Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny MARZEC "Na Szwajcarii świat się nie kończy"- GŁOSOWANIE

Na Szwajcarii świat się nie kończy  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze tylko przez 3 dni można oddawać głosy, zapraszamy :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile mamy głosów aktualnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 głosów oddane :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dziś wieczorem przekonamy się czyje zdjęcia podobały się najbardziej😊 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto wyniki!!!

I miejsce 10 punktów - Masu

II miejsce 6 punktów - ex aequo Jebudu i zeRo_Six

III miejsce 4 punkty - Z_bych

 

Na siódmym miejscu, dla którego przewidziana jest nagroda specjalna  od @Eugeniusz Szwed jest tak, jak się spodziewaliśmy, czyli remis:) 7. miejsce zajęli Olciakk i rk7000. O tym komu przypadnie nagroda zdecyduje losowanie:)

 

Gratulacje!!!

 

W wyniku losowania widocznego w poście poniżej, nagroda za siódme miejsce przypada @Olciakk:)

 

Edytowane przez Carrot
dodanie treści

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeej, mój samuraj został doceniony, dziękuję! Jutro napisze nieco więcej i pokaże kilka fotek od kuchni. A jeśli chodzi o 7 miejsce to odpaliłem już losowanie i mamy już jasność. Nagroda za 7 miejsce przypada @Olciakk!

 

a.thumb.jpg.70fc822a19ac751eea77fb36b6a30d8a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję panowie znakomitych zdjęć i wyników:) Pierwsze miejsce nie było niespodzianką, ale to co się dalej zadziało już tak. Byłam przekonana, że Gio, Christo i zeRo_Six będą deptać liderowi po piętach, ale udało się Masu nieźle odskoczyć. Zasłużone zwycięstwo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Carrot napisał(-a):

Gratuluję panowie znakomitych zdjęć i wyników:) Pierwsze miejsce nie było niespodzianką, ale to co się dalej zadziało już tak. Byłam przekonana, że Gio, Christo i zeRo_Six będą deptać liderowi po piętach, ale udało się Masu nieźle odskoczyć. Zasłużone zwycięstwo:D

 

Pokora to najważniejsza cecha ludzi kreatywnych 😉

Gratulacje dla zwycięzców! @Masu pozamiatał bezdyskusyjnie.

Dawajcie kolejny temat 🙂

Edytowane przez Gio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny konkursowy miesiąc za nami. Serdeczne gratulacje dla Masu 🍾  🥂

Dla Was wszystkich podziękowania za zaangażowanie i udział w marcowej edycji konkursu.  

Nagroda dla "7" już czeka i będzie tym razem niespodzianką. Gratuluję 7 miejsca ! 

 

Proszę "Olciakk" o nr tel. , adres email i nr paczkomatu na adres: [email protected]

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla zwycięzców 🥇🥈🥉i wszystkich uczestników. Tak symbolicznie i telepatycznie polewam wszystkim Russian Standard. 

Na zdrowie w ten sobotni wieczór 🍸

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, świetne zdjęcia. Podziwiam pomysły, umiejętności i pracę włożoną w ich stworzenie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim, którzy oddali głos na moje zdjęcie i gratulacje zwycięzcom. Fajne zdjęcia wygrały :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo jak miło zająć siódme miejsce!
Fajna sprawa z tą dodatkową nagrodą :D
Dziękuję :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jeszcze raz podziękować za tak dużą liczbę głosów oddanych na moje zdjęcie. Chyba nigdy tak mocno nie odstawiłem reszty, co nie ukrywam jest miłe :D

Bohaterem fotografii jest Grand Seiko SBGS003 z 1991 roku tak więc mój rówieśnik :)

Pomysł na zdjęcie urodził się dość późno i w sumie jedyne co chciałem zrobić to pokazać mojego GS na tle książki w języku kanji (którą na potrzeby konkursu stworzyłem kładąc wydrukowaną kartkę z kanji na starą książkę, a potem obrabiając kolory w Lightroomie aby biała kartka pasowała do starych, oryginalnych kartek). Kiedy już zrobiłem fotkę, poskładałem sprzęty i dość niezadowolony usiadłem do komputera wybierając najlepsze z przeciętnych zdjęć, moja narzeczona weszła do pokoju i zapytała "a czemu nie weźmiesz tej katany"? Zadała to pytanie jakby to było oczywiste, mimo że ja nigdy nie słyszałem o żadnej katanie w domu i do teraz się zastanawiam skąd ona się wzięła :D 

Tak czy inaczej jak tylko zobaczyłem ową katanę to od razu zacząłem się rozkładać ponownie i po około godzinie prób udało się wybrać kilka fotek, które ostatecznie eliminowałem na komputerze przy edycji.

Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego zdjęcia, co nieczęsto mi się zdarza. 

 

Jeszcze raz dziękuje za głosy i gratuluję kolegom z pudła, oraz całej reszcie, która dzielnie walczyła :) 

 

PXL_20210314_190603933.thumb.jpg.fed04eaa38450e2e760502b9ef232622.jpg

 

PXL_20210314_190831461.thumb.jpg.ae1c6ab4742c3198b901d9781e65b41b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej przypadło do gustu zdjęcie Masu. Moim zdaniem jest perfekcyjne i  świetnie się wpisuje w temat. Drugi głos oddałam na zdjęcie kolegi @Waldzior. Niby nic szczególnego, ale bardzo spodobał mi się klimat tej fotografii, odrobina lumy i te kosmate tło 😁

I muszę jeszcze koniecznie napisać kilka słów o zdjęciach, którym niewiele brakowało 😉 Otóż od początku konkursów Masu zwracał mi uwagę na ustawienie wskazówek w okolicy 10:10. Że to ładnie, wszystko widać itp. Jak nie zapomniałam, to ustawiłam, ale częściej tego nie robiłam. I do tej pory jakoś szczególnie nie zwracałam na to uwagi na innych fotografiach. Aż do czasu tej edycji. Gdyby Gio, Christo i zeRo_Six o to zadbali, to i oni dostaliby głosy. Po raz pierwszy losowe ustawienie wskazówek mi przeszkadzało i wiedziałam, że zdjęcia nieco przez to straciły. A, że fotografia dla w/w kolegów to, zdaje się, nie pierwszyzna, to myślę, że przyznają mi rację🙂

Żeby nie było, że u Waldziora wskazówki są nieustawione a głos dostał, to od razu zaznaczę, że jego Citizen ma tak naćkane na tarczy, że już jest wszystko mi jedno z tymi wskazówkami😉 U kolegów natomiast są proste, minimalistyczne tarcze.

A tak poza tym, to ta edycja obfitowała w bardzo dobre zdjęcia. Większość z nich miała w sobie coś, co zasługiwało na głosy😀 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję @Eugeniusz Szwed za prezent niespodziankę, który okazał się być książką Mateusza Piechnika "Czas na głębokości"!


Ponad rok temu rozważałam zakup tej książki. Ale gdy w grudniowym konkursie fotograficznym wygrałam kalendarz, to pomyślałam sobie, że dobra nie kupuję, kiedyś wygram w jakimś konkursie. I oto w marcu 2021 zupełnie niespodziewanie moje życzenie się spełniło! :D

a5573b179e194b6c969ed5d19a0974b4.jpg

Za okładką znalazłam również kartkę świąteczną :)

259a461f238b0ff9a6ae8ca2ca2f2c2e.jpg

Bardzo mi się zrobiło miło. Dziękuję z całego serduszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niespodzianka, świetna nagroda!😀 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ola, cieszy mnie Twoja radość,  miłego czytania :) 

 

Proponuję, abyś teraz Ty wybrała, które miejsce zostanie obdarowane jakimś drobiazgiem w następnym miesiącu konkursu. Twój wybór będzie ostateczny. Ja tylko zorganizuję prezent i wysyłkę.

 

PS

uprzedzam, że w przypadku wysyłanych paczek, jakość opakowania, jego estetyka i ilość zużytej taśmy klejącej nie świadczy w jakikolwiek sposób o zawartości 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

PS

uprzedzam, że w przypadku wysyłanych paczek, jakość opakowania, jego estetyka i ilość zużytej taśmy klejącej nie świadczy w jakikolwiek sposób o zawartości 😜

Intrygujące zastrzeżenie, ciekawe co się za tym kryje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

uprzedzam, że w przypadku wysyłanych paczek, jakość opakowania, jego estetyka i ilość zużytej taśmy klejącej nie świadczy w jakikolwiek sposób o zawartości 😜

Ale jak widać powyżej, zawartość wynagradza wszystko😀 

A już jutro zostanie podany nowy temat. Myślę, że się spodoba☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Intrygujące zastrzeżenie, ciekawe co się za tym kryje


Książka była opakowana w co najmniej 5 warstw. Była biała włóknina przypominająca materiał z maseczek chirurgicznych, pakunek owinięty był w warstwę papieru sklejonego taśmą, na tym były jakieś plakaty (?) owinięte wokoło w kilka kolejnych warstw i sklejone taśmą. Ciężko mi powiedzieć co to za plakaty bo ilość taśmy nie pozwoliła na bezstratne odzyskanie materiału. Było dużo taśmy.
Niestety zdjęć z procesu rozpakowywania nie posiadam, ale na pierwszym zdjęciu z poprzedniego posta książka leży na tej włókninie.
A i zapomniałam - i było dużo taśmy.

Ola, cieszy mnie Twoja radość,  miłego czytania  
 
Proponuję, abyś teraz Ty wybrała, które miejsce zostanie obdarowane jakimś drobiazgiem w następnym miesiącu konkursu. Twój wybór będzie ostateczny. Ja tylko zorganizuję prezent i wysyłkę.



Dziękuję po stokroć, już zaczęłam lekturę i jest super :D

A miejsce hmmm... Niech będzie szóste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za glosy oddane na mnie i Vratislavie 😊


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.