Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Awiator

Rekomendowane odpowiedzi

Zdając sobie sprawę z tego, że nie ma to dla Was pewnie żadnego znaczenia, stwierdzam że dla mnie taka zmiana malowania sekundnika to może być ta różnica między kupić a nie kupić, bo to diametralnie zmienia estetykę tego zegarka z mojego punktu widzenia. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie jestem az tak ortodoksyjny dla mnie nic to nie zmienia. Mysle ze gdybysmy nie znali 2-ch wersji to nikt by sie nad tym nie zastanawial 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskutujemy sobie…

Dla mnie robi się tam zdecydowanie za dużo tej jasnej jednolitej barwy i wszystko zaczyna się zlewać i właśnie robić mniej czytelne. 
Wskazówkę godzinową i minutową też bym pomalował tylko na końcówkach…

Ale sekundnik to w tym momencie ta kropla za dużo… jak dla mnie. ☹️🤷‍♂️


Gusta i guściki. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie pod uwagę, że patrzycie na mocno powiększone zdjęcia. W realu mały zegarek wygląda inaczej. Stąd częsty zawód kupujących przez internet na podstawie zdjęć, bo wyglądało tak cudnie, a w rzeczywistości d... nie urywa. Dodatkowo, zdjęcie ma to do siebie, że spłaszcza perspektywę i zmienia kolory. Tutaj kwestia jednolitej barwy zniknie, bo wskazówki wyjdą na front i dadzą cień, tarcza schowa się sporo niżej i będzie przez to o ton ciemniejsza, a szczególnie biały nadruk. Spójrzcie na to, zwłaszcza na sekundnik który w naturze jest cieniutki, z pewnego dystansu. Celowo nieco podkręciłem za bardzo to, o czym piszę, żeby uwydatnić efekt:

 

1312157230_Zrzutekranu2021-10-22o17_40_17.png.0facd9bda80681e17eb3f62d5c98955b.png

 

Myślę, że tu jest pies pogrzebany. My patrzymy na zdjęcia, @QuadrifoglioVerde na żywy produkt. Sekundnik widać, a w wersji czarnej zginie już zupełnie. Inna sprawa, że jakoś nie gra mi z całością, ale ja to poj... e... dziwny jestem :P 

Edytowane przez renqien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@renqien Zapewne słusznie prawisz!

Niemniej pozostaję sceptyczny co do sekundnika. 😜

Czekajmy na zdjęcia. 👍

Na pewno nie jest moją intencją burzenie krwi naszemu zacnemu producentowi @QuadrifoglioVerde


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak by to wyglądało gdyby zrobić molet na bezelu i kopertę szkiełkowaną, czyli takie pójście w kierunku tradycji lotniczych zegarków. Nie twierdzę, że tak jak jest mi się nie podoba, po prostu ciekaw jestem efektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, renqien napisał(-a):

Ciekawe, jak by to wyglądało gdyby zrobić molet na bezelu i kopertę szkiełkowaną, czyli takie pójście w kierunku tradycji lotniczych zegarków. Nie twierdzę, że tak jak jest mi się nie podoba, po prostu ciekaw jestem efektu.

 nie jestem fanem tego rodzaju wykonczenia czesto zegarki z tym moletem i piaskowaniem wygladają plastikowo

12 minut temu, wz71 napisał(-a):

Kiedy premiera ?

 

to pierwsze przymiarki/ prototypy. Na razie nie ma funduszy na pełną produkcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Astarloa12 napisał(-a):

Datownik i biorę emoji1.png

Zaraz zaraportuję do moderacji o bana dla Kolegi :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Astarloa12 napisał(-a):

Datownik i biorę emoji1.png

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Ja wezmę i bez, chociaż na deklu wolałbym Junkers Stuka 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.10.2021 o 21:05, gruby2000 napisał(-a):

Ja wezmę i bez, chociaż na deklu wolałbym Junkers Stuka 😀

To masz Karasia, który zlał "Junkersom" tyłki 🙂

241125395_4884575661559259_474269471504652480_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2021 o 11:16, zGredz_i_NY napisał(-a):

To masz Karasia, który zlał "Junkersom" tyłki 🙂

 

 

 

To nim latał płk Leopold Pamuła który w 1 dniach wojny strącił 2 maszyny niemieckie a trzecią taranował ?  Po czym się katapultował  wraca na lotnisko i ponowne startuje 🙂 , niesamowite.

 

 

Edytowane przez floyd

Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wyszedł nie ma co. Wrzuć jeszcze zdjęcie nadgarstkowe. Szkoda tylko, że kropka na sekundniku nie ma otoczki niebieskiej tak jak wskazówki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.