Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Pilot od IWC, tylko który?

Który wg Was?  

25 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Top Guna mierzyłem, leżał nieźle. Bałbym się jednak rysek i uszkodzeń, bo jak je potem naprawić. A ja noszę zegarki, bez szczypania się ;)

20191107_162703.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Top Guna mierzyłem, leżał nieźle. Bałbym się jednak rysek i uszkodzeń, bo jak je potem naprawić. A ja noszę zegarki, bez szczypania się ;)

Ryski usuwasz gumką. Gorzej jak upadnie i pęknie. Powiem Ci tak, ja zaryzykuję i kupię właśnie ten model. Tylko pewnie pod koniec roku, bo nadciągają inne wydatki (wiesz chyba jakie, ciągle jeszcze kończę...😉).

A bez szczypania się, to JA noszę. Porównaj swojego GMT z moim 2-letnim subem😆

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, facecik napisał(-a):

Ryski usuwasz gumką. Gorzej jak upadnie i pęknie. Powiem Ci tak, ja zaryzykuję i kupię właśnie ten model. Tylko pewnie pod koniec roku, bo nadciągają inne wydatki (wiesz chyba jakie, ciągle jeszcze kończę...😉).

A bez szczypania się, to JA noszę. Porównaj swojego GMT z moim 2-letnim subem😆

 

 

Nie będziemy się chyba licytować, kto gorsze rzeczy robi po pijaku! :lol: Z tą gumką, to Ty mówisz na serio?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie piję😊Została mi tylko inhalacja💚A z gumką to oczywiście serio. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się przymierzyć na żywo, to ja posiadam Marka w tytanie, bardzo sobie chwalę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, alur napisał(-a):

Jeśli chcesz się przymierzyć na żywo, to ja posiadam Marka w tytanie, bardzo sobie chwalę. 

Gdzie Cię znajdę?


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na południe od Warszawy, kawałek za Konstancinem-Jeziorną. Planujesz wkrótce przyjazd w te rejony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, alur napisał(-a):

Na południe od Warszawy, kawałek za Konstancinem-Jeziorną. Planujesz wkrótce przyjazd w te rejony?

Do Wawy jadę w przyszłym tygodniu. Nie służbowo ale stricte zegarkowo. Odezwę się chwilę przed wyjazdem.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Do Wawy jadę w przyszłym tygodniu. Nie służbowo ale stricte zegarkowo. Odezwę się chwilę przed wyjazdem.

 
Jakiś nowy nabytek się szykuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusz moje zdanie już znasz . Ja bym wziął Spitfire. On ma 39mm wiec to nie jest przecież jakaś duża różnica , jedynie milimetr 😀

A może rozważ małego księcia od Karola ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Smycel napisał(-a):

 
Jakiś nowy nabytek się szykuje?

Muszę oddać Reverso do regulacji.

6 godzin temu, proki1971 napisał(-a):

Mariusz moje zdanie już znasz . Ja bym wziął Spitfire. On ma 39mm wiec to nie jest przecież jakaś duża różnica , jedynie milimetr 😀

A może rozważ małego księcia od Karola ?

Spitfire jest naprawdę za mały. Zrobię przy okazji fotki i wrzucę tu w celu zobrazowania, jak to wyszło na moim nadgarstku Co do Hertitage i Małego Księcia - decyzję podejmę dopiero jak zobaczę je na żywo.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2021 o 21:53, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Nie będę oryginalny i dołączę do chóru. Do mnie też wersja Heritage lepiej przemawia. Jak słyszę "pilot", to od razu widzę barwione na niebiesko wskazówki. Zwykły Mark XVIII jakiś taki straszliwie sterylny i smutny jest na tym zdjęciu.

Tak. Zgadza się. U mnie pilot jest troszkę z innej firmy. Ale jednego czego mi w nim brakuje to niebieskich wskazówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spitfire

 

Uważam, że Twoje mniemanie, iż "jest naprawdę za mały" wynika tylko i wyłącznie ze zbyt dużej liczby obejrzanych zdjęć reklamowych. Fotomodel może sobie nosić patelnie na nadgarstku, w realu zegarek powinien być dyskretny.

 

A jak nie Spitfire, to Mały Książe: tytanowy jest nudny do bólu, a heritage z tą podrabianą patyną jest fałszywy i śmieszny.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zeno napisał(-a):

Spitfire

 

Uważam, że Twoje mniemanie, iż "jest naprawdę za mały" wynika tylko i wyłącznie ze zbyt dużej liczby obejrzanych zdjęć reklamowych. Fotomodel może sobie nosić patelnie na nadgarstku, w realu zegarek powinien być dyskretny.

 

A jak nie Spitfire, to Mały Książe: tytanowy jest nudny do bólu, a heritage z tą podrabianą patyną jest fałszywy i śmieszny.

Zeno, mierzyłem tego kurdupla - Spitfire naprawdę jest za mały ;) 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś słuchać życzliwych, gdy mówią Ci, co NAPRAWDĘ Ci się podoba ;)

 

Kup IWC Spitfire, wygraweruj na deklu: "Zeno, prawie Superman" i podrzuć mi go na dziesięć lat gruntownych testów.

 

 

 

 


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zeno napisał(-a):

Powinieneś słuchać życzliwych, gdy mówią Ci, co NAPRAWDĘ Ci się podoba ;)

 

Kup IWC Spitfire, wygraweruj na deklu: "Zeno, prawie Superman" i podrzuć mi go na dziesięć lat gruntownych testów.

 

 

 

 

Dobre :lol:

śmiech kaczora.gif


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.03.2021 o 18:52, Darecki napisał(-a):

Masz rację, ale nie wszystkie :) Generalnie duże były te autentycznie używane przez pilotów, noszone na rękawie kurtki... Fakt były duże.

Teraz jednak te zegarki noszą zwykli ludzie (nie piloci nawet, bo oni używają prawdziwych narzędzi do odmierzania czasu) no i znowu wrócę do zamieszczanych tu zdjęć "budzików" na wątłych nadgarstkach forumowiczów :) Chyba, a raczej na pewno lepiej będzie wyglądał mały zegarek na łapie drwala niż duży na watłej rączce. 

Zresztą wracając do tych IWC to te 39-41 mm to chyba standardzik, raczej producenci już nie robią dawnych męskich rozmiarów tzn około 36 mm.

Te duże piloty to nosili nawigatorzy, piloci nosili mniejsze zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Heritage wg mnie wypadł najlepiej :)

20210318_131320-01.jpeg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.