Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
loco50

Wasze opinie na temat prawa do posiadania broni

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, jakubos napisał(-a):

po co na sor z połamanym jakimś żebrem? Nawet kilkoma?

Żeby wiedzieć,czy są złamane, czy tylko poobijane...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolnienie, odszkodowanie😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, goral_ napisał(-a):

Są takie?

Nie ma, właśnie je wymyśliłem. Jadę do urzędu patentowego zastrzec wynalazek. Może starozakonni kupią, oni wszystko kupią.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Z łóżka spadłeś czy orgazmu nie było 🤭🤪⁉️

Walka była, mój błąd, że w sumie wiedząc, że szans nie mamy wziąłem się za wyżyłowanego schizofrenika. To nie mogło skończyć się dobrze. Koleżanka dostała parę bencków, ja byłem cały czas za nim więc mnie nie sięgnął. Potem leciałem za nim na miękkich nogach zagazowany i już chciałem walić z ostrej ale ludzi na ulicy kilku było. Nauka na przyszłość, jak się podejmuję interwencje z koleżanką wobec świra to odpuścić, poczekać na wsparcie, niech się dyżurny dwoi i troi. Interwencyjni są od tego. Trzeba sobie zdać sprawę, że mi do starości a nie młodości. A najgorsze, że dyżurni na domówki gdzie siekiera w użyciu wysyłają dzielnicowych bez tazerów, bez kamizelek itp, ludzi już nie tak sprawnych jak 20 paro latkowie. Tak, bo dzielnicowy zrobi komplet papierów od a do z, ale najpierw musi przeżyć a to już dyżurnych najmniej interesuje.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiele atramentu wylano nt. przydatności „koleżanek”. Z moich doświadczeń życiowych wynika jednoznacznie, ze w sytuacjach podbramkowych baby zawsze zawodzą. Niestety, natura stworzyła je do innych zadań i żadne zaklęcia tego nie zmienią. A pojedyncze przypadki odbiegające od schematu tylko potwierdzają regułę 🤔🙄


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Walka była, mój błąd, że w sumie wiedząc, że szans nie mamy wziąłem się za wyżyłowanego schizofrenika. To nie mogło skończyć się dobrze. Koleżanka dostała parę bencków, ja byłem cały czas za nim więc mnie nie sięgnął. Potem leciałem za nim na miękkich nogach zagazowany i już chciałem walić z ostrej ale ludzi na ulicy kilku było. Nauka na przyszłość, jak się podejmuję interwencje z koleżanką wobec świra to odpuścić, poczekać na wsparcie, niech się dyżurny dwoi i troi. Interwencyjni są od tego. Trzeba sobie zdać sprawę, że mi do starości a nie młodości. A najgorsze, że dyżurni na domówki gdzie siekiera w użyciu wysyłają dzielnicowych bez tazerów, bez kamizelek itp, ludzi już nie tak sprawnych jak 20 paro latkowie. Tak, bo dzielnicowy zrobi komplet papierów od a do z, ale najpierw musi przeżyć a to już dyżurnych najmniej interesuje.

Brawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2021 o 00:52, albiNOS 01 napisał(-a):

Walka była, mój błąd, że w sumie wiedząc, że szans nie mamy wziąłem się za wyżyłowanego schizofrenika. To nie mogło skończyć się dobrze. Koleżanka dostała parę bencków, ja byłem cały czas za nim więc mnie nie sięgnął. Potem leciałem za nim na miękkich nogach zagazowany i już chciałem walić z ostrej ale ludzi na ulicy kilku było. Nauka na przyszłość, jak się podejmuję interwencje z koleżanką wobec świra to odpuścić, poczekać na wsparcie, niech się dyżurny dwoi i troi. Interwencyjni są od tego. Trzeba sobie zdać sprawę, że mi do starości a nie młodości. A najgorsze, że dyżurni na domówki gdzie siekiera w użyciu wysyłają dzielnicowych bez tazerów, bez kamizelek itp, ludzi już nie tak sprawnych jak 20 paro latkowie. Tak, bo dzielnicowy zrobi komplet papierów od a do z, ale najpierw musi przeżyć a to już dyżurnych najmniej interesuje.

 dobrze, że nie miał przy sobie jakiegoś palnego klocka bo byłoby gorzej dla Was i dla niego.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2021 o 00:52, albiNOS 01 napisał(-a):

Walka była, mój błąd, że w sumie wiedząc, że szans nie mamy wziąłem się za wyżyłowanego schizofrenika. To nie mogło skończyć się dobrze. Koleżanka dostała parę bencków, ja byłem cały czas za nim więc mnie nie sięgnął. Potem leciałem za nim na miękkich nogach zagazowany i już chciałem walić z ostrej ale ludzi na ulicy kilku było. Nauka na przyszłość, jak się podejmuję interwencje z koleżanką wobec świra to odpuścić, poczekać na wsparcie, niech się dyżurny dwoi i troi. Interwencyjni są od tego. Trzeba sobie zdać sprawę, że mi do starości a nie młodości. A najgorsze, że dyżurni na domówki gdzie siekiera w użyciu wysyłają dzielnicowych bez tazerów, bez kamizelek itp, ludzi już nie tak sprawnych jak 20 paro latkowie. Tak, bo dzielnicowy zrobi komplet papierów od a do z, ale najpierw musi przeżyć a to już dyżurnych najmniej interesuje.

 

Interesuje, jak każdy policjant który wchodzi na służbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I broni nie trzeba by biedy narobić: Miał być link, ale co chwilę usuwają,chodzi o potrącenie dziewczyny podczas bójki w Katowicach przez z autobus.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, wg najnowszych doniesień, że to kierowca autobusu ruszył w grupę ludzi i zabił dziewczynę. Maja mu postawić zarzut zabójstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Lemax napisał(-a):

Okazało się, wg najnowszych doniesień, że to kierowca autobusu ruszył w grupę ludzi i zabił dziewczynę. Maja mu postawić zarzut zabójstwa.

Pewnie tak będzie, dziwna sytuacja, uważam jednak, że w tej sytuacji powinni być zatrzymani wszyscy uczestnicy bójki, jakby nie patrzeć zakończyła się tragicznie. Teraz się będą na kierowcy autobusu soczewkować. Tam na filmie widać tuż przed tym jak ruszył, jakby ktoś szarpał za drzwi, czyli chciał się dostać do środka. Bez względu na to jak wiele winy zostanie przypisanej kierowcy, to taka patologia powinna dostać sygnał, że za takie numery kara powinna być nieunikniona i dotkliwa.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, albiNOS 01 napisał(-a):

że w tej sytuacji powinni być zatrzymani wszyscy uczestnicy bójki, jakby nie patrzeć zakończyła się tragicznie.

 I co na to przepisy prawa?

 - wyjaśnienie sytuacji, potem...

- zarzut bójki iiii co?

i  do domu...ewentualnie grzywna...

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

 I co na to przepisy prawa?

 - wyjaśnienie sytuacji, potem...

- zarzut bójki iiii co?

i  do domu...ewentualnie grzywna...

No wiesz, sama kara z udział w bójce to pikuś. Bardziej chodzi o zatrzymanie o to by zapobiec zacieraniu śladów, i tzw ,,mataczenia" swoją drogą określenia od lat nie używanego w protokołach z zatrzymania. Oczywiście należy wyjaśnić wszelkie wątpliwości jakie powstaną dotyczące tego, że ten kierowca jednak ruszył.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak podają dziś nieoficjalnie wykryli u niego silny opioid i podobno brał antydepresanty. Chyba bójka tu nie miała wiele wspólnego z tym co się stało.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadyma w Lubinie, wydzwaniają do ludzi z alarmem, siedzę jak na szpilkach.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi?

Jakieś użycie broni czy cuś..

Oficjalna strona Lublin ... nic...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, mkl1 napisał(-a):

O co chodzi?

Jakieś użycie broni czy cuś..

Oficjalna strona Lublin ... nic...

Zmarł łepek 2 dni temu na interwencji, czy jak podają w szpitalu, jest film. Kurde, jak nawet moja nie głupia żona dziwiła się, że nie reanimują nieprzytomnego, to i pół Polski zapewne tak myśli, że nieprzytomnego należy reanimować. Oj biada oddychającym nieprzytomnym.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był nieprzytomny, ale oddychał?

To tylko pozycja"bezpieczna" i czekamy na karetkę...

Koniec, ze strony NIEratowników..


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.07.2021 o 17:39, jakubos napisał(-a):

po co na sor z połamanym jakimś żebrem? Nawet kilkoma?

Tak z ciekawości. Bo usztywnić tego nie ma jak. Niepołamane żebra obok robią za usztywnienie.

Żeby było jasne - przechodziłem przez połamane żebra bo spadłem z konia.

Nikt nic z tym mi nic nie zrobił. Musiałem przechodzić.

Mega bolesne to było. Najgorzej było kichnąć. Ból jak cholera. Oczywiście o śmianiu się nie było mowy. 

Od razu robiło mi się nie do śmiechu.

Teraz na SOR również można dostać L4, no i zastrzyk wtedy dostałem, jednak cierpienie spadło o jakieś 40 procent i dało się żyć już do końca dnia. Z każdym następnym już było lepiej. Na szczęście nic poważnego mi się wtedy nie stało. 

14 godzin temu, mkl1 napisał(-a):

Był nieprzytomny, ale oddychał?

To tylko pozycja"bezpieczna" i czekamy na karetkę...

Koniec, ze strony NIEratowników..

No dokładnie, żadna filozofia jak nieprzytomny oddycha, pozycja boczna ustalona i obserwacja. Na filmie widać było jak go klepią po twarzy ale leży na plecach. 


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i sprzęt kolegi😆:

  1. Daniel Defense Mk18
  2. Strzelba Fabarm
  3. Heckler&KochSFP 9
  4. CZ457

 

4D5A0071-BEE2-490E-B976-23FD063FFE6B.jpeg

302243C7-450E-4205-AF3A-C63BF3010753.jpeg

19BF9A63-638E-4117-845E-FE82B01BE547.jpeg

7FE01E5A-E7A4-469B-A9C5-F96C69169659.jpeg

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to OPIERDOL dla TWOJEGO kolegi..

za TO !!!!!!

image.png.549971faba95c61d859b457cac67bc62.pngimage.png.c537459bf2c9ae5b4eaf17c146c94633.pngimage.png.dcfea387974a0ef18fae3190e313b52e.png

 

Gdzie on zdawał Patent????

 

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, wiem o czym piszesz. To ja tak do  zdjęć specjalnie położyłem palca, żeby was podrażnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podrażniłeś...🤪

 ale chyba jednak nie...

 Ten kto robił fotki ( chyba Twój kolega) powinien Cię pierw poduczyć..

 

Zresztą nie ważne..

 chcesz .. Twoja droga...

palec na spuście nie wygląda na "podpuchę", a ...wystrzegaj się tego w przyszłej drodze do broni...

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak widzę takie obrazki, np w filmie to włącza się odruch jak u psa Pawłowa - drę ryj PALEC ZE SPUSTU!!! 😁 😁 😁 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.