Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mdp1984

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam podobno Citizeny tez podrabiają. Więc mam pytanie czy warto kupować czy to chińska myśl techniczna ? 

C62EFF24-84C3-47CC-83A6-1C0670B65E72.jpeg

CFDA70F7-D7E9-4AE0-91B5-6718B6170568.jpeg


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównałeś ze zdjęciami tej referencji z netu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, znalazłeś idealny przykład że podrabiają wszystko. Ja nie potrafię wyjść z podziwu do ludzi, którzy uparcie twierdzą "Citizena nie podrobio, bo się nie opłaci".

Otóż kolego, mam nadzieję że na przykładzie zegarka który pokazałeś, zrozumiesz że niestety mogą trafić się podróbki zarówno Rolex Casio, Citizen. Dosłownie wszystko mogą podrobić. Pamiętam, gdzieś wszedłem w dyskusję z fanatykami Citizena (na pewno nie było to na naszym forum), gdzie mało mnie nie zjedli jak mówiłem że Citizen też jest podrabiany, poszperałem w sieci, znalazłem jakieś obcojęzyczne wpisy i porównania podróbek Citizena z oryginalnymi zegarkami. Pokazałem im te zdjęcia i już nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Wśród nich panowało dziwne przekonanie że Citizena się nie podrabia, bo jest to zbyt pospolity zegarek i nie opłaca się go podrabiać. A prawda jest taka, że podrabiają wszystko, co jest możliwość sprzedać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emil/efa116 teraz podrabiają wszystko. Tylko w przypadku rolexa czy omegi za 200zl od razu widać, ze podróbka i jak ktoś kupuje to świadomie. Dlatego zaczęli podrabiać tańsze marki typu Casio, Citizen, zegarki modowe. A takie perełki znalazłem na wish:

659B01F5-2C49-48CA-803B-A9E6CEFDF11C.png

CBE36E46-0688-4EB5-A277-8CF3C9935923.png

C31566D1-F890-4722-9061-9B7BDF6A458C.png


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mdp1984 napisał(-a):

Emil/efa116 teraz podrabiają wszystko. Tylko w przypadku rolexa czy omegi za 200zl od razu widać, ze podróbka i jak ktoś kupuje to świadomie. Dlatego zaczęli podrabiać tańsze marki typu Casio, Citizen, zegarki modowe. A takie perełki znalazłem na wish:

 

 

 

Przepłaciłem jakiś 1000 PLN za Blue Angels 😫

 

Edytowane przez Marak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zegarki  oparte na mov.B612 są Eco -Drive a nie Quarz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.