Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here
Gio

Klub miłośników zegarków Laco

Recommended Posts

Dawno mnie tu nie było.

DSC03653small.jpg

42 minuty temu, Saper223 napisał(-a):

Śliczny ! ! !  Jak patynka ? Robi się ? :)

Dzięki 🙂 Faktycznie jest urokliwy. Patynki na razie praktycznie nie ma, bo nie nosiłem go jeszcze. Zdjęcia mają priorytet 😉

Coraz bliżej setka... Pokazano model na 98 urodziny. Średnica 43mm, grubość 14mm, l2l 51,5mm, WR100m. Mechanizm SW510BH.

IMG_20231209_223611.jpg

IMG_20231209_223556.jpg

Edited by AK&AK

Małżeństwo i zegarki.

W dniu 9.12.2023 o 22:42, AK&AK napisał(-a):

Coraz bliżej setka... Pokazano model na 98 urodziny. Średnica 43mm, grubość 14mm, l2l 51,5mm, WR100m. Mechanizm SW510BH.

IMG_20231209_223611.jpg

IMG_20231209_223556.jpg

Poszaleli z ceną tak, że z moich planów skompletowania rocznicowego zestawu zostały strzępy. Dlatego zapraszam na bazarek, gdzie wystawiam dwa ze swoich trzech rocznicowych Laco. Chętnie oddam w dobre ręce.

A teraz zapraszam do mojej dawno obiecywanej recenzji zegarka z Edycji 97. Fajne zdjęcia są 😉

15 minut temu, Saper223 napisał(-a):

;)

20240218_121448_resized.jpg

20240218_121357_resized.jpg

20240218_121612_resized.jpg

20240218_121201.jpg

Piękna kolekcja. Piękne trojaczki. Gratulacje. Do mnie w poniedziałek zawita Cuxhaven. I zobaczymy czy zostanie jedynakiem czy może dostanie brata - Bremerhaven.

1 godzinę temu, mario_113 napisał(-a):

Piękna kolekcja. Piękne trojaczki. Gratulacje. Do mnie w poniedziałek zawita Cuxhaven. I zobaczymy czy zostanie jedynakiem czy może dostanie brata - Bremerhaven.

Jak się nazywają te modele, lub nr referencyjny?

6 minut temu, Marko33 napisał(-a):

Jak się nazywają te modele, lub nr referencyjny?

Czarna tarcza to Bremerhaven, biała to Cuxhaven. Od mniej więcej 2019 obie te wersje były z tarczą 42 mm. Niedawno Laco wprowadziło rozmiar 39 mm. Ten z niebieską tarcza to wersja limitowana. Nie do kupienia już w sprzedaży bezpośredniej. Tylko rynek wtórny. Był niedawno do kupienia na bazarku.

4 minuty temu, mario_113 napisał(-a):

Czarna tarcza to Bremerhaven, biała to Cuxhaven. Od mniej więcej 2019 obie te wersje były z tarczą 42 mm. Niedawno Laco wprowadziło rozmiar 39 mm. Ten z niebieską tarcza to wersja limitowana. Nie do kupienia już w sprzedaży bezpośredniej. Tylko rynek wtórny. Był niedawno do kupienia na bazarku.

Dokładnie tak jak pisze kolega. Bremerhaven na oryginalnym pasku smutny troszkę więc zmieniłem mu portki i wygląda na żywo super. Cuxhaven na oryginalnym pasku  wygląda świetnie, pasek jest bardzo dobrej jakości. Niebieski to edycja limitowana 95. Nabyłem od kolegi Gio  :)  Bardzo ładne, zgrabne i dobrze wykonane zegareczki

3 godziny temu, Saper223 napisał(-a):

;)

20240218_121448_resized.jpg

20240218_121357_resized.jpg

20240218_121612_resized.jpg

20240218_121201.jpg

Widzę że trafił do znakomitego towarzystwa 😉

Myślę że będą razem długi długi czas. Strasznie mi pasuje rozmiar i proporcje tego zegareczka w trzech odsłonach :)

Bardzo fajny zegareczek. Niech się dobrze nosi. Ja mam wszystkie zegarki z ręcznym naciągiem :) Takie moje zboczenie :) 

Dziękuję.

Troszkę obawiałem się tej średnicy - 42 [mm], jak to zniesie mój nadgarstek :).

Ale widzę, że moje obawy były bezpodstawne - mam 18 [cm] obwodu i nie sprawia wrażenia, że jest na styk. 

Nosi się bardzo wygodnie chyba też przez to, że dekiel od spodu jest zupełnie płaski no i nie jest to gruby zegarek.

Rzeczywiście naciąg manualny robi swoje - cyka pięknie :).

Ciężko mi się było zdecydować: czarny, biały a może jeszcze wersja z bazarku.

W końcu przeważyły kwestie finansowe - trafiła się atrakcyjna oferta i nie było co rozmyślać.

Teraz po głowie chodzi mi jeszcze jeden zegarek od Laco - Amazonas.

No ale to jeszcze zobaczymy...

A ja jak zbiorę środki i zdołam uchować to przed moją drugą lepszą połową to na pewno będzie to pilot w brązie tarcza B :)