Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaszzt

Prosty field watch poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem 

Poszukuję prostego, ale rzetelnie wykonanego zegarka "polowego". Niekoniecznie typu "vintage" - wszelkie G10 od CWC jakoś mnie nie przekonują a dostępność Precisty od Timefactors to jakaś kpina....

Zależy mi na:

wygodzie - 36-39mm i mała waga, nie mam nic przeciwko polimerom zamiast stali.

czytelności - ale to chyba założenie zegarków typu field.

przyzwoitym mechanizmie kwarcowym - chyba wszelkie automaty mi "przeszły"

akceptowalnej cenie, która dla mnie to 1000 zł.

Zawsze podobały mi się Marathony, te najprostsze GP bez wodotrysków. Niestety cena tychże już mniej mi się podoba, choćby ze względu na użyte materiały.

Są jeszcze Hamiltony, Trasery aż po nieprzyzwoicie tanie Timexy (niestety nie wiadomo, co w nich tyka, nigdzie nie mogę znależć informacji na temat mechanizmów, jakie tam wkładają). 

W którą stronę "patrzeć" ? Może niektórzy użytkownicy używali tych zegarków w terenie i mogą coś napisać w kontekście "warto-nie warto" ?!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie islander:

są jeszcze dostepne wersje z bialą, zieloną i czarną tarczą

DEE5EC00-8FFD-4B51-93DF-400D63E01A34.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś BOLDR robił takiego kwarcowego, tytanowego "fielda" w rozmiarze 38mm, z szafirem i z dokręcaną koronką za 149 USD, ale teraz już nie jest produkowany. Pozostaje albo szukanie używek, albo automat za prawie 300 USD.

 

obraz.png.e04e0aa0bd8bc91d56c92eb54b4ef14c.pngobraz.png.3edd8776d85581c237e186b83bd6e9e2.png

 

Naciągnięcie budżetu i kupienie, jakby nie było klasyka, też nie jest złym pomysłem:

 

obraz.png.2e4fa1549db679fdfae7209696f04651.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

A w nieprzyzwoicie niskiej cenie coś ze stajni Seiko, czyli tytanowy Lorus. W odróżnieniu od Timex'a wiadomo, że w środku tyka coś od Seiko.

 

obraz.png.4c8bc3948d19fdd484e6fa8940b95605.png

 

https://www.hsamuel.co.uk/webstore/d/3427374/lorus+men's+titanium+watch+with+swim-safe+strap/

 

Dla mnie ten lorus super ,to jakosciowo bardzo dobre zegarki,u nas jakos nie doceniane, w takiej cenie trudno znalezc cos lepszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze polecam. Świetny jest. Jak poczekasz na promo wyjdzie trochę ponad 1000 ale warto dołożyć.

IMG_20210228_132256111.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki victorinox, na eBay.com ok. 60 dolarów plus wysylka

s-l400.jpg

Taki victorinox, na eBay.com ok. 60 dolarów plus wysylka

s-l400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.