Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Londek

Robert Lighton Growler jak zrzucić pasek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Nie chcę niczego sknocić, może ma ktoś wiedzę jak mogę ściągnąć pasek z tego z RL Growler’a ? Po wykręceniu śrubek wszystko stoi na sztywno, na teleskopy mi to nie wyglada🤔 te walki są dość grube... próbowałem też je lekko wypchnąć, ale nic z tego... czy one są jakoś wprasowane? 
Z góry dziękuje za wszelką pomoc👍🏻
pozdrawiam

Seweryn. 

E9215483-EAF5-418F-BFAF-E636CB923110.jpeg

C092D429-A859-4FA3-A358-B648A2C0EE95.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegar. Jak dasz radę to pokaż jak to wygląda po wykręceniu śrubki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Zgadza się, fajny zegar... w dodatku to NOS więc nie chciałbym czegoś rozwalić, po lekkim uchyleniu paska widać jak by ten wałek miał z dobre 3mm... szukam, szperam i nie mogę żadnych informacji zdobyć 🙄

DA60CEF3-D2C3-4A9E-A9AA-B6E9D75C36F1.jpeg

755AC815-F387-4751-B68B-2923BF605CBC.jpeg

DCB57820-3BB5-4591-B997-09CE45DDF187.jpeg

38C52D19-20B6-4BA1-8C50-2A9F4F0F60D8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby w pasku była tulejka i ten pręcik co go widać po odkręceniu śrubki się w niej "zasiedział". Pewnie jak poruszasz paskiem to pręcik obraca się razem z nim?

Chyba nie zostało Ci nic innego jak dla pewności zapytać na WUS, wyszukiwarka pokazuje kilka zdjęć stamtąd. U nas jeszcze takiego cwaniaka nie widziałem. Albo prościej, sprzedaj mi za pół ceny, co się będziesz męczył 🤭

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 
Raczej nie widać żeby ta tulejka się obracała, próbowałem wypchnąć ten wałek w tak na luźno trzymając go w ręce, myśle że w weekend spróbuje go wybić na jakiejś podkładce🤔 mam nadzieje że coś nie chrupnie🙄

Za pół ceny wyjściowej możemy pogadać😆... sprzęt zostaje ze mną, za fajny jest😉

pozdrawiam

Seweryn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Może komuś... kiedyś się ta informacja przyda. 
Po odkręceniu obydwu śrubek postanowiłem spróbować wybić wałki, dwa/ trzy uderzenia i ruszyło😊 wałki siedzą na wcisk i to naprawdę solidnie, są stalowe/ pełne... więc bez obaw można w nie solidnie puknąć. 

Sprawa zamknięta, nic nie uszkodzone a na tym najbardziej mi zależało, teraz koza ląduje w pudełku a ja testuje inne paski. 
Dziękuje za chęć pomocy👍🏻
pozdrawiam

Seweryn. 

868E7949-AA70-4971-87C7-92DA8968B938.jpeg

E63E36BA-AC0C-4A7C-935A-D5DFF43C821B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.