Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Boniek88

Nurek z biała tarczą i lumą w indeksach bezela

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Zakochałem się w Eternie Diver z biała tarcza full lume, ale niestety jej rozmiar mnie przytłacza więc szukam jakiejś alternatywy. W oko wpadł mi Krzysiek Trident Pro w wersji 40mm. Ale jeszcze się rozglądam. Może wy macie jakiś pomysł na zegarek dostępny do kupienia w podobnej stylistyce. Budżet powiedzmy do 2500 zł. W wyższym to już bym się chyba decydował na Krzysia

 

Wymagania

Biała tarcza

Czarny lub szary ceramiczny bezel z indeksami wypełnionymi lumą

Bransoleta

39-41mm

Mechanizm bez znaczenia

Dodatkowy plus za nakładane indeksy

Nie Seiko. d0a2ee6d2c7d95cf435b1bab4c19648f.jpg

 

Wysłane z mojego MI 8 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko czego chciałeś. Rozmiar 40mm, Miyota 9039, luma na bezelu (ceramicznym), biała tarcza, nakładane indeksy, szafirowe szkło, porządna bransoleta z pełnymi endlinkami. Nie Seiko.

 

https://www.rlgwatches.com/product-page/oceanfarer-diver-polar-white

 

obraz.png.46a6ac931fe09cb1b9a9dfb211e98165.pngobraz.png.20ebcd4678c74a75623482a9c47e7f95.pngobraz.thumb.png.b21127627f7e90b80a6bb29dc3f94bac.png

 

 

obraz.png.b5278933ec59f447e898d7d48a73cf22.pngobraz.png.309fa9484aaa54df4293bb432fa5c14e.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak może być używka to pogadaj z @Dorian06 ma jednego Krzyśka z białą tarczą do oddania :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystko czego chciałeś. Rozmiar 40mm, Miyota 9039, luma na bezelu (ceramicznym), biała tarcza, nakładane indeksy, szafirowe szkło, porządna bransoleta z pełnymi endlinkami. Nie Seiko.
 
https://www.rlgwatches.com/product-page/oceanfarer-diver-polar-white
 
obraz.png.46a6ac931fe09cb1b9a9dfb211e98165.pngobraz.png.20ebcd4678c74a75623482a9c47e7f95.pngobraz.thumb.png.b21127627f7e90b80a6bb29dc3f94bac.png
 
 
obraz.png.b5278933ec59f447e898d7d48a73cf22.pngobraz.png.309fa9484aaa54df4293bb432fa5c14e.png
Bardzo fajny. Zapisuje na liście. Wiesz może skąd wysyłają? Nie ma info na stronie.

Wysłane z mojego MI 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Dopisuje do listy. Świetny. Choć z opłatami to już chyba bliżej mi do Krzyśka

Wysłane z mojego MI 8 Pro przy użyciu Tapatalka

A jak może być używka to pogadaj z [mention=33911]Dorian06[/mention] ma jednego Krzyśka z białą tarczą do oddania
Niestety, ale wskazówki zabijają ten zegarek.

Wysłane z mojego MI 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Boniek88 napisał(-a):

Bardzo fajny. Zapisuje na liście. Wiesz może skąd wysyłają? Nie ma info na stronie.

 

Są z Singapuru. Do ceny śmiało od razu doliczaj VAT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Boniek88 napisał(-a):

Zelos zawsze OK. Ale podstawowy parametr czyli dostępność nie jest zachowany emoji38.png

Wysłane z mojego MI 8 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Tak to już z tym Zelosem jest :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zelos zawsze OK. Ale podstawowy parametr czyli dostępność nie jest zachowany

Wysłane z mojego MI 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Jest szansa że na seriouswatches pojawi się Swordfish 40 Frost z ostatniego wypustu. Możesz zapytać ich mailowo czy będzie dostępny. Wtedy zyskujesz 2-letnią gwarancję u oficjalnego dystrybutora. Mi udało się zdobyć ten model i zbytnio nie narzekam :) podoba mi się że insert bezela jest z jakby szczotkowanej ceramiki i nie błyszczy się. Indeksy z szarej lumy mi się podobają ale nie każdemu może to przypaść do gustu. Ale za niecałe 1300 zł nie ma co wybrzydzać :D 20210315_083325~2_copy_1955x2025.jpg20210311_222300~2_copy_1965x2096.jpg

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Michelangelo napisał(-a):

Jest szansa że na seriouswatches pojawi się Swordfish 40 Frost z ostatniego wypustu. Możesz zapytać ich mailowo czy będzie dostępny. Wtedy zyskujesz 2-letnią gwarancję u oficjalnego dystrybutora. Mi udało się zdobyć ten model i zbytnio nie narzekam :) podoba mi się że insert bezela jest z jakby szczotkowanej ceramiki i nie błyszczy się. Indeksy z szarej lumy mi się podobają ale nie każdemu może to przypaść do gustu. Ale za niecałe 1300 zł nie ma co wybrzydzać :D 
Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

 

Dzięki, ale ten model mi akurat nie leży. Zbyt ascetyczny. 

4 godziny temu, PaweelK napisał(-a):

Może coś takiego. 

Contrail od nodusa. 

Wymagania spełnia. Jest dostępny. 

https://www.noduswatches.com/contrail-ii-product/contrail-ii-arctic-white

 

Hej. Bardzo ładny, tylko cenowo doliczając VAT to prawie 4K. Krzysia w promo można wyrwać w podobnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Są z Singapuru. Do ceny śmiało od razu doliczaj VAT.

obejrzałem kilka recenzji i jednak na filmach tarcza nie wygląda tak dobrze. Gdyby indeksy były stalowe i trochę większe to brałbym bez zastanowienia. Szukam dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli rozważasz jednak coś odrobinę większego, to możesz sobie zerknąć na Meccaniche Veneziane Nereide. To już 42mm, ale jest biała tarcza i ładne nakładane indeksy. Zegarek ma swój urok. W środku albo Seiko NH35 albo w droższej wersji któryś z klonów ETA 2824. Niestety, nie ma lumy na bezelu. Na pewno da się kupić taniej niż w podanej poniżej cenie. Na Forum jest uchwytny dystrybutor tej marki.

 

obraz.thumb.png.503d0b952e00a531c1b7b463d6202e45.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio też miałem taki dylemat z białym, a dodatkowo chciałem GMT i padło na MV z Włoch i kosztował mnie trochę więcej niż twój budżet, ale to ze względu na GMT.6b6d4e732b5c10462e6eea03b7feade5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MV odpada. Kiedyś mierzylem i za duże na mnie. Poza tym nie ufam marce. Sami nie wiedzą jaki kierunek chcą obrać, a po ukrywaniu informacji o werkach w 2 czy 3 generacji zegarków postanowiłem, że w życiu nie kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką masz rękę, ale ona duża na papierze w rzeczywistości nie jest tak źle L2L - 52mm.

 

1786300961_IMG_20210320_1428552.thumb.jpg.79eb772a9cf03de98d46355d95f54c1d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, satanic napisał(-a):

Nie wiem jaką masz rękę, ale ona duża na papierze w rzeczywistości nie jest tak źle L2L - 52mm.

 

1786300961_IMG_20210320_1428552.thumb.jpg.79eb772a9cf03de98d46355d95f54c1d.jpg

ja mam 16,5-17cm ale nadgarstek jest też dość okrągły. Mam Plane Ocean 42 mm i ten dla mnie jest absoltnie granicą rozmaru. Powyżej tego zegarki robią się zbyt ciężkie i zbyt nachalne. Mam również Taga Aquaracera 40,5mm. No i ten jest idealny i chyba najwygodniejszy rozmiar nurka jaki kiedykolwiek nosiłem.

 

PS. Genialna ta Eterna. Gdyby miała nawet te 42mm to bym się nie zastanawiał. 

Edytowane przez Boniek88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mając chwilę, pospamuję. Czekam na Zelosa Frosta w brązie. Jak nie zagada do mnie, to będzie do odkupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Krzyś pozostaje najlepsza opcją w bieli. Rozmiar OK. Jakość wykonania wysoka. Komponenty dobrej klasy. Cena - adekwatna do tego, co się kupuje. Można bawić się w polowanie na promocję za 50% albo kupić z prawie nieustannym rabatem 15% lub 120 EUR.

 

Z białą tarczą był też Phoibos Proteus i zasadniczo spełniał wszystkie warunki, poza rozmiarem - bo to takie dość masywne 42mm. Do tego tani i solidnie wykonany, z pięknie świecącą lumą.

Ale nie jest obecnie dostępny.

 

obraz.png.f3c00d14f38f3bae43108865cdd4fab6.pngobraz.png.37cb7d0e0c987ab2d504ab0944f3d44c.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.