Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gio

Unitasowanie - recenzja Laco Edition 95

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie napisane i gratuluję LACO.

A może skoro poczyniłeś trud zebrania informacji o zegarkach zunitasionych, to może fajnie byłoby się pochwalić tą wiedzą. Coś tam człowiek wie, ale może jeszcze się dowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, sanik napisał(-a):

Fajnie napisane i gratuluję LACO.

A może skoro poczyniłeś trud zebrania informacji o zegarkach zunitasionych, to może fajnie byłoby się pochwalić tą wiedzą. Coś tam człowiek wie, ale może jeszcze się dowie :)

 

Dzięki! Nie czuję się ekspertem, pewnie jest na tym forum cała rzesza koleżanek i kolegów mających wiedzę znacznie lepszą od mojej, ale w sumie mógłbym scharakteryzować te modele, które brałem pod uwagę, albo na które trafiłem. Pomyślę jak to zgrabnie ogarnąć. Tylko szczerze powiedziawszy nie za bardzo wiem, do którego działu pasowałoby takie opracowanie.

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Piękny zegarek. Miło, że pochwaliłeś się wrażeniami.

 

No i oczywiście zdjęcia, jak zawsze świetne :).

 

17 minut temu, Gio napisał(-a):

(...) Tylko szczerze powiedziawszy nie za bardzo wiem, do którego działu pasowałoby takie opracowanie.

Proponuję ten:

https://zegarkiclub.pl/forum/forum/218-pasjonaci-czasu-najciekawsze-opracowania/

 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję bardzo fajnego zegarka niech się dobrze nosi👍 Właśnie brakuje na tym forum osobnego wątku dla Laco, jakiś czas temu byłem bardzo mocno nakręcony na zakup pilota w wersji postarzanej ale odpuściłem nie mogąc znaleźć osób, które posiadają dłużej Laco aby coś o nim powiedzieć. Właściwie to smak na tego pilota pozostał nadal😁. Nie wiem z czego to wynika ale zauważyłem, że chyba Laco nie jest zbyt popularne tudzież lubiane w naszym kraju. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, AK&AK napisał(-a):

Gratulacje! Piękny zegarek. Miło, że pochwaliłeś się wrażeniami.

 

No i oczywiście zdjęcia, jak zawsze świetne :).

 

Proponuję ten:

https://zegarkiclub.pl/forum/forum/218-pasjonaci-czasu-najciekawsze-opracowania/

 

 

Dzięki za opinię i poradę odnośnie wątku!

18 minut temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Gratuluję bardzo fajnego zegarka niech się dobrze nosi👍 Właśnie brakuje na tym forum osobnego wątku dla Laco, jakiś czas temu byłem bardzo mocno nakręcony na zakup pilota w wersji postarzanej ale odpuściłem nie mogąc znaleźć osób, które posiadają dłużej Laco aby coś o nim powiedzieć. Właściwie to smak na tego pilota pozostał nadal😁. Nie wiem z czego to wynika ale zauważyłem, że chyba Laco nie jest zbyt popularne tudzież lubiane w naszym kraju. 

 

Dzięki 🙂 Może czas zmienić tę opinię? Ja raczej nie poprzestanę na tym jednym modelu od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny materiał o świetnym zegarku !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szyszkops napisał(-a):

Świetny materiał o świetnym zegarku emoji846.png!

 

Miło coś takiego przeczytać, dziękuję 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy materiał. Zarówno ten, jak i drugi na nowym wątku o Laco. Zegarek piękny. Mnie urzekł nie tylko widok z tyłu ale również ten z przodu. Tarcza ma piękny kolor. Bardzo lubię zegarki z granatowymi tarczami i ten się pięknie wpisuje w mój ulubiony, zegarkowy kolor. Nieraz oglądałem stronę internetową Laco i nigdy nie natknąłem się tam na informację o zegarkach jubileuszowych i nie miałem wcześniej pojęcia o takiej akcji marketingowej.

Jednej rzeczy mi tylko żal. Przez ten trzymiesięczny okres oczekiwania, nie będzie jednak na Forum Stowy na Unitasie 😉

Gratuluję pięknego, nietuzinkowego zegarka. 👍👋

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Bardzo ciekawy materiał. Zarówno ten, jak i drugi na nowym wątku o Laco. Zegarek piękny. Mnie urzekł nie tylko widok z tyłu ale również ten z przodu. Tarcza ma piękny kolor. Bardzo lubię zegarki z granatowymi tarczami i ten się pięknie wpisuje w mój ulubiony, zegarkowy kolor. Nieraz oglądałem stronę internetową Laco i nigdy nie natknąłem się tam na informację o zegarkach jubileuszowych i nie miałem wcześniej pojęcia o takiej akcji marketingowej.

Jednej rzeczy mi tylko żal. Przez ten trzymiesięczny okres oczekiwania, nie będzie jednak na Forum Stowy na Unitasie 😉

Gratuluję pięknego, nietuzinkowego zegarka. 👍👋

 

Dzięki Ci bardzo. Widzę, że nie musiałem nawet pisać, o jakim modelu myślałem wcześniej 🙂 Ale myślę, że tamten też kiedyś w końcu zagości na moim nadgarstku.

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Nocny Jastrząb napisał(-a):

Gratuluję bardzo fajnego zegarka niech się dobrze nosi👍 Właśnie brakuje na tym forum osobnego wątku dla Laco, jakiś czas temu byłem bardzo mocno nakręcony na zakup pilota w wersji postarzanej ale odpuściłem nie mogąc znaleźć osób, które posiadają dłużej Laco aby coś o nim powiedzieć. Właściwie to smak na tego pilota pozostał nadal😁. Nie wiem z czego to wynika ale zauważyłem, że chyba Laco nie jest zbyt popularne tudzież lubiane w naszym kraju. 

 

Poszedłem za ciosem i założyłem kącik Laco 🙂

 

O tutaj: 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie napisane.

A zegarek... jest piękny z każdej strony.

Tarcza prosta, klasyczna, niepopsuta datą, z kolorem nieoczywistym, bo dużo zależy od światła i do tego ciekawą fakturą.

Stylowa, świetnie pasująca koronka i te nacięcia na bezelu, i w takim miejscu - są wprost genialnym pomysłem!

Nie rzucają się w oczy, ale jak się przyjrzeć... :wub:

Że Unitas jest ładny, to wiadomo, nie? ;)

 

Będę czekał niecierpliwie na nowe zdjęcia.

 

Aha, dużo takie cudo kosztuje?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Sol napisał(-a):

Bardzo fajnie napisane.

A zegarek... jest piękny z każdej strony.

Tarcza prosta, klasyczna, niepopsuta datą, z kolorem nieoczywistym, bo dużo zależy od światła i do tego ciekawą fakturą.

Stylowa, świetnie pasująca koronka i te nacięcia na bezelu, i w takim miejscu - są wprost genialnym pomysłem!

Nie rzucają się w oczy, ale jak się przyjrzeć... :wub:

Że Unitas jest ładny, to wiadomo, nie? ;)

 

Będę czekał niecierpliwie na nowe zdjęcia.

 

Aha, dużo takie cudo kosztuje?

 

Dzięki za opinię.  Obawiałem się trochę, czy nie za bardzo rozwlekła ta recka, ale dawno żaden zegarek nie sprawił mi takiej frajdy. Zwłaszcza że ten okazuje się być dosyć niszowym.

Bardzo podobają mi się Twoje spostrzeżenia. Na pierwszy rzut oka to Laco wygląda niepozornie, ale bardziej wnikliwe spojrzenie pozwala dostrzec wiele przemyślanych i świetnie ze sobą skomponowanych smaczków.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisać, że zdjęcia też są super.

Wybacz ;)

 

Luma świeci długo, czy raczej symbolicznie?

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Sol napisał(-a):

Zapomniałem napisać, że zdjęcia też są super.

Wybacz ;)

 

Luma świeci długo, czy raczej symbolicznie?

 

 

Nie sprawdzałem jeszcze czasu świecenia. Generalnie świeci dość intensywnie jak na takie szczupłe literki.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się to czyta, a i zegarek mnie się podoba. Zdjęcia pierwsza klasa! Czym je robiłeś?  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, mario1971 napisał(-a):

Fajnie się to czyta, a i zegarek mnie się podoba. Zdjęcia pierwsza klasa! Czym je robiłeś?  


Dziękuję, to bardzo miłe i motywujące 🙂 
Zdjęcia robiłem obiektywem 
Sigma 70/2.8 Macro zapiętym do Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od ponad roku jestem z niego bardzo zadowolony.

Jednak jutro nowe gatki mam dla niego co by nie był taki smutas :)

20210222_161442.jpg

20210222_160437.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Saper223 napisał(-a):

Od ponad roku jestem z niego bardzo zadowolony.

Jednak jutro nowe gatki mam dla niego co by nie był taki smutas :)

20210222_161442.jpg

20210222_160437.jpg

 

Super że się tu znaleźliśmy! 🙂 

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szef mi kiedyś powiedział ....... Andrzej cieszę się że Ciebie to cieszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek w stylu niczego, co by mi przychodziło do głowy ale jest FENOMENALNY!

Gratuluję zakupu, niech się dobrze nosi i dzięki za recenzję, fajnie się czytało - czuć radość z zakupu :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak o nim myślę 🙂 Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super recka i fajny zegarek, chyba najbardziej urzeka mnie czcionka arabskich indeksów, bardzo smaczna...

Dzięki!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, cyferki są genialne.

 

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna recenzja.

Gratuluję zegarka :)

 


jedyną stałą cechą rozwoju jest zmiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.