Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
soldierwch

Zegarek z automatycznym podświetleniem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Poszukuję zegarka z funkcją automatycznego podświetlenia coś na kształt a.el. w Casio, może być to zegarek nie markowy,ale żeby był chociaż trochę wytrzymały, najchętniej kupiłbym coś z solarem, żeby bateria trochę trzymała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może nie „na kształt”, tylko po prostu G-Shock z solarem i auto light?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, soldierwch napisał(-a):

Witam wszystkich! Poszukuję zegarka z funkcją automatycznego podświetlenia coś na kształt a.el. w Casio, może być to zegarek nie markowy,ale żeby był chociaż trochę wytrzymały, najchętniej kupiłbym coś z solarem, żeby bateria trochę trzymała


Ty  jeszcze sam nie wiesz, ze szukasz Casio Kinga :wub:

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King jest 👍 Tylko trzeba mieć łapę do niego.  :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Dorian06 napisał(-a):

King jest 👍 Tylko trzeba mieć łapę do niego.  :(


Od samego myślenia łapy nie rosną 😁😜


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i odpowiedzi, Kingi oczywiście jest świetny i mam jednego w posiadaniu ale nie czarujmy się mam dwie lokacje pracy i dwóch miejscach ciuchy szatnie ect, dojazd zajmuje nie ukrywam i nie chce mi się zawsze wszystkiego wozić ( pamiętać ) a druga strona medalu to cena, chce kupić dwa zegarki i mieć spokój, więc konkret czy znacie coś innego niż King lub po prostu g-shock ? Chodzi mi o coś do góra 150 PLN \ sztuka

IMG_20200429_181638_9.jpg

Gdyby na ten przykład to co pod spodem miało automatycznie podświetlaną tarczę to szedł bym w to jak wodę w gąbkę, bo według mnie to wyświetlacz bije Kinga na głowę... IMG_20210318_213058_6.thumb.jpg.7c43c4c0d359ceb8cd1bab9405f84593.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW 290, jego "protoplasta" to najlepiej wydane 100 parę zł. Jednak również nie ma automatycznego podświetlenia.   :(

 

 

28 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

Od samego myślenia łapy nie rosną 😁😜

Wiem. Zwłaszcza nadgarstek.  ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.