Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
loco50

Wasze opinie na temat prawa do posiadania broni

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, DEMEL napisał(-a):

Duch strażnika z Teksasu unosi się nad tym wątkiem, co trafnie podniósł kolega Nicon.

Jak zwykle miłego pukania koledzy.

Twój komentarz jest nawet zabawny i nikogo nie obraża, możemy się zgadzać bądź nie ale nie powinniśmy się obrażać, można oceniać zachowanie i krytykować ale nie powinno się od razu kogoś tak oceniać jak zrobił to Nicon 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nicon p.... sz jak potłuczony. Przeczytaj dobrze i zrozum to co przeczytałeś. Gdzie ja tam groziłem sąsiadowi?. Ten sąsiad to  mój dobry kolega, więc nie mów mi, że ja straszę ludzi. W tej wsi gdzie mieszkam znamy się, pomagamy sobie i się szanujemy. Chciałem być grzeczny w stosunku do ciebie ale się nie da. Radziłbym zająć się swoją psychiką bo przy.... nie się do ludzi nie znając sprawy nie jest do końca normalne. I kto tu jest pieniaczem? Widzę, że należysz do sieciowych twardzieli... 

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo gdy korona na stopce, a nie na główce, to... noblesse non obilge. 😜


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, nicon napisał(-a):

 

Ty za to dowiodłeś, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną. Wyjaśnię ci z czym mam problem.

 

Typ widzi że ktoś mu strzela obok działki. Idzie do sąsiada, bo mu się uroiło że ten wszystkich zna i napewno wie kto w środku nocy jeździł i strzelał mu koło płotu. Straszy tego bogu ducha winnego sąsiada żeby przekazał ludziom których wg niego zna, że będzie się „szczelał” jak to się powtórzy. Sąsiad zmieszany bo co ma powiedzieć uzbrojonemu pieniaczowi. Jak to jest wg ciebie normalne to pozdro.

 

I tak, w cywilizowanej części Europy jak widzisz ze ktoś sra psem na chodniku to możesz, a nawet powinieneś zwrócić uwagę. A jak widzisz zbrojny napad na kantor albo kłusowników z bronią to nie robisz dochodzenia Brudnego Harrego strasząc sąsiadów strzelaniną, tylko dzwonisz na policję. Jak tego nie rozumiesz to wyprowadź się do Somalii, tam nikogo nie zdziwi jak będziesz latał z kałachem po ulicy. 

Ciebie, Ci itp piszemy z dużej litery

 

Jak widzę napad z bronią w ręku, bądź jak ktoś zabija ludzie na ulicy ( vide ataki Wiedniu w 2020 ) to zgodnie z prawem ( stan wyższej konieczności )  reaguję stosownie do sytuacji środkami jakie mam do dyspozycji. Może gdyby ktoś na ulicy zastrzelił tego terrorystę to uratowałby życie niewinnego przechodnia, do którego tenże terrorysta strzelał i dobił leżącego jak wrócił..

Ty preferujesz postawę schowania się i dzwonienia na policję ( na pewno to uratowałoby życie ) ... a mnie zalecasz Somalię ... komentarz jest zbyteczny 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Bo zacznie się ostre strzelanie. Nie napiszę, kto dostanie z największego kalibru, można się tego domyślić.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

Ciebie, Ci itp piszemy z dużej litery

 

Jak widzę napad z bronią w ręku, bądź jak ktoś zabija ludzie na ulicy ( vide ataki Wiedniu w 2020 ) to zgodnie z prawem ( stan wyższej konieczności )  reaguję stosownie do sytuacji środkami jakie mam do dyspozycji. Może gdyby ktoś na ulicy zastrzelił tego terrorystę to uratowałby życie niewinnego przechodnia, do którego tenże terrorysta strzelał i dobił leżącego jak wrócił..

Ty preferujesz postawę schowania się i dzwonienia na policję ( na pewno to uratowałoby życie ) ... a mnie zalecasz Somalię ... komentarz jest zbyteczny 

 

Naprawdę chodzisz z bronią gotową do strzału po ulicach aby bronić biednych cywilów przed atakiem terrorysty? Ciekaw jestem ile zajęło by policji rozpoznanie że jesteś tym dobrym zanim by cię zastrzelili. Ja na serio pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zastrzeliliby. Prędzej zgubią klamkę albo postrzelają instrybutor😁

Chcąc skończyć w tym wątku jakże miłą i wysoce kulturalną konwersację z Panem Niconem chcę mu podać parę informacji, które mogą zachwiać jego bardzo pewną znajomością relacji międzyludzkich. Otóż ten sąsiad, którego jakoby straszyłem to jest, tak jak już pisałem mój bardzo dobry kolega

Znamy się praktycznie od plemnika😁. Nic mi się nie ubzdurało, że niby on wszystkich zna. Tak-właśnie zna wszystkich leśników, myśliwych i kłusowników, ponieważ przez lata pracował w Lasach Państwowych, a teraz działa na własny rachunek, ale dalej w branży leśno drzewnej. Dalej więc obraca się wśród ludzi z tego nadleśnictwa. Nie wystraszyłem go pytaniem o przestępców kłusowników, a zmieszał się on dlatego, że wiedział kto to jest. 

Tak więc wyglądały kulisy tego strasznego, dramatycznego prawie, że terrorystycznego zdarzenia w mojej wsi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Tak więc wyglądały kulisy tego strasznego, dramatycznego prawie, że terrorystycznego zdarzenia w mojej wsi. 

 łeee szkoda... liczyłem na jakiś dalszy ciąg :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, loco50 napisał(-a):

A tak. Jutro sobie popukam.Są zawody, na których spotkam się pewnie z ponad setką podobnych niezrównoważonych psychicznie pajaców 😁

 

Stu niezrównoważonych powiadasz. Niewielu. W czasach pocovidowych  to  kameralny pawilonik by wystarczył swobodnie.

Trzymam się tylko zaproponowanej konwencji niezłośliwie.

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demel nie oceniaj bo nie wiesz jak Ciebie ludzie odbierają.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały wycinek psychopatycznych zakompleksionych pajaców 😁 na dzisiejszych zawodach. 

 

 

 

 

DSC_0732.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę liczne trąbki, saksofony, skrzypce w futerałach.Czy ktoś przyniósł kontrabas?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, tarant napisał(-a):

Czy ktoś przyniósł kontrabas?

Pewnie nie dopuszczony był do zawodów, ze względu na kaliber :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propos tych obaw 

 

in 2020 alone, more people died form putting foreign object in their anus ( 287 ) than have been killed with an AR-15 in last five years 

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Mały wycinek psychopatycznych zakompleksionych pajaców 😁 na dzisiejszych zawodach. 

 

 

 

 

DSC_0732.JPG

:):)

Jacy to psychopaci. Mi to wygląda na zjazd doskonale uzbrojonej gangsterki z całej Suwalszczyzny:P

Miejscowi fachowcy od instrybutorów powinni obstawić cały ten zagajnik i zrobić z Wami porządek, bo taka okazja rzadko się zdarza. :D:D

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Mały wycinek psychopatycznych zakompleksionych pajaców 😁 na dzisiejszych zawodach.

 

Ale co, tylko to monotonne pukanie do tarcz i manekinów, czy także bardziej emocjonujące i zdecydowanie męskie zawody typu "wasz plac na nasz plac" (do pierwszej krwi) na przykład?

Aha to drugie może jeszcze nielegalne jest. 

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, DEMEL napisał(-a):

Ale co, tylko to monotonne pukanie do tarcz i manekinów, czy także bardziej emocjonujące i zdecydowanie męskie zawody typu "wasz plac na nasz plac" (do pierwszej krwi) na przykład?

Aha to drugie może jeszcze nielegalne jest. 

Zamilcz Waść, wstydu oszczędź..( sobie)

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, DEMEL napisał(-a):

 

Ale co, tylko to monotonne pukanie do tarcz i manekinów, czy także bardziej emocjonujące i zdecydowanie męskie zawody typu "wasz plac na nasz plac" (do pierwszej krwi) na przykład?

Aha to drugie może jeszcze nielegalne jest. 

Ale że jak, na pukawki, na noże, czy też na gołe pięści?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, loco50 napisał(-a):

Mały wycinek psychopatycznych zakompleksionych pajaców 😁 na dzisiejszych zawodach. 

To jeszcze gdzieś się taka strzelnica uchowała ? Od początku lat dwutysiecznych (chyba) zaczęto z taka zajadłością i konsekwencją likwidować strzelnice, ze wojsko jeździło po kilkaset km żeby sobie popukać. 🤔
Z ciekawostek dodam, że ja jeszcze pukałem z czołgu tam, gdzie teraz mieszka Mario. Ale to już całkiem inna bajka 😎


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak żle.

 Przynajmniej w rejonie śląska :)

 Obecne strzelnice sa modernizowane i gdzie się tylko da to robia osie  300m by mozna było trenowac tez LR..

Tyle, ze teraz zamknięte bo COVID   ( przynajmniej śląsk i opolskie ):(

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demel jeeezuuu, naprawdę, daj spokój.... 

 

Strzelnice są. Ta akurat jest myśliwska ale zrobiona tip top. Oprócz tego w mojej najbliższej okolicy są jeszcze dwie porządne otwarte z osiami 100 m i dwie kryte 25 m i jedna kryta setka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok koledzy, może trochę przeceniłem Wasze aktualne zaangażowanie w hobby.

Edytowane przez DEMEL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wznosisz się na nieosiągalne nikomu wyżyny żenady. Gratulacje. Mistrz!!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.