Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny KWIECIEŃ "Zawsze w ruchu" GŁOSOWANIE

Zawsze w ruchu  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu mam chwilę na małe podsumowanie tej edycji. Oprócz głosów, które powędrowały do zwycięzców na pudle( dlaczego chyba pisać nie trzeba😀) doceniłam kilka prac, które wywołały ciepłe uczucia. I tak: nie mogłam się oprzeć pięknemu zegarkowi Cyklotymika ani przejść obojętnie obok kolorystycznego stanu równowagi osiągniętego przez Zero_Six. Oprócz tego, mega pozytywne skojarzenia wywołały zdjęcia rk7000, Miłosza Pakulskiego i Piotomana, więc i im nie mogłam odmówić głosów🙂

Ten konkurs był bardzo ciekawy, mam nadzieję, że majowy dostarczy jeszcze więcej emocji. Koniecznie zajrzyjcie do działu konkursowego w najbliższą sobotę 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję zwycięzcom. Dopiero z kolejnych wpisów wynika ile włożyliście pracy. Szacun

Moje zdjęcie było formą protestu na zamknięte siłownie. Kupiłem hantle aby pozostać w ruchu, ale w domu to nie to ... Dlatego zdjęcie było szare i smutne.

Moje głosy powędrowały do @Carrot bo chyba też wylewa poty w domowym zaciszu :), @Łukasz90ze względu na widoki, @Masubo mi się po prostu podobało i @Z_bych za tę rechoczącą żabę.

Dzięki za głosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia po raz kolejny rewelacyjne. Jestem pod wrażeniem włożonej przez Was pracy w przygotowanie scenografii. Wszystkim serdecznie gratuluję, ale drobiazg zostanie wysłany tylko do  nr "6"  czyli do Christo. Proszę na pw o nr telefonu, adres email i nr paczkomatu. 

Gio - jeśli przygotujesz swój materiał do publikacji na stronie klubu, to ukaże się on pod Twoim nazwiskiem. Tu pragnę zachęcić i namówić wszystkich uczestników konkursu do podjęcia próby napisania relacji ze swojej sesji foto. Każdy ciekawy materiał będzie opublikowany.Oczywiście nikt nikogo nie zmusza do pisania, ale jeśli uzbierałoby się kilka artykułów, to może byśmy zorganizowali głosowanie na najlepszy ... ?  

 

Kto w majowej edycji konkursu  dostanie jakiś drobiazg ? Może tym razem niech Gio wskaże nr ...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się w czasie majówki przygotować artykuł na stronę klubu.

 

A co do nagrody pocieszenia, to zawsze staram się pomagać najbardziej potrzebującym, więc proponuję nagrodzić tym razem osobę z ostatniego miejsca. Rozkład głosów jest kompletnie nieprzewidywalny, czasami bardzo zaskakujący, uznania nie znajdują niekiedy bardzo dobre fotografie, więc myślę że to będzie dobry sposób na podniesienie na duchu kogoś, kto znajdzie się na końcu drabinki głosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy to jest dobry pomysł :) ostatnie miejsce tym razem (nie pierwszym i nie ostatnim), należy do mnie, a ja nie bardzo miał bym o czym pisać, np w tym miesiącu, otworzyłem zegarek w automacie, położyłem na drewianym talerzu i cyknąłem fotkę  werku 15-to letnim aparatem żony; - a to i tak dobrze, bo kiedyś wysłałem fotkę zrobioną telefonem, podczas koszenia trawnika...

:D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christo już czeka na niespodziankę.  A, w edycji majowej jakiś drobiazg trafi do osoby, która zajmie ostatnie miejsce ! Tylko proszę nie róbcie specjalnie  takich zdjęć żeby znaleźć się na końcu listy zwycięzców 😂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Christo już czeka na niespodziankę.  A, w edycji majowej jakiś drobiazg trafi do osoby, która zajmie ostatnie miejsce ! Tylko proszę nie róbcie specjalnie  takich zdjęć żeby znaleźć się na końcu listy zwycięzców 😂

 

Ja tam wierzę że tutaj każdy walczy o punkty w pierwszej kolejności :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy temat naszych zmagań już jest:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.04.2021 o 01:16, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Gio - jeśli przygotujesz swój materiał do publikacji na stronie klubu, to ukaże się on pod Twoim nazwiskiem.

 

 

 

Leje jak z cebra, majówka do bani, więc tekst z ilustracjami mam gotowy. Daj proszę znać co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę poźno, byłem nieco przytłoczony nadmiarem pracy, ale pozwolę sobie dorzucić moje trzy grosze go dyskusji. Tak na szybko...

 

Fantastyczna i pełna emocji edycja! Ujawnione bieżące wyniki tylko w tym pomogły. Nie było chyba jeszcze tak wyrównanego poziomu a ostateczne wyniki i rozkład miejsc na podium jak i poza nim mogły sie zmeinić w każdym momencie, nawet tuż przed samym końcem. 

Moje gratulacje dla wszystkich uczestników. Oddałem pięć głosów bo zawsze głosuję na nieparzystą ilosć prac, już tak mam :-), jednak wyróżniłbym dwie: @Gio i @zeRo_Six.

@Gio , fantastyczny pomysł i pierwszorzędne wykonanie. To chyba jedno z lepszych zdjęci tego konkursu. Nie moge się już doczekać relacji z fotosesji. Przyznam, że też chciałem uniknąć tematyki sportowej. Pojawiły się w głowie inne pomysły jednak w pewnym momencie utknąłem w martwym punkcie a czas nieubłagalnie mijał. Poszedłem więc na łatwizne. No i zółty pasek do Moona dotarł, chciałem więc zobaczyć jak wyjdzie Speedy w nowocześniejszym wydaniu. 

@zeRo_Six Według mnie twoje zdjęcie powinno znaleźć się na podium. Może nawet na drugim miejscu, spychając moje ;-). Bardzo mi się spodobało. Świetnie technicznie i super zgrane kolorystycznie. Do tego ten cień siatki! Prima sort!

 

W komentarzach narzekano, że wiekszość prac była zbyt statyczna jak na temat związany z ruchem. Prawda. Też próbowałem bardziej "ruchliwych" ujęć lub żeby w kadrze znalazła się jakaś sceneria bardziej przywołująca na myśl ruch. Myślę, że @Masu poradził sobie z tym zadaniem całkiem nieżle. Ja miałem próbując przekuć te koncnepcje w zdjęcia dwa problemy. Albo jak utrzymac ostrość na zegarku przy ożywionym tle lub jak utrzymać proporcje zegarka w stosunku do rozbudowanej scenerii. Ostatecznie uznałem, że poległem w tej kwestii i zdecydowałem się na łatwiejsze rozwiązanie. 

 

W załączeniu próbne zdjęcia, podkreślam próbne, bardziej ożywionych zdjęć.

 

spacer.png

 

spacer.png

 

@Masu mam pomysł odnośnie systemu głosowania. Skontaktuję się pożniej w tej kwestii bezpośrednio z Tobą bo nie wiem czy to technicznie wykonalne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @PistolPete za świetne podsumowanie i miłe słowa.

 

Patrząc na pokazane przez Ciebie wprawki trochę żałuję, że nie pociagnąłeś tego tematu, bo to mogło być świetne zdjęcie. Też miałem przez chwilę rozkminę nad zdjęciem z ruchem ręki, ale szybko przeważyła opcja "inżynierska" 🙂 I wiem z doświadczenia, że dojście do ściany w realizacji jakiegoś pomysłu bywa irytujące w obliczu nadchodzącego "dedlajnu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Gio napisał(-a):

I wiem z doświadczenia, że dojście do ściany w realizacji jakiegoś pomysłu bywa irytujące w obliczu nadchodzącego "dedlajnu".

 

To ja też się mogę podpisać pod chęcią zrobienia dynamicznej fotki, na której poległem. Fajnie wiedzieć, że inni doświadczali podobnych trudności. Jakoś tak raźniej człowiekowi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Masu napisał(-a):

 

To ja też się mogę podpisać pod chęcią zrobienia dynamicznej fotki, na której poległem. Fajnie wiedzieć, że inni doświadczali podobnych trudności. Jakoś tak raźniej człowiekowi :)

 

Wiecie co? Fajnie byłoby odbyć taką wymianę doświadczeń siedząc przy piwie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Gio napisał(-a):

 

Wiecie co? Fajnie byłoby odbyć taką wymianę doświadczeń siedząc przy piwie 🙂

 

Wiesz co, jak przyjdą lepsze czasy to na pewno się spotkamy (choćby wręczenie nagród jest dobrym czasem) i będzie czas pogadać o tym i owym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Masu napisał(-a):

 

Wiesz co, jak przyjdą lepsze czasy to na pewno się spotkamy (choćby wręczenie nagród jest dobrym czasem) i będzie czas pogadać o tym i owym :D

 

Marzę o tym. Ale to zaklęcie "jak przyjdą lepsze czasy" pada już od prawie dwóch lat i ciągle te lepsze nie chcą nadejść. Ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eugeniuszu bardzo dziękuję za fantastyczną nagrodę! A sposó zapakowania zasługuje na uwiecznienie 😁

 

FBF3DF45-FE12-4B74-97C4-D2F0FF518150.jpeg

E32283CD-CCC8-43C7-B18E-EDB2C750A5F1.jpeg

13E0F955-4F63-40FB-94A7-02E52BC52423.jpeg

90526A22-8C60-48E9-9DF5-2B930DCBD0B0.jpeg

FAB13CD9-6806-468E-867C-C0C0300C6296.jpeg

01345B85-FECF-4242-B244-A45E104DC751.jpeg

4D081336-D22E-47B2-ADA9-A3682270A733.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna sprawa😀 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, zazdroszczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i Eugeniusz nabiera doświadczenia w pakowaniu😁😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to całkiem prawdopodobne😊 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.