Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ladek22

Kalendarz 2022 - zdjęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Pora ruszać z przygotowaniami do edycji klubowego kalendarza na rok 2022. W tym roku będzie inaczej niż zwykle. Zdjęcia będziemy zbierać dwuetapowo :)  Teraz od 7 marca do 30 czerwca oraz po wakacjach od 1 września do końca października.

 

 

998505561_Skanuj5.jpeg.b595f045ab2710b9c95163c86b7bf0f8.jpeg

Tegoroczny kalendarz biurkowy, miesiąc październik, autor zdjęcia Smycel.

 

 

Klubowiczu, jeśli posiadasz ciekawe zdjęcia zegarków, lub możesz takie zdjęcia wykonać, to zachęcamy do ich przesłania do nas   

 

DSCF9391-2.thumb.JPG.e8e49b875716eace2084e0adcad82877.JPG.df5238df523e7a39dae82a5c72093ab5.JPG

 

Tegoroczny kalendarz biurkowy, miesiąc październik, autor zdjęcia PistolPete.

 

 

Również Twoje zdjęcie może się znaleźć w klubowym kalendarzu na rok 2022!

 

Zdjęcia przesyłamy poziome, a rozmiar wiadomo im większy tym lepszy. Myślę, że nie będziecie mieli problemów z robieniem zdjęć w dużej rozdzielczości.

 

Tradycyjnie planowane są dwie wersje kalendarza czyli biurkowy oraz ścienny. Jak będą wyglądały kalendarze i czy ostatecznie będą dwie wersje, dużo zależy od Was drodzy klubowicze, więc zachęcam do przesyłania zdjęć.

 

W z tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, można przysłać od 1 do 15 zdjęć. Fotki nadsyłamy od dziś do 30 czerwca do godz. 23:59.

Adres ten co zawsze czyli [email protected] w tytule wiadomości wpisujemy swój login klubowy dokładnie taki jaki mamy czyli np. jeżeli ktoś ma login: K3bZ to w tytule wiadomości wpisuje K3bZ, a nie k3bz co ułatwi podpisywanie zdjęć.

Autor wysyłając swoje zdjęcia pozwala KMZiZ na użycie ich w kalendarzu i zrzeka się wszelkich roszczeń za użycie ich w tym projekcie (proszę zapoznać się z wątkiem o kalendarzu 2011)

Zapisy na kalendarz biurkowy zrobimy po wakacjach powiedzmy od 20 września, a na razie czekamy na Wasze zdjęcia!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, proszę o potwierdzenie otrzymania zdjęć, bo wysłałem porcję, ale nie mam żadnej odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Gio napisał(-a):

Czołem, proszę o potwierdzenie otrzymania zdjęć, bo wysłałem porcję, ale nie mam żadnej odpowiedzi.

Hej,

fotki dotarły całe i zdrowie. Odpisałem na maila :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Ci bardzo. Wyjaśnijcie jeszcze proszę jakie będą kryteria wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.03.2021 o 18:15, Gio napisał(-a):

Dziękuję Ci bardzo. Wyjaśnijcie jeszcze proszę jakie będą kryteria wyboru.

To zawsze w pewnym sensie subiektywny wybór, ale oparty o przesłanki, że zdjęcia mają być jak najlepsze technicznie i w wysokiej rozdzielczości.

Czasem musimy zrezygnować z doskonałego zdjęcia, które jest kolejnym wakacyjniakiem typu diver na plaży (a tych zawsze jest najwięcej) na rzecz bardzo dobrego zdjęcia pasującego do mniej popularnych klimatów (jesień-zima). 

Warto wiedzieć, że staramy się również dopasować zdjęcia do pory roku, a nawet miesiąca aby kalendarz miał swój pełny wymiar nawet w tym obszarze, a nie był jedynie zbiorem "fajnych zdjęć, fajnych zegarków".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, a kto jest w grupie trzymającej władzę w tym temacie? 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Gio napisał(-a):

Ok, a kto jest w grupie trzymającej władzę w tym temacie? 🙂

O władzy tu nie ma mowy, raczej o pracy pro bono publico :) Chcesz wiedzieć coś konkretnego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z grupą to był żart rzecz jasna 🙂

A chcę konkretnie wiedzieć to o co cały czas pytam - kto i według jakich kryteriów dokonuje wyboru zdjęć. Bo widzę zaproszenie do ich wysyłania, piszesz o wyborze według subiektywnych kryteriów w pierwszej osobie liczby mnogiej, ale nadal nie wiem kto dokonuje tego wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze ja odpowiadam za skład i treść, ale nie tylko. Reszta to osoby, które są związane z kalendarzem regularnie od dobrych kilku (jak nie więcej) lat i w sumie sprawdzając stare wątki to widać kto odpowiada za całe przedsięwzięcie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłajcie zdjęcia do klubowych kalendarzy na rok 2022.

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłajcie proszę zdjęcia do klubowych kalendarzy na rok 2022.

 

Im więcej zdjęć nadeślecie, tym lepiej, bo większy będzie wybór.

 

Szczegóły, gdzie wysłać zdjęcia, są w pierwszym poście tego tematu :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, po wakacjach ogłosimy 2 turę nadsyłania zdjęć do kalendarzy na rok 2022. Miłych i słonecznych wakacji drodzy Klubowicze!! Przez wakacje róbcie zdjęcia :)

 

Ps. Jeśli masz jakieś ciekawevzdjecia zegarków, a do tej pory przegapiłeś ten temat to fotki możesz przesłać na adres: [email protected] 

 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy półmetek wakacji.

Róbcie proszę zegarkowe zdjęcia :) 

Po wakacjach zrobimy 2 turę nadsyłania zdjęć do kalendarzy klubowych na rok 2022.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2021 o 17:10, ladek22 napisał(-a):

Róbcie proszę zegarkowe zdjęcia :) 

Po wakacjach zrobimy 2 turę nadsyłania zdjęć do kalendarzy klubowych na rok 2022.

 

Robicie zdjęcia? Dziś fajna pogoda :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacje dobiegły końca, wiec zgodnie z zapowiedzią, rozpoczynamy drugi etap nadsyłania zdjęć. Mam nadzieję, że udało Wam się porobić ciekawe fotki :-)

Szczegóły, gdzie wysłać zdjęcia i inne rzeczy znajdziecie w pierwszym poście tego tematu.

Termin nadsyłania zdjęć mija 31 października 2021 roku o północy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych 2022.

 

Szczegóły, gdzie wysłać zdjęcia i inne rzeczy znajdziecie w pierwszym poście tego tematu.

Termin nadsyłania zdjęć mija 31 października 2021 roku o północy.
 


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napiszcie więcej o tym na co może liczyć osoba, której zdjęcie zostanie przez Was zakwalifikowane do kalendarza. Chodzi mi o to jak podpisujecie autora, czy dajecie darmowe egzemplarze autorskie tak jak to się zawsze dzieje z publikacjami itp. Bo mówiąc szczerze mnie mocno takich informacji brakuje, a nigdzie ich nie widzę. Odsyłanie w tej kwestii do dziesięciostronicowego wątku z 2010 roku jest mało profesjonalne mówiąc bardzo eufemistycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych bonusów dla osób, których zdjęcia zakwalifikowały się do kalendarzy. Kiedyś był jeden wyjątek dla kolegi, którego (chyba) kilkanaście zdjęć znalazło się w klubowych kalendarzach. Kolega dostał wtedy darmowy kalendarz ścienny i biurkowy, ale to był wyjątek. Myślę, że satysfakcja osoby, której zdjęcia znalazły się w kalendarzach wystarczy.

 

Żadna z osób, których zdjęcia znalazły się w kalendarzach nigdy nie upominała się o darmowy egzemplarz. Przynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat.

 

Kalendarzy jest bardzo określona liczba, więc gdybyśmy rozdali po kilkanaście sztuk każdej wersji to niewiele by zostało do kupienia (szczególnie tych ściennych).

 

Jeśli chodzi o podpisywanie zdjęć w kalendarzach to podpisujemy je nickiem użytkownika.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy "bardzo określona liczba"? Jaki jest nakład?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biurkowych jest zwykle 70-100 szt., a ściennych 50 szt.

Robimy zawsze listę zapisów, aby wiedzieć ile zamówić, by nie było niespodzianki, że zabraknie dużo egzemplarzy lub dużo zostanie.

W tym roku został 1 ścienny, a w roku 2020 wszystkie ścienne zeszły.

Bywa, że spóźnialscy zamawiają klubowe kalendarze w lutym czy marcu. Kiedyś jakaś spóźnialska osoba zamówiła w kwietniu :) 

Są osoby, które kolekcjonują kalendarze, więc trzymam dla tych osób ostatnie sztuki z lat ubiegłych. Wysyłam je bezpłatnie, pobieram jedynie zwrot kosztów przesyłki.

Są jeszcze kalendarze biurkowe (nieuszkodzone) i ścienne (uszkodzone) na rok 2020. Jeśli jest ktoś zainteresowany proszę o wiadomość prywatną.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych KMZiZ 2022.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych KMZiZ 2022. Masz ciekawe fotki zegarków? Chciałbyś/chciałabyś, aby twoja fotka znalazła się w klubowym kalendarzu na rok 2022? Informacja, gdzie wysłać zdjęcia w pierwszym poście tego tematu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ile tam trzeba szykować srebrników na to?

W zeszłym roku biurkowy był 32 zł, a ścienny 42 zł wraz z wysyłką. Jakie ceny będą w tym roku na razie jeszcze nie wiemy. Podamy w swoim czasie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, ladek22 napisał(-a):

Przysyłajcie proszę zdjęcia do kalendarzy klubowych KMZiZ 2022. Masz ciekawe fotki zegarków? Chciałbyś/chciałabyś, aby twoja fotka znalazła się w klubowym kalendarzu na rok 2022? Informacja, gdzie wysłać zdjęcia w pierwszym poście tego tematu.

 

Czy jeszcze można przesyłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, plu napisał(-a):

 

Czy jeszcze można przesyłać?

Jasne, to ostatni moment! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.