Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Alo70

Casio G-shock GST

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, parę modeli GST ujrzało światło dzienne i dlatego mam pytanie... który GST się Wam najbardziej podoba którego wybralibyście? 

Np. z tych pełny analog:

1. GST-B100 BNR-1A / edycja limitowana

2. GST-B100B-1A4ER

3. GST-B100-1AER

A może GST-B200 czy GST-B300 ?Pochwalcie się jakiego GST macie.

 

 

IMG_20210410_151933.jpg

IMG_20210410_151707.jpg

IMG_20210410_151552.jpg

Edytowane przez Alo70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B300 limitowany z paskami :D 1500-1600 PLN nówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych trzech powyżej najlepiej wygląda moim zdaniem ten pierwszy. Wiatraczek jest w nim najmniej wyeksponowany, osobiście nie jestem fanem takich ozdób.


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad powyższymi, ale jednak po czasie zdecydowałem się na GST-B300-1AER. Trochę się obawiałem jak będzie się układał na ręce, ale muszę przyznać że bardzo wygodnie się nosi. 

Pasek bardzo wygodny fajnie się układa, a na dniach będzie założona bransoleta... zobaczymy jak mu będzie pasować. Na razie zestaw fabryczny 😉

 

IMG_20211008_213632.thumb.jpg.c6062f05925461a78a3a39e71baa8127.jpg

 

No i jest na bransolecie prawie jak limitka 😉, bo ta wersja z czarnym bezelem na kajdanie nie wyszła.

 

IMG_20211018_162520.jpg

IMG_20211018_163952.jpg

Edytowane przez Alo70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wam te g-steel'e znoszą upływ czasu? W sensie np Gst-b300 ma bezel z czarnego chyba tworzywa, albo stalowy ale nie wykończony na połysk, trzyma to jakoś wygląd czy łatwo się rysuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie znalazłem innego tematu dla GST serii więc wkleje tu ciekawostkę.

Otóż kupiłem sobie po długim przemyśleniu gst-b100 ale w wersji D. Mam dwie wersje na pasku ale bransoleta zawsze jakoś tak szlachetniej 😉 no więc przyszedł, przeprowadziłem dwa dni spa i zabiegów upiekszajacych, plus czyszczenie gdzie się dało no i już miałem zakładać a tu zdziwienie ale brakuje mi minimum jednego ogniwa. Zacząłem patrzeć czy z jakiego z serii Gst-w nie podejdzie ale tu ciekawostka pierwsza: nie można nawet próbować bo potem go nie podepniemy otóż tak wygląda różnica

pixlr-20240323135923263.jpg

O ile dobrze widzę to ogniwa w GST-B100D są pełne, a z wersji GST-W110D nie i mają zapięcie wewnątrz bez możliwości zwolnienia PINu z zewnątrz. Powoduje to niestety ze połączone ogniwa z różnych modeli nie da się potem rozłączyć 🙂

no więc zacząłem szukać i o niespodzianki nie znalazłem sklepu z ogniwami do GST-B100D, jak to możliwe skoro to tak popularny zegarek. Siedziałem i myślałem i tak na półce wisza sobie wszystkie moje Casio na bransoletach i rzuciło mi się w oczy ze GST-B300 wygląda też super podobnie i układ jest ten sam, nie jak w GST-B200.

Przyłożyłem I pasuje idealnie - czyli ogniwa z GST-B300 (wersji E lub SD) podchodzą zamiennie do do GST-B100D 🙂 dla ciekawości wrzucam fotkę i możecie zgadywać które jest z 3-setki

IMG_20240323_131303.jpg

Edytowane przez G-szok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez sensu ... ale jak pamiętam to koła z Żuka też do Poloneza nie pasowały...

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 hours ago, tomaliusz said:

Bez sensu ... ale jak pamiętam to koła z Żuka też do Poloneza nie pasowały...

No ciekawe decyzję podejmują, ale pewnie wszystko jest po to aby dokupić akcesoria a nie montować tych co już się na rynku sprzedały i będą tańsze teraz przelewane. Gdzieś wyczytałem że podobno pasek z gst-b100 i gst- s I gst-w mają milimetr różnicy 🙂 inaczej na śrubkach podobno widać. Że tak powiem mi pasuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, tomaliusz said:

:D 

IMG20240405175610.thumb.jpg.aadc24d16740ed13f6e71f02de1c50f0.jpg

Nowy brat z serii GST w klubie 🙂 oby się dobrze nosił !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.