Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kazik1701

Wybór seiko sarb033 VS Christopher Ward C65 Trident Vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

 

W związku z tym że uzależniłem się od apple watcha ale zbliża mi się wesele znajomego szukam zegarka w miarę uniwersalnego, który założę na pasku pod marynarkę ale wykorzystam go później na bransie na jakieś rodzinne imprezy mniej oficjalne lub edc gdy mnie najdzie chęć.

Chcę kupić coś na czym nie stracę zbytnio gdybym chciał sprzedać w przyszłości.

Na bazarku mam na oku 

Christopher Ward C65 Trident Vintage lub seiko Sarb033. Brałem pod uwagę jeszcze nowego seiko alpinist SPB155 ale boję się że zielona tarcza będzie mało uniwersalna.

sarba mierzyłem kiedyś i na żywo ten zegarek przypadł mi do gustu natomiast christopher juz podobał mi się jakiś czas temu.

Co byście wybrali? Czy bransoleta u Christophera będzie lepszej jakości?

Budżet max 3000zł.

 

 

20-STL-10-SXS-MA_Picture_4.jpeg

maxresdefault.jpeg

Seiko-Prospex-SPB155J1.006.jpg

Edytowane przez kazik1701

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christopher Ward to ciekawy zegarek :)

Dobrze prezentuję się zarówno na pasku jak i na bransolecie. Jak dobrze kupisz to dużo nie stracisz przy sprzedaży. 

 

 

DSC_7262.JPG

DSC_6742.JPG


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na sarb033. Kolor lumy w ChW nie pasuje mi do zegarka na wesele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z w/w wymienionych SARB ale moge być nieobiektywny. Ch.Ward praktycznie zaden mi sie nie podoba

Tylko z SARBem może być problem zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Łukasz_M napisał(-a):

dla mnie SARB.

 

a może?

20210315_095659.thumb.jpg.5373e308b026b56380d153fbebd79e14.jpg

Popieram - z tych 2 orient star ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SARB i tyle w temacie. 

 

ChW też ładny ale jak uniwersalny i z klasą to SARB. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ChW mam, lubię, szanuje. Przyznam jednak, że do tego opisu i do takich okoliczności chyba jednak bardziej SARB.

Dla mnie ten ChW to zdecydowanie EDC, a SARB wydaje mi się odrobinę elegantszy. Więc na nieco elegantsze okazje, gdzie Apple Watch nie za bardzo się wpisuje, to właśnie SARB będzie lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christophera kupisz w bardzo dobrej cenie jak na oferowana jakość. Za Sarba, jeżeli nie wyrwiesz do ~ 1500-1600 zł, to przepłacisz ( z drugiej strony za tą kwotę, przy obecnej polityce Seiko, nie kupisz nic przynajmniej równie dobrego jak Sarb).  Taki urok modelu, którego już się nie produkuje.  Subiektywnie brał bym Sarba. Mam 33 i 35. Ponadczasowe youngtimery i świetne zegarki. Czy są jeszcze nówki do kupienia?

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sielwolf napisał(-a):

Christophera kupisz w bardzo dobrej cenie jak na oferowana jakość. Za Sarba, jeżeli nie wyrwiesz do ~ 1500-1600 zł, to przepłacisz ( z drugiej strony za tą kwotę, przy obecnej polityce Seiko, nie kupisz nic przynajmniej równie dobrego jak Sarb).  Taki urok modelu, którego już się nie produkuje.  Subiektywnie brał bym Sarba. Mam 33 i 35. Ponadczasowe youngtimery i świetne zegarki. Czy są jeszcze nówki do kupienia?

wlasnie mam do kupienia za 1600zł koperta stan idealny bransoleta slady uzytkowania. full set.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość HaveFun

Ja bym brał w ciemno za 1,6 k pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarba za 1600? brałbym i się nie zastanawiał, jeżeli faktycznie jest w takim stanie jak piszesz. Ja dlatego OSa a nie Sarba kupiłem, bo nie było nic w sensownych pieniądzach dostępnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba rzadko towarzystwo jest tak zgodne w opiniach, więc w miarę jasną podpowiedź już masz.

Tak więc domyślam się, że teraz to już tylko czekamy na zdjęcie nadgarstkowe 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam ze jakby kolega miał jeszcze wątpliwości, to pewnie skrzynka PW już pęka mu w szwach wyrazie jakby się rozmyślił 😂🤣😂🤣😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miałem jeszcze dodać, żeby się pospieszył, bo poszukiwania oferty na SARBA za 1600 w internecie być może już trwają 😉

Chyba, że to oferta prywatna i sobie spokojnie i bezpiecznie czeka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarb zdjety z ogloszenia i zarezerwowany ;) Branse jubilee od uncleseiko do niego dokupić najlepiej? Bo chyba strapcode była zbyt masywna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spokojnie. Pobaw się paskami. Łyka wszystko jak pelikan. Jak poczujesz że musi być na bransolecie, poszukasz, wybierzesz i  kupisz. Ja swojego nigdy nie wrzuciłem na łańcuch. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na spokojnie. Pobaw się paskami. Łyka wszystko jak pelikan. Jak poczujesz że musi być na bransolecie, poszukasz, wybierzesz i  kupisz. Ja swojego nigdy nie wrzuciłem na łańcuch. 

Ja go kupiłem na ori bransie ale chciałem na jubilee go wrzucić.
Co do paska możecie coś doradzić pod garnitur.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sarb jak najbardziej. Na bransolecie na co dzień, a na czarnej jaszczurce lub croco bardziej elegancki. Ech, że też kiedyś swojego sprzedałem za 900 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo w obu kombinacjach

e9323bbcaa0fe1d8f6b6e94cca029b6e.jpg

46d916fddf1ce5dc9112c1888b37bac5.jpg

8e2934612b63e503f59536e5289dd086.jpg

Ogólnie jubilee jakoś nie koniecznie mi się widzi na tym zegarku, zdecydowanie oyster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, disaster3 napisał(-a):

Proszę bardzo w obu kombinacjach emoji6.png

Ogólnie jubilee jakoś nie koniecznie mi się widzi na tym zegarku, zdecydowanie oyster

Na bransolecie wygląda ok. Na obu prezentowanych paskach - wg mnie raczej słabo.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam coś Vintage. Mój ma teraz takie wdzianko.  Popatrz na promocję na watchgecko. 

IMG_20210309_075844605.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na brązowej skórze rzeczywiście sarbowi dobrze. Ja swojego noszę na paskach od Barton i wygląda to nieźle IMO (zdjęcia mojego egzemplarza :) ) 20201018_101400~2_copy_1834x2279.jpg20201025_131842~2_copy_1834x2137.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.