Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Bylem pewny ale teraz juz nie jesten ze widzialem tu na forum skan z katalogu z GB Empire ale ze zwyklym wahadlem dyskowym (dysk z galeria i srubkami)

Ponizej dodaje zdjecie takiego zegara ale z wahadlem z duza kula.

Czy ktos ma moze taki katalog i moze mi taki skan udostepnic.

 

Empire z wahadlem takim jak na 2 zdjeciu.

Pozdrawiam

 

IMG_7509.JPG

images.jpg

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj poszedł taki z dużą kulą na aukcji. Z powodu kłopotów rodzinnych mi umknął - poszedł za 500 EUR plus narzuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj (to ten ma być?) :

 

Nie znalazłem natomiast katalogu z obrazkiem z wahadłem kulowym...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panu Sowie 🙂 bardzo bardzo dziekuje.

Bylem pewny ze widzialem taki skan katalogu ale nie pamietalem gdzie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, erzlot napisał(-a):

Przedwczoraj poszedł taki z dużą kulą na aukcji. Z powodu kłopotów rodzinnych mi umknął - poszedł za 500 EUR plus narzuty.

500 euro jak tanio- wielu tak pomysli😄.

Zegar dokladnie sprzedany za 550 euro +30% prowizja +100 euro wyslanie =815 euro - to jest koncowa cena aukcji do ktorej jeszcze trzeba dodac koszt szklanej rury (okolo 60 euro).

Jesli Ty chcalbys licytowac zeby wygrac to nastepna oferta to 600 euro i zakladajac ze juz nikt wiecej nie licytuje to musisz zaplacic ponad 900 euro (i rura oczywiscie😆)

No i po tych matematycznych wywodach mamy 500 euro x2. Prawie 1000 euro to i tak dobra cena za ten zegar jesli bys kupil .

Kilka tygodni temu jesli dobrze pamietam sprzedono za 1300 funtow +wyslanie cos takiego jak ponizej.

Nie wiem czy takie tez byly w oryginale

 

22a29245-e4e7-4a56-a2dc-ac750101ead3.jpg

9cab94fb-6931-4c78-9551-ac750101ed6d.jpg

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialo nie byc drewniakow 😁 a jest i to wina mojej zony.

Kupilem zegar zeby zabrac mu wahadlo ale nie mialem serca wyrwac mu jego serce.(byla to moja 2 proba pozyskania tego wahadla i 2 nieudana🤣)

Stal tak biedak na polce 8 miesiecy czekajac na egzekucje i jak widac przyszlo ulaskawienie-postanowilem go sprzedac.

Powiedzialem zonie ze sprzedam drewniaka a ona na to- juz przyzwyczailam sie do niego . Zaproponowala ze go odnowi i jak powiedziala tak zrobila.

Zegar rozlozylem i oddalem zonie -co wyszlo widac na zdjeciu.Moge tylko dodac ze w realu wyglada jeszcze lepiej,nie umiem robic dobrych zdjec.

Drewniak zostal i zapadla decyzja o kupieniu jeszcze 2 w drewnianej obudowie -standardowy GB 4 glass  i GB 4 glass z korona i broda (mialem kiedys taki ale sprzedalem)

 

8115688f-c398-407b-9a14-ace6012ce1a6.jpg

100_7840.JPG

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie wyszło, bardzo piękny zegar! Gratuluję!

Mój wciąż czeka w kolejce, żona co prawda lubi jak już odnowione, ale sama zupełnie się nie garnie do brudnych robót. 

Skąd wziąłeś rurę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, fibo napisał(-a):

Ślicznie wyszło, bardzo piękny zegar! Gratuluję!

Mój wciąż czeka w kolejce, żona co prawda lubi jak już odnowione, ale sama zupełnie się nie garnie do brudnych robót. 

Skąd wziąłeś rurę? 

Marian mi pomogl a pozniej okazalo sie ze moj znajommy ma tez i mam jedna zapasowa-potrzebujesz moze?

A 3 kupilem od Kolegi z forum😂

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, old time napisał(-a):

Mialo nie byc drewniakow 😁 a jest i to wina mojej zony.

Kupilem zegar zeby zabrac mu wahadlo ale nie mialem serca wyrwac mu jego serce.(byla to moja 2 proba pozyskania tego wahadla i 2 nieudana🤣)

Stal tak biedak na polce 8 miesiecy czekajac na egzekucje i jak widac przyszlo ulaskawienie-postanowilem go sprzedac.

Powiedzialem zonie ze sprzedam drewniaka a ona na to- juz przyzwyczailam sie do niego . Zaproponowala ze go odnowi i jak powiedziala tak zrobila.

Zegar rozlozylem i oddalem zonie -co wyszlo widac na zdjeciu.Moge tylko dodac ze w realu wyglada jeszcze lepiej,nie umiem robic dobrych zdjec.

Drewniak zostal i zapadla decyzja o kupieniu jeszcze 2 w drewnianej obudowie -standardowy GB 4 glass  i GB 4 glass z korona i broda (mialem kiedys taki ale sprzedalem)

 

8115688f-c398-407b-9a14-ace6012ce1a6.jpg

100_7840.JPG

Bardzo  ladny  zegar,kiedys  chorowalem na  niego  teraz  mi  przeszlo.Gratulacje.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No potrzebuję, też mi Marian obiecał pomoc i Waldek, ale chciałem skromnie 😳 sam to ogarnąć, a im nie robić kłopotu. Bym chciał, tylko zegar już w PL, ja również... To jak tu przez morza i oceany szkło kruche przesyłać? Chyba, że masz jedno w Polsce?

0194647e-adbb-41f7-b4d3-aace08124ae7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten co by na licytacjil latem moze jesienia na ebay? Jesli tak to dobrze ze ze zygnowalem-tanio w sumie poszedl.

2 z Polski dotarly do mnie w calosci.

Za 2-3 miesiace bede wiedzial czy jade w tym roku do Polski wiec jesli nie jest pilne poczekajj.

Podam Ci wymiary bo maja rozna wysokosc- roznica jest nieduza. Mialem w sumie 3 ,, dwa spotkaly sie ze soba i dlatego o tym wiem.

 

 

Edytowane przez old time

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.