Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
borowik1981

Citizen 6850

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów 

Parę tygodni temu zakupiłem Citizena 6850

Jest to ciekawy model posiadający funkcję stopera timera 2 alarmy i czas lokalny Funkcje jak w zegarku elektronicznym ustawianie też ale co ciekawe realizowane tylko i wyłącznie za pomocą wzkazówek Nawet okna datownika nie ma (datę wskazuje sekundnik po naciśnięciu odpowiedniego przycisku ) Byłem ciekawy jak to działa i muszę przyznać że fajnie się tym pobawić😁 

Jakby ktoś chciał coś się więcej dowiedzieć o tym modelu to chętnie coś opowiem

Jest to model już chyba nie produkowany Wg mnie  przetestowali na nim rozwiązania, które teraz mają współczesne promastery oczywiście po licznych modyfikacjach Myślę że to taki "przodek" promastera Ja widzę podobieństwo np. w postaci tarczki funkcyjnej Jutro wrzucę jakieś fotki

P. S. Ponieważ oczywiście jako zegarkomaniak mam już coś nowego na oku (myślę że koledzy mnie zrozumieją 😁) to mógłbym odsprzedać za rozsądną cenę

Zegarek z tytanową kopertą i bransoletą kupiony jako powystawowy Na dekielku napis "japan" Potwierdzam że 100% sprawny (już przetestowałem wszystkie bajery 😁)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na maila: [email protected]

Pozdrawiam

 

Edytowane przez borowik1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, borowik1981 napisał(-a):

Witam wszystkich forumowiczów 

Parę tygodni temu zakupiłem Citizena 6850

Jest to ciekawy model posiadający funkcję stopera timera 2 alarmy i czas lokalny Funkcje jak w zegarku elektronicznym ustawianie też ale co ciekawe realizowane tylko i wyłącznie za pomocą wzkazówek Nawet okna datownika nie ma (datę wskazuje sekundnik po naciśnięciu odpowiedniego przycisku ) Byłem ciekawy jak to działa i muszę przyznać że fajnie się tym pobawić😁 

Jakby ktoś chciał coś się więcej dowiedzieć o tym modelu to chętnie coś opowiem

Jest to model już chyba nie produkowany Wg mnie  przetestowali na nim rozwiązania, które teraz mają współczesne promastery oczywiście po licznych modyfikacjach Myślę że to taki "przodek" promastera Ja widzę podobieństwo np. w postaci tarczki funkcyjnej Jutro wrzucę jakieś fotki

P. S. Ponieważ oczywiście jako zegarkomaniak mam już coś nowego na oku (myślę że koledzy mnie zrozumieją 😁) to mógłbym odsprzedać za rozsądną cenę

Zegarek z tytanową kopertą i bransoletą kupiony jako powystawowy Na dekielku napis "japan" Potwierdzam że 100% sprawny (już przetestowałem wszystkie bajery 😁)

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na maila: [email protected]

Pozdrawiam

 

Ale o co chodzi? Możesz mi tu poopowiadać, ide po kawę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, eddi87 napisał(-a):

Ale o co chodzi? Możesz mi tu poopowiadać, ide po kawę. 

Ok 

Chyba źle zatytułowałem wątek

Chciałem podyskutować o zegarkach które mają wskazówki sterowane procesorem a nie tylko pchane do przodu przez silnik krokowy Takie są np Promastery no i np ten 6850

 

Np jakie mają wady i zalety

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Citizen 6850

Zalety:

1 Dobrze trafia w indeksy Przy ustawianiu można wyzerować sekundnik Wskazówka minutowa przy ustawianiu porusza się co pełną minutę i ustawia dokładnie na indeks 

2 Można przy ustawianiu cofać wskazówki 

3 Dodatkowe funkcje stoper timer alarmy czas lokalny

Wady

1 Zegarek może wprowadzić w błąd 

Np. pokazuje na którą jest ustawiony alarm a ty myślisz że to aktualny czas 

Niby żeby wcisnąć przycisk funkcyjny trzeba przełamać pewien opór ale wydaje mi się że można przez przypadek poprzestawiać Na szczęście ustawianie jest zabezpieczone - trzeba wyciągnąć przycisk funkcyjny

2 dodatkowe funkcje zapewne szybciej wyczerpują baterię

3 dodatkowe tarczki są małe Ciężko z nich coś odczytać i powodują że zegarek jest mało czytelny w ogóle 

Edytowane przez borowik1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.