Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robi One Kenobi

Coros APEX Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Oferuję na sprzedaż multisportowy zegarek Coros Apex w wersji Pro. Kupiony pod koniec listopada tutaj. Zegar bez żadnych, nawet najmniejszych śladów użytkowania. Oryginalny pasek jest nieużywany, ponieważ tymczasowo zastąpiłem go paskiem od Garmina Forerunnera, który został mi po sprzedaży. Zegarek był używany sporadycznie na co dzień i nie był nigdy wykorzystany w celach treningowych. Nie uprawiam czynnie żadnego sportu i choćby z racji wieku pozostaje mi okazjonalna turystyka piesza i czasem jazda rowerem. Zegar jest świetnie wykonany i z najlepszej jakości materiałów (szafirowe szkło, utwardzona tytanowa ramka). Na szczególną uwagę zasługuje czas pracy na jednym ładowaniu, który jest jak na razie nie do pobicia (szybkość ładowania zegarka to już prawdziwe mistrzostwo świata). Corosa ładowałem raz na dwa tygodnie mając jeszcze 20-25% baterii. Używałem go jako "zwykły" zegarek ze stałym monitorowaniem pulsu, krokomierzem i analizą snu. Sporadycznie włączałem GPS, pulsoksymetr i tryb nocny (stałe podświetlenie automatycznie wyłączające się po wschodzie słońca). Wszystkie funkcje działają perfekcyjnie, podobnie jak dedykowana aplikacja. 

W komplecie wszystkie pudełka, cała sklepowa dokumentacja z gwarancją i dowód zakupu.

Jeżeli ktoś rozgląda się za podobnym urządzeniem, to z czystym sumieniem polecam Corosa.

Zdaję sobie sprawę, że moja opinia jako sprzedającego może być traktowana z przymrużeniem oka. Zachęcam zatem do poczytania w internecie bardziej wiarygodnych opinii, których już trochę jest.

Zamieszczone przeze mnie zdjęcia nie należą do wybitnych i dopatrzyłem się tam paprochów. To tylko paprochy, które można zdmuchnąć ;) 

Cena już z wysyłką - 1850 1700 zł (preferuję paczkomaty)

Zamian nie przewiduję, ale nie mogę również tego wykluczyć jeżeli coś mi się spodoba (prosty i czytelny zegarek 38-39mm max z dowolnym rozliczeniem)

20210221_112548.jpg

20210221_112610.jpg

20210221_113005.jpg

20210221_113252.jpg

20210221_113351.jpg

20210221_113552.jpg

20210221_115223.jpg

20210221_115247.jpg

20210221_115829.jpg

Edytowane przez Robi One Kenobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.