Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JustWalker

Szukam Citizen Eco-Drive Day-Date AW0010-01E

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tytule: szukam Citizen Eco-Drive Day-Date AW0010-01E

Czarna tarcza. Na godzinie 4-ej dzień tygodnia i miesiąca.

Jeżeli ktoś wie gdzie można kupić taki zegarek, to proszę o informację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Topaz
      Kilka tygodni noszenia i zadowolenia skłoniły do napisania kilku słów o zegarku CASIO MTP-1370 ( CASIO MTP-1370L-2AV ). Szukałem zegarka z wyraźnym oznaczeniem dnia tygodnia czyli w typie day-date, małego, pod koszulę, do codziennego noszenia. Znalazłem pasujące Casio. Zegarek w starej męskiej rozmiarówce 37 mm, 5 BAR, wykończenie na błysk, tarcza w pięknym głębokim błękicie ze słonecznymi blikami, indeksy w miedzianym kolorze, błyszczące, luma na wskazówkach, centralny sekundnik, pasek skórzany (średniej jakości, ja już wymieniłem). Ładny. Polecam jako eleganckiego "garniturowca".
       
      Tu na oryginalnym pasku.

       
       

       

       
       
      Chroniona koronka

       
    • Przez Grumens
      Witam, urwała mi się oryginalna szlufka od paska zegarka Citizen at9036-08e. Czy zegarmistrz dorobi mi taką szlufkę? Jeśli nie, to gdzie szukać? Google nie pomogły. 
    • Przez Kuka
      Kupiłem sobie pulsara do noszenia na co dzień. Później dokupiłem citizena jednak stwierdziłem, że są to zegarki bardzo do siebie podobne i jeden z nich będzie mi niepotrzebny. Citizeny są na forum bardziej poważane ale wygodniejszy jest jak dla mnie pulsar. Może to kwestia bransolety, może tego że pulsara używam na codzień a citizena miałem na ręku raz i pasek jest sztywny, nie wyrobiony. Na pewno koperta w pulsarze jest mniejsza i przez to wygodniejsza. Proszę o poradę, który z nich zostawić? Oba mi się podobają. Czy citizen jest jakoś wyraźnie lepszy?
    • Przez FENIKO
      Witam.
      Pół roku poszukiwań, mierzenia, oglądania czytania i chyb mam.
      EDOX, jestem zdecydowany tylko proszę o opinię, czy to oryginał ?
      http://allegro.pl/edox-wrc-classic-day-date-automatyczny-nowy-zloty-i4984855079.html
      Wiadomo bez oględzin nie stwierdzisz nie, dlatego chcę po niego jechać i do fachowca tez nie omieszkam się udać przed zakupem.
       
      Wiem, że sprzedawca mam sporo negatów ale myśl, że twarzą w twarz transakcja wypali, jeśli to nie fejk.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.