Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Girzu

Nowy i uniwersalny zegarek do 25k

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest watek o polityce sprzedaży firmy zegarkowej na litere 'R"  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, basil napisał(-a):

To nie jest watek o polityce sprzedaży firmy zegarkowej na litere 'R"  :)

Masz rację. 

Upomnienie słuszne 😀

Ja autorowi wątku wciąż proponuję Grand Seiko Snowflake 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, ArtiGarnek napisał(-a):

Ja autorowi wątku wciąż proponuję Grand Seiko Snowflake 

 

To idealny wybór dla znawcy marki, kto wie na co wydaje pieniądze.

Ale ma byc   "szwajcar" i do tego rozpoznawalny i  do kupienia prawie od ręki a to mocno ogranicza wybór

Zostaje Omega, IWC (Shafhausen) Zenith ewent Longines  -  jaki i kóry ? o tym musi zdecydować kupujący

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych 4 rozpoznawalnosc w PL bedzie IMO w kolejnosci od 'za***isty' do 'a co to': Omega, Longines, IWC, Zenith.

Jesli ma byc do wszystkiego, dostepny, Swiss Made i rozpoznawalna marka to Omega Aqua Terra, Railmaster albo Globemaster :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie spieszysz z zakupem, to ja bym poczekał na R. A jak chcesz szybciej, to Globemaster lub AT.

Jeżeli nie R lub O, to Zenith defy, ale tam jest kłopot paskowy. IWC - dla mnie jak już to pilot, ale wtedy ciężko mówić o uniwersalności. O Lążinie w tym budżecie bym nie myślał. 

Esit - przyznam się, że na etapie mojego ślubu lata temu nie byłem wkręcony w zegarki, więc na nadgarstku miałem omegę 300m otrzymany w prezencie... teraz bym tak nie zrobił, ale wtedy byłem przeszczęśliwy 🙂

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ArtiGarnek napisał(-a):

...

Mieć dzisiąt tysięcy i prosić jakiegoś sprzedawczyka aby wpisał mnie na listę kolejkową jak za komuny. 

Chore. 

Szkoda słów. :(


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, nicon said:

Autor tematu się zawinął, a w międzyczasie wszyscy się pokłócili o kolejki w Rolexie, KMZiZ 2021 w pigułce xD.


Komentarz roku :D a mamy dopiero kwiecień :D 

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Dorian06 napisał(-a):

Szkoda słów. :(

Może niektórzy tęsknią za komuną i pewexami to lubią takie akcje. Ja nie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wizycie w Kruku na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie dowiedziałem się, że już nawet nie przyjmują zapisów na Rolex OP 36 z czarną tarczą (cena ok 28k). Nie wiem gdzie można jeszcze szukać możliwości zakupu Rolexa dokładnie w takiej wersji - pytać w innym salonie? Zakup w innym kraju?

 

Jeżeli nie będzie opcji Rolexa to najpewniej poprzestanę na Omega Globemaster.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.04.2021 o 12:46, ArtiGarnek napisał(-a):

 

Obecnie na wersję 41 mm są ZAPISY tylko na srebrną i czarną. 

Reszta oficjalnie niedostępna. 

No chyba że uzyskasz błogosławieństwo, przychylność i wspaniałomyślność sprzedawców . 

Ja wiem że wyolbrzymiam ale sytuacja kolejkowa Rolexa jest dla mnie absurdalna.

Mieć dzisiąt tysięcy i prosić jakiegoś sprzedawczyka aby wpisał mnie na listę kolejkową jak za komuny. 

Chore. 

Jak masz wolne 140 000 zł to możesz pójść w dowolne miejsce na świecie prosić dowolnego "sprzedawczyka" o zgodę na przedwstępne przyjęcie Cię na listę do zapisu na zielonego Patka Nautilusa 

 

a bardziej na serio to wylewanie swojej frustracji na człowieka, który jest SPRZEDAWCĄ ( poczytaj co to znaczy sprzedawczyk - kłania się słownik ) i uczciwie zarabia na życie jest ... słabiutkie - jaśnie panie Bogacz

 

PS za SJP

sprzedawczyk pogard. «ten, kto zdradza swój kraj, swoje przekonania itp. dla korzyści materialnych»

Edytowane przez dariusz chlastawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
16 godzin temu, Girzu napisał(-a):

Jeżeli nie będzie opcji Rolexa to najpewniej poprzestanę na Omega Globemaster.

I tego Ci życzę, nie ze złośliwości tylko z życzliwości, gdyż ta akurat Omega jest lepszym zegarkiem niż ten akurat Rolex 🙂.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

Jak masz wolne 140 000 zł to możesz pójść w dowolne miejsce na świecie prosić dowolnego "sprzedawczyka" o zgodę na przedwstępne przyjęcie Cię na listę do zapisu na zielonego Patka Nautilusa 

 

a bardziej na serio to wylewanie swojej frustracji na człowieka, który jest SPRZEDAWCĄ ( poczytaj co to znaczy sprzedawczyk - kłania się słownik ) i uczciwie zarabia na życie jest ... słabiutkie - jaśnie panie Bogacz

 

PS za SJP

sprzedawczyk pogard. «ten, kto zdradza swój kraj, swoje przekonania itp. dla korzyści materialnych»

Mam nadzieję że się nie spociłeś za bardzo pisząc ten komentarz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.