Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kamilspider

[S] G-SHOCK GW-M5610BB-1ER Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Sprzedam używany w bardzo dobrym stanie GW-M5610BB-1ER po modzie wyświetlacza i zmianie paska na bransoletę.
W zestawie jest fabryczny wyświetlacz i pasek.
STAN: 9/10 (Doskonały) Brak rys, ale zegarek był otwarty w celu zmiany wyświetlacza.

Możliwa wysyłka inpost lub odbiór osobisty.
Cena: 500zł
Wysyłka: 10zł

DSC_7603.JPG

DSC_7604.JPG

DSC_7605.JPG

DSC_7609.JPG

DSC_7610.JPG

DSC_7611.JPG

DSC_7612.JPG

DSC_7613.JPG

DSC_7700.JPG

Edytowane przez kamilspider

"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Ralph_37
      Witam, mam pytanie o gw 5000u , a mianowicie czy sprawdzi się jako ten jedyny daily ? Wiem że ma kopertę stalową z zakręcanym dekielkiem i właśnie o ten dekielek chce się zapytać , czy podczas normalnego codziennego użytkowania rysuje się ? I ta powłoka chroni przed zarysowaniami?
    • Przez bmalkow
      Pozwolę sobie wrzucić temat tutaj, gdyż dotyczy głównie zegarków japońskich.
       
      Naszło mnie to w trakcie rozglądania się za kostką Casio. Lubię zegarki naszpikowane technologią i bezobsługowe, przyglądałem się GW-M5610 (multiband) oraz GW-B5600 (bluetooth). M5610 jest ładniejszy niż cokolwiek z serii B5600, ale nie ma Bluetooth, tylko Multiband.
       
      No i dochodzimy do sedna: czy zegarek tylko z Multiband będzie działał za kilka lat? Politykom podobno nie w smak utrzymywanie nadajników (wspomina o tym Nick Shabazz), umowa na DCF77 jest do końca roku 2021. Co dalej?
      Czy ktoś słyszał/czytał coś na ten temat?
       
      I czemu Casio w serii B5600 nie ma kostki z normalnym, jasnym wyświetlaczem i ciemną kopertą? 
    • Przez Wojt91
      Witajcie.
       
      Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem kupna g-shocka z multiband 6, przekopując kolejne tematy, fora, recenzje itp., natknąłem się na informacje/plotkę, jakoby stacje nadające sygnał miałyby być wyłączne. W takiej sytuacji wydawanie dość poważnych pieniędzy na zegarek mija się z celem, skoro jedna z jego flagowych funkcji na zostać zlikwidowana. Czy jest na forum ktoś, kto mógłby zweryfikować te plotki? 
    • Przez norbi.g
      Witam.

      Kilka dni temu jednemu z moich ulubionych zegarów zaczęło coś dolegać 
       
      Mowa o CASIO GWX-8900B-7ER - mam go od trzech lat. Problem polega na tym, że zegarek nie reaguje na przyciski funkcyjne oraz przycisk podświetlenia a na wyświetlaczu w miejscu godziny oraz daty widnieją zera. Jak na złość zegarek przestał działać dosłownie jeden dzień po upływie gwarancji. Wcześniej nie miałem z nim żadnych problemów 


       
      Chciałbym się dowiedzieć w czym leży problem i czy jest taka możliwość aby przywrócić zegarek do życia 
       
      Liczę na szybką odpowiedź, pozdrawiam 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.