Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Click

Duży Diver (min. 45/15mm) do 7500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Chciałbym Was prosić o pomoc w wyborze zegarka. W mojej mini kolekcji znajdują się obecnie dwa Vostoki Europe (Anchar oraz Ekranoplan). Rozglądam się za trzecią sztuką, chociaż już spod innego brandu. Chciałbym zakupić zegarek w PL, nie musi być nowy. Moje wymagania, z których nie zrezygnuję:

- koperta min 45/15mm (nadgarstek 20cm)

- gumowy pasek

- czytelna tarcza bez fajerwerków

- wodoszczelność minimum 20 ATM

- mechanizm automat lub kwarc.

 

Obecnie podobają mi się zegarki o minimalistycznym designie. Za przykład mogą posłużyć:

- Maurice Lacroix Pontos S Diver (piękna tarcza ale sam zegarek trochę mały)

- Andersmann CLASSIC 300M ANN0198 (całościowo piękny, ale niedostępny w PL)

- Minus-8 Layer 24

 

Będę wdzięczny za jakieś sugestie. Przejrzałem ofertę wszystkich popularnych sklepów internetowych i nie znalazłem. Są oczywiście piękne egzemplarze, ale zazwyczaj w okolicach 40/42mm.

 

Pozdrawiam!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tych klimatach?  LACO OCEAN SQUAD DIVER

Laco_Ocean_Squad_Diver_Automatic_78206268__THDIMH550.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zainteresowal by Cię taki tuńczyk, SBBN040, średnica 49,4mm :) jeśli tak, to zapraszam na privb1bf5ca8cdce57618e2991e8a40d1e7f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, petruss napisał(-a):

Coś w tych klimatach?  LACO OCEAN SQUAD DIVER

 

 

Super. Nie znałem wcześniej. Już zaczynam czytać. Dziękuję.

 

53 minuty temu, traczu napisał(-a):

A może zainteresowal by Cię taki tuńczyk, SBBN040, średnica 49,4mm :) jeśli tak, to zapraszam na priv

 

Ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cordi7, dziękuję. Niestety 12,5mm skreślam z miejsca (mimo, że zegarek piękny). Muszę mieć na prawdę coś większego, ze względu na moją posturę i wzrost ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15mm to dużo, nawet jak na nurka.

Z tego co widzę to np. Victorinox Pro Diver spełnia wymagania. Kwarc - więc tani.

241734.jpg

 

 

Ale ja bym poszedł w mechaniczne chrono :) Cerina DS Action w przystępnych pieniądzach lub Tissot Seastar Chrono (chyba przewartościowany) lub Oris Aquis Chrono jak chciałbyś zaszaleć z kwotą. Tarcza nadal względnie czytelna i spełniają Twoje wymagania.

nurek-amator-oris-aquis-chronograph-1.jp

 

tissot-seastar-1000-professional-limited

 

large_5d9b01377d79d-ZEGAREK-CERTINA-C032


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam limitację Citizena Aqualanda 30th Anniversary z okolicznościową skrzynką i wszystkimi papierami, stan nienaganny. 46mm i koło 15mm wysokości z tego co pamiętam. Guma, wr200 divers I eco drive. Obadaj, może Ci podejdzie.

 

Siedzi u mnie jeszcze Abyss 3 w meteorycie na SW200, ale nie wiem czy chcę go teraz sprzedawać, myślę nad tym.

 

Chyba, że zdecydowanie chcesz być bliżej górnej granicy budżetu, to wtedy odpada:p

Edytowane przez Amatsubu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Click napisał(-a):

Cordi7, dziękuję. Niestety 12,5mm skreślam z miejsca (mimo, że zegarek piękny). Muszę mieć na prawdę coś większego, ze względu na moją posturę i wzrost ;)

 

Pisales o wielkosci, nie grubosci. Dla mnie cienszy zegarek wydaje sie jeszcze wiekszy ale nasz klient nasz pan, zerknij na Mido:

 

https://www.midowatches.com/us/ocean-star-gmt-m0266291705100.html

 

https://www.midowatches.com/us/ocean-star-diver-600-m0266083705100.html

 

Rozmiarowo powinny byc ok ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, evilym napisał(-a):

lub Oris Aquis Chrono jak chciałbyś zaszaleć z kwotą.

Ta propozycja podoba mi się najbardziej z zaproponowanych przez Ciebie. Niestety nie mogę sobie pozwolić na zwiększenie budżetu.

 

Godzinę temu, Amatsubu napisał(-a):

Mam limitację Citizena Aqualanda 30th Anniversary z okolicznościową skrzynką i wszystkimi papierami, stan nienaganny.

Mogę prosić o jakieś zdjęcia na PRV + cena. Dzięki!

 

50 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Pisales o wielkosci, nie grubosci. Dla mnie cienszy zegarek wydaje sie jeszcze wiekszy ale nasz klient nasz pan, zerknij na Mido:

O grubości też w pierwszym poście ;) Niemniej jednak, Mido Ocean Star mnie urzekł bardzo. Zaczynam czytać.

 

Dziękuje za wszystkie propozycje. Dam sobie jeszcze kilka dni, choć nie lubię przeciągać decyzji. Jeżeli nie znajdę niczego co spełni kryteria w 100%,

przemyślę jeszcze raz mniejsze modele. Jeżeli tak się stanie, to będę wybierał między:  LM Pontos S Diver (czarny) vs. Mido Ocean Star vs Mühle-Glashütte ProMare.

 

Dam znać co postanowiłem.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za decyzję i czekamy na info, na czym stanęło :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, sam szukałem podobnego zegarka. Po poszukiwaniach stanęło na https://www.ebay.pl/itm/Revue-Thommen-Mens-17030-6523-Diver-Chronograph-Automatic-Watch/324422809856?hash=item4b891b3900:g:CDUAAOSwn9Jf3NGb. Rzuć okiem, może Ci podejdzie :) (są też z czarną tarczą). Do gustu równbież bardzo przypadł mi ORIS, ale jest poza moim budżetem. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Zgodnie z obietnicą informuję o swoim wyborze.

Zamówiłem LM Pontos S. Przelew zrobiony i niespodzianka. Sklep anulował zamówienie i zwrócił środki. Brak egzemplarza na magazynie.

Mimo dostępności zegarka (w momencie składania zamówienia) coś tak czułem, że może się to tak potoczyć. Empik nie jest jak widać mistrzem w ogarnianiu stanów magazynowych podmiotów trzecich :D

 

Miałem sobie dać na luz, a tu wpadł mi w oko Glycine Combat SUB Aquarius. Poczytałem i zamówiłem.

Dzięki za wszystkie rady. Otworzyliście mi oczy i poszczerzyliście horyzonty.

 

Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.