Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mdp1984

Wartość zegarków kwarcowych po latach.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, mdp1984 napisał(-a):

No oczywiście nie jeden, chodzi mi np o 30-40 takich zegarków. Zebranie całej kolekcji. Później np przekazać dla syna. Sprzedać i dołożyć mu do samochodu. 

 

Serio uważasz, że uda ci się zebrać w takiej ilości kolekcję wyjątkowych kwarców, które być może nie stracą na wartości a najlepiej żeby udało się na nich zarobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

 

Serio uważasz, że uda ci się zebrać w takiej ilości kolekcję wyjątkowych kwarców, które być może nie stracą na wartości a najlepiej żeby udało się na nich zarobić?

Weź 'ić stont' i nie rujnuj ludziom planów inwestycyjnych🤣.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej  kup jednego rolexa zamiast kilkunastu/kilkudziesieciu innych  zegarków. Będzie znacznie pewniejsza ta inwestycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, gruby2000 napisał(-a):

Lepiej  kup jednego rolexa zamiast kilkunastu/kilkudziesieciu innych  zegarków. Będzie znacznie pewniejsza ta inwestycja.

dwa rolki i to bedzie inwestycja a najlepiej nowe i schować do szuflady lub jednego patka ale to wiekszy wydatek :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

dwa rolki i to bedzie inwestycja a najlepiej nowe i schować do szuflady lub jednego patka ale to wiekszy wydatek :) 

 

Swoją drogą, zdecydowanie bym wolał dostać od ojca takiego inwestycyjnego Patka, Omegę czy Rolka niż 40 używanych Tissotów :D Sam proces wymiany baterii wymaga niezłej logistyki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex to bezpieczny wybór. Albo inne kultowe zegarki - moonwatch, TH Monaco. Ale to nie są tanie zegarki.

A jeżeli ma być kwarc, to osobiście wolałbym też kupić mniej a ciekaszwych - zaproponowana przeze mnie omega raczej nie spadnie cenowo, może jakiś swatch, jak proponowano powyżej...

Większość z nas na Forum kupuje zegarki, bo je lubimy, a nie po to, by odsprzedać z zyskiem, więc nie dziw się, że nasze odpowiedzi są być może dla Ciebie mało satysfakcjonujące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, szuwi napisał(-a):

Rolex to bezpieczny wybór. Albo inne kultowe zegarki - moonwatch, TH Monaco. Ale to nie są tanie zegarki.

A jeżeli ma być kwarc, to osobiście wolałbym też kupić mniej a ciekaszwych - zaproponowana przeze mnie omega raczej nie spadnie cenowo, może jakiś swatch, jak proponowano powyżej...

Większość z nas na Forum kupuje zegarki, bo je lubimy, a nie po to, by odsprzedać z zyskiem, więc nie dziw się, że nasze odpowiedzi są być może dla Ciebie mało satysfakcjonujące. 

a no własnie, bo je lubimy a nie zarabiamy na nich, tylko zastanawia mnie dlaczego Kolega chce na bateryjki i to 40 sztuk, może ma tyle dzieci i dla kazdego po jednym :) 

oj niezbadane są ścieżki zegarkowców :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

a no własnie, bo je lubimy a nie zarabiamy na nich, tylko zastanawia mnie dlaczego Kolega chce na bateryjki i to 40 sztuk, może ma tyle dzieci i dla kazdego po jednym :) 

oj niezbadane są ścieżki zegarkowców 

 Mam jednego syna tylko :) procesu wymiany baterii nie przewidziałem. Wolę kupować na początku tańsze  zegarki tańsze a więcej po pierwsze mniejsze ryzyko wtopy. Po drugie uwielbiam zegarki, uwielbiam ich szukać na portalach, kupować i nosić :) to ma być głównie hobby które w razie co będzie też jakąś forma inwestycji. Temat uważam, za zamknięty, a ja zaczynam szukać orienta automat :)


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mdp1984 napisał(-a):

 Mam jednego syna tylko :) procesu wymiany baterii nie przewidziałem. Wolę kupować na początku tańsze  zegarki tańsze a więcej po pierwsze mniejsze ryzyko wtopy. Po drugie uwielbiam zegarki, uwielbiam ich szukać na portalach, kupować i nosić :) to ma być głównie hobby które w razie co będzie też jakąś forma inwestycji. Temat uważam, za zamknięty, a ja zaczynam szukać orienta automat :)

:) a jednak automat i plusik poleciał :) choć do kwarcaków nic nie mam, sam mam jednego seikacza solara ale też ma akumulatorek :) fajny, taki do łachania bo to Arnie ale wnerwia mnie tylko ta wskazówka przeskakujaca a nie płynąca :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, beniowski napisał(-a):

Czy na forum jest osobny temat dot. inwestowania w zegarki? Jeśli tak, to dobrze byłoby inwestorów tam przekierowywać. Jeśli nie, to może warto taki stworzyć. 

 

Ja rozumiem, że ludzie pytają o wszystko, sporo nowych osób dołącza do forum, mają swoje pytania i kwestie do rozstrzygnięcia, ale pytania o inwestowanie w zegarki dobrze byłoby rozstrzygać w dziale temu poświęconym; inaczej co chwilę ktoś będzie tworzyć takie pytanie, bo ludzie przeważnie nie wychodzą poza pierwszą stronę forum która im się wyświetla.

A tak na marginesie, jestem na tym forum prawie tak długo jak Ty bo ja od 2008 roku :)


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup, jak  i się uda kilka/kilkanaście SKXów różne modele w idealnym stanie full sety w normalnej cenie a po kilku/kilkunastu latach zarobisz na tym. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.02.2021 o 20:17, mdp1984 napisał(-a):

A tak na marginesie, jestem na tym forum prawie tak długo jak Ty bo ja od 2008 roku :)

Tyle lat na forum i absolutny brak podstawowej wiedzy o zegarkach 🤣  2 strony tłumaczenia oczywistości, koledzy dajcie spokój, to poniżej nawet OBECNEGO poziomu tego klubu... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.