Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Davidushka

Zegarek Andrzej Zaucha Opole 88

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może mi powiedzieć, co za model zegarka elektronicznego miał na ręce Andrzej Zaucha na koncercie w Opolu w roku 1988? 
https://m.youtube.com/watch?v=Dm8wqQCTC7U

Widać na filmie 1:27 

Będę wdzięczny za odpowiedź.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dla tych co się chce poszukiwać 

Screenshot_2021-04-14 Andrzej Zaucha - Byłaś serca biciem [Opole '88].png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Paweł Bury. napisał(-a):

Zdjęcie dla tych co się chce poszukiwać 


Te elektroniki nazywały się chyba Montana i miały pierdyliard melodyjek. Jak się nie mylę 😜


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Paweł za fotkę. Może komuś się uda wyczaić. Chętnie bym taki regarek sobie zorganizował. Na zegarek Nowaka czy Obajtka mnie nie stać, ale może choć Zauchy zegarek trafił by do mojej skromnej kolekcji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to mógł być jakiś ORIENT:

1529328410_Zrzutekranu2021-04-14o10_46_08.png.e2fbc84dc406e79a63b563acf7815053.png

 

Nie koniecznie ten model, ale chyba z tych znalezionych "na szybko" najbardziej pasuje kształtem szkiełka i koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś podwójny wyświetlacz, na teledysku widać to lepiej. Nie widzę, a nie mam czasu teraz szukać, jaki Orient miał i czy miał podwójny wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po bransolecie widać że to nie mógł być zwykły 7-melodyjkowiec, który wielu dostało na pierwszą komunię. W tamtych czasach taki gość był "światowy" z dostępem do dolarów i Pewexów. Też bym szedł w tego Orienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak nie podwójny wyświetlacz, tylko duży napis pod wyświetlaczem:

1714288085_Zrzutekranu2021-04-14o11_24_55.png.acad0255de30de49aa4409b2bd1d1708.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, jakby to był populares w tamtych czasach w stylu STEMPO czy czegoś takiego, bo koperta pasuje, tylko pewnie na szkiełku inna grafika:

 

1054277424_Zrzutekranu2021-04-14o11_38_14.png.4b5b101b4c0a6a10ba93baeb4b10daa1.png

 

Ten na okładce wygląda tak:

 

235851666_Zrzutekranu2021-04-14o10_50_22.png.cf50f4a40c1f05900d111f4f7153df79.png

 

Wyglądają bardzo podobnie tylko coś miał innego napisane. Wtedy tych "marek" było w cholerę i ciut ciut, więc to może być jakiś Levis czy inna franca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.