Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wiewiurs

Tani DIVER do 500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

przeglądam forum już od dłuższego czasu ale jeszcze się nie zdecydowałem. Podoba mi się zegarek w stylu DIVER a takiego nie mam. Nie jestem zapalonym sportowcem ale fajnie jakby można było w nim bez obaw pływać i żeby szkiełko się nie rysowało.

 

WYMAGANIA:

- może być "chińczyk"

- może być automat/może być kwarc

- dobre szkiełko

- bransoleta 

- niebieska/granatowa tarcza podoba mi się Orient Ray 2 i Certina DS Action Diver

 

Także co polecacie? Najlepiej konkretny model, w przypadku chińczyków link mile widziany. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuję (zanim ktoś mnie uprzedzi)😎  Wostok Amfibia w jednej z wielu konfiguracji... A kwarcowo to Casio Duro i np. ZEGAREK MĘSKI FESTINA F20462...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
12 godzin temu, wiewiurs napisał(-a):

Cześć,

przeglądam forum już od dłuższego czasu ale jeszcze się nie zdecydowałem. Podoba mi się zegarek w stylu DIVER a takiego nie mam. Nie jestem zapalonym sportowcem ale fajnie jakby można było w nim bez obaw pływać i żeby szkiełko się nie rysowało.

 

WYMAGANIA:

- może być "chińczyk"

- może być automat/może być kwarc

- dobre szkiełko

- bransoleta 

- niebieska/granatowa tarcza podoba mi się Orient Ray 2 i Certina DS Action Diver

 

Także co polecacie? Najlepiej konkretny model, w przypadku chińczyków link mile widziany. Dzięki!

Jak ma być "w stylu diver" to polecam to casio

https://timegroup.pl/casio-efv-130d-1av,id688.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

 

Teraz chodzą po 2 stówy a jeszcze niedawno ponad 4 :) jakość wykonania o wiele lepsza niż casio duro 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, szukać wśród chińczyków, nie bać się. 

Często jakością wykonania koperty, bransolety biją podstawowe modele Edifice na głowę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 500 mako, ray szukaj na znanym serwisie jest chyba za 500 teraz niebieski bdb na kajdane. edyta: kilka sztuk nawet jest jest z czego wybierać/

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Noodles napisał(-a):

Jak ma być "w stylu diver" to polecam to casio

https://timegroup.pl/casio-efv-130d-1av,id688.html?utm_source=ceneo&utm_medium=referral

 

Teraz chodzą po 2 stówy a jeszcze niedawno ponad 4 :) jakość wykonania o wiele lepsza niż casio duro 

Zamówiony, pół dnia go oglądałem..hehehe wiem, że nie jest to zegarek za parę tysięcy ale wydaje się spoko. Spełnia moje wymagania, zamówiłem z niebieską tarczą. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Noodles
6 godzin temu, wiewiurs napisał(-a):

Zamówiony, pół dnia go oglądałem..hehehe wiem, że nie jest to zegarek za parę tysięcy ale wydaje się spoko. Spełnia moje wymagania, zamówiłem z niebieską tarczą. 

Daj znać jak wrażenia :) za 2 stówy to jest hicior. Pełnej ceny (~500zł) też jest wart ale trzeba ze zniżki korzystać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie bardzo spoko, porządnie wykonany, nie ma się do czego przyczepić. W pełni spełnia moje wymagania. Za te pieniądze jest naprawdę świetny, przynajmniej takie mam pierwsze wrażenie 😉

IMG_20210401_171129.jpg

 

Edytowane przez wiewiurs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.