Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Robi One Kenobi

Stowa Flieger Classic Sport 43mm

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry (lub Dobry Wieczór)!

Oferuję na sprzedaż zegarek jak w tytule. Jest to moje indywidualne zamówienie bezpośrednio od Stowy, które zrealizowałem niemal dokładnie rok temu. Wersja "no logo" oraz "no date", czyli kwintesencja prostoty i oszczędnej formy. Werk to ETA 2824-2 w wersji top, wyregulowany perfekcyjnie. Wskazówki barwione wysokotemperaturowo na niebiesko, co widać jedynie pod pewnym kątem. Koronka jest typu "push-pull" (cebulka) i razem z niebieską poświatą wskazówek trochę ociepla surową formę zegarka. Luma (jak to u Stowy) jest na najwyższym poziomie. Szafirowe szkło jest grube i lekko sferyczne z wewnętrznym antyreflleksem. Dekiel transparentny (również z szafirowym szkłem). Klasa wodoszczelności - 200m. Koperta ma średnicę 43mm, choć z powodu stożkowatego profilu wizualnie dałbym jej najwyżej 42mm. Pomimo tego za każdym razem miałem nieodparte wrażenie, że zegar jest dla mnie za duży. Jest to jedyny powód sprzedaży zegarka, którego w innym wypadku nigdy bym się nie pozbył. Zegar sprzedaję na oryginalnym skórzanym pasku (24\24mm), który był użyty zaledwie kilka razy i od kilku miesięcy leży w pudełku razem z zegarkiem. W komplecie jest metalowa walizka, wszystkie dokumenty, gwarancja i dowód zakupu. Jest również dość imponujące kartonowe pudło transportowe z firmowym logo Stowy.

Stan zegarka to 9\10. Pasek jest lekko odciśnięty w miejscu zapięcia, natomiast na samym zegarku nie dopatrzyłem się żadnych śladów użytkowania.

Zdjęcia są robione telefonem, bez żadnych upiększeń, w dniu dzisiejszym. Kilka z nich przedstawia zegar na innym pasku, który założyłem tylko do zdjęć (lubię kontrastowe przeszycia) i który nie należy do oferty.

Cena już z wysyłką to 4,6K 4,4K. Nie wykluczam ew. wymiany z dowolnym rozliczeniem na zegarek w podobnym stylu, z dobrym i dokładnym werkiem, wysoką wodoszczelnością do średnicy 40mm.

20210322_153010.jpg

20210322_153028.jpg

20210322_153053.jpg

20210322_153139.jpg

20210322_153240.jpg

20210322_153251.jpg

20210322_155026.jpg

20210322_155423.jpg

20210322_175526.jpg

Edytowane przez Robi One Kenobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny. Jedyna obniżka. Oferta nie będzie przedłużana ponad regulaminowe 30 dni.

Edytowane przez Robi One Kenobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.