Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
beny16xd

TOMMY HILFIGER 1791576 CHASE czy ZEGAREK SEIKO SKS544P1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam który zegarek wybrać, bardzo podoba mi się Tommy ale czytałem na forum złe opinie o tej marce. 

 

TOMMY HILFIGER 1791576 CHASE czy ZEGAREK SEIKO SKS544P1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie chcę wywoływać niepotrzebnej dyskusji. Przy okazji nie ukrywam, że nawet nie sprawdzałem, o jakie konkretnie modele idzie. Po prostu weź Kolego Seiko i już 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem że powicie mi coś innego :) bo tommy mega wygląda ale faktycznie chyba kupie Seiko 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już któryś z tych dwóch, to Seiko. Ma stoper. Działający. I to jednak zegarek, a nie biżuteria.

A tak przy okazji (i zupełnie poważnie), to chciałbym zapytać, dlaczego w takim kolorze. Czy to jest przemyślane w kontekście planowanego stroju i dopełnienia garderoby, czy może wynika to z przekonania o elegancji i ekskluzywności tego koloru, czy też po prostu taki kolor Ci się podoba. To nie jest żadne złośliwe pytanie. Po prostu ledwie wczoraj mieliśmy z kolegą z Forum wymianę zdań na temat popularności (lub niepopularności) zegarków w złotym kolorze i w tym kontekście Twój wybór mnie zaciekawił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze miałem złote zegarki z biała tarcza i skórzanym paskiem, po prostu mi się podobają . Teraz myślę nad taką opcja.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jak wyglądają te zegarki.

Miałem kiedyś TH a i Seiko też się trafiło. ;)

Bierz co Ci się podoba, bo to Ty go będziesz nosił. 

 

Jednak pamietaj, że Seiko to manufaktura produkująca od dziesiątek lat zegarki a TH to dystrybutor odierzy usztytej na dalekim wschodzie. 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TH to zegarek garniturowy, a Seiko to sportowy.

Ja bym nie skreślał TH, szczególnie jeśli lubisz wskoczyć w garniak, a Twoja dziewczyna doceni Tommiego Hilfigera.

 

(Bo przecież poza tym Forum zegarki są po to, żeby imponować dziewczynom.)

 

:D

 

 

 

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, beny16xd napisał(-a):

Witam który zegarek wybrać, bardzo podoba mi się Tommy ale czytałem na forum złe opinie o tej marce. 

 

TOMMY HILFIGER 1791576 CHASE czy ZEGAREK SEIKO SKS544P1

Pierwsza zasasa kupowania zegarków :

Jeśli to samo logo możesz znaleźć na majtkach jak i na zegarku to nie kupuj tego zegarka. 

Swoją drogą i tak jest paskudny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Pierwsza zasasa kupowania zegarków :

Jeśli to samo logo możesz znaleźć na majtkach jak i na zegarku to nie kupuj tego zegarka. 

Swoją drogą i tak jest paskudny. 

Nie pokazuj tego zdjęcia w dziale maniaków Rolexa bo mogło by się to skończyć targnięciami na własne życie... 

W najlepszym wypadku przecanam rolków na OLX za "pu ceny" 🤣

 

spacer.png


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, evilym napisał(-a):

Nie pokazuj tego zdjęcia w dziale maniaków Rolexa bo mogło by się to skończyć targnięciami na własne życie... 

W najlepszym wypadku przecanam rolków na OLX za "pu ceny" 🤣

 

 

Ale tutaj na majtkach jest tylko ta sama nazwa, nie to samo logo ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jak już jesteśmy w takim offtopie, jest taka marka odzieżowa (chyba robią głównie koszule) jak Eterna - ma to jakiś związek ze znaną nam wszystkim Eterną od tratwy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.02.2021 o 07:32, evilym napisał(-a):

Nie pokazuj tego zdjęcia w dziale maniaków Rolexa bo mogło by się to skończyć targnięciami na własne życie... 

W najlepszym wypadku przecanam rolków na OLX za "pu ceny" 🤣

 

spacer.png

 

Jeśli producent nie wprowadzi list kolejkowych bo nie ma się czego bać. Klienci rolexa się nimi nie  zainteresują 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.