Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cordi7

Sportowy chronograf, idealnie na bransolecie

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem fajny, ale WR troszkę małe, tylko 50 m :D przydałoby się 100 m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie grubość : 15 mm  i wielkość koperty: 44 mm - to bardzo rozsądna propozycja na VJ 7750

 

 

Zrzut ekranu 2021-05-22 o 20.21.46.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widziałem, dzięki :) Wizualnie świetny ale dość gruby co przy prostych ściankach koperty potęguje to wrażenie.


U mnie póki co Zenith Chronomaster Sport, B&R V2-94 i TAG Carrera 42 mm zostały na polu bitwy.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja: decyzja zapadła, do końca tygodnia zakup powinien dotrzeć - na razie nic nie mówię żeby nie psuć niespodzianki 😆

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałbym czy ten, o którym ostatnio rozmawialiśmy...

Ale w sumie czekam na niespodziankę 😉


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że przekroczyłeś budżet i wziąłeś Zenitha Chronomaster Sport. :) W końcu ktoś napisałby coś więcej z osobistej obdukcji.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoiler alert: nie Zenith. Mam już jednego a ja raczej skaczę po markach. Wyszło zaskakująco, nawet dla mnie. Przypadkiem coś przemierzyłem … i nie mogło już być mowy o niczym innym. Miłość od pierwszego wejrzenia. :)

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, cordi7 napisał(-a):

Spoiler alert: nie Zenith. Mam już jednego a ja raczej skaczę po markach. Wyszło zaskakująco, nawet dla mnie. Przypadkiem coś przemierzyłem … i nie mogło już być mowy o niczym innym. Miłość od pierwszego wejrzenia. :)

 

Czyli Top Time ;) 

za kilka dni zobaczymy czy trafiłem. 
Faktem jest, że tez kibicowałem Zenithowi 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Spoiler alert: nie Zenith. Mam już jednego a ja raczej skaczę po markach. Wyszło zaskakująco, nawet dla mnie. Przypadkiem coś przemierzyłem … i nie mogło już być mowy o niczym innym. Miłość od pierwszego wejrzenia. :)

 


czyli mamy rozumieć że to jest model nawet nie wspomniany w niniejszym poście? Przedział cenowy rozumiem pierwotnie zamierzony?😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to Zenith, B&R, TAG ani Wempe - czyli nic z tego, co brałem pod uwagę pierwotnie 😆

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już "po ptakach", ale przyszłościowo całkiem ciekawa propozycja - niby trochę wyższy od zakładanych 14,5mm bo 15,9mm, ale to chyba przez mocno wypukłe szkło. No i niecała połowa budżetu (wiem, że w złą stronę ;) ). Brellum Pilot Power Gauge Chronometer

spacer.png

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez na B ale nie Baume, odpowiedz juz padla :)

 

Nie jest az tak sportowo, jak pierwotnie myslalem ale stanelo na czyms, co zaloze od casualu az do smart casual przynajmniej.

Miala byc bransoleta, jest pasek - ale za to naprawde swietny, choc juz mi chodzi po glowie uszyc cos u Filipa na nastepne lato.

 

Jak to czasem bywa - sa rzeczy, ktrore na fotkach wygladaja swietnie a na zywo juz tak sobie i odwrotnie, cos na zdjeciach wyglada tak sobie a na zywo - ogien.

Po zalozeniu na reke usmiech nie schodzil z twarzy, to bylo po prostu TO. Parafrazujac 'veni, vidi, vici' Cezara u mnie wyszlo 'zobaczylem, przymierzylem, kupilem'. :D

 

Fotki z przymiarek sa w watku 'przymierzalem dzis / ostatnio' a finalne po odbiorze pojawia sie do konca tygodnia.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiony - zatopiony :)

 

Zdjecie z przymiarki ponizej:

 

IMG_3973.thumb.JPG.7ba654c6e44da9b644c61e93580e93f0.JPG

 

Prawie wszystko mi w tym zegarku pasuje: kolor tarczy, zlote 'B', maska zorro, rozmiar, fantastyczny fabryczny pasek, wypukly szafir czy czerwone wskazowki.

In minus: mogloby byc chociaz 50 m WR zamiast 30 m no i grubosc - jest ok (14,2 mm, z czego sporo to szklo) choc 0,5 - 1 mm mniej nie zaszkodziloby.

Wszystkie powierzchnie sa polerowane a ja normalnie jestem fanem raczej miksu albo pelnego szczotkowania ale tu wydaje sie to pasowac do charakteru zegarka.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, cordi7 napisał(-a):

Trafiony - zatopiony :)

 

Zdjecie z przymiarki ponizej:

 

IMG_3973.thumb.JPG.7ba654c6e44da9b644c61e93580e93f0.JPG

 

Prawie wszystko mi w tym zegarku pasuje: kolor tarczy, zlote 'B', maska zorro, rozmiar, fantastyczny fabryczny pasek, wypukly szafir czy czerwone wskazowki.

In minus: mogloby byc chociaz 50 m WR zamiast 30 m no i grubosc - jest ok (14,2 mm, z czego sporo to szklo) choc 0,5 - 1 mm mniej nie zaszkodziloby.

Wszystkie powierzchnie sa polerowane a ja normalnie jestem fanem raczej miksu albo pelnego szczotkowania ale tu wydaje sie to pasowac do charakteru zegarka.

 


świetny zegar, idealny do sportowej marynarki i mokasynów, gratuluję niech się nosi i cyka😉👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, cordi7 napisał(-a):

Trafiony - zatopiony :)

 

Zdjecie z przymiarki ponizej:

 

IMG_3973.thumb.JPG.7ba654c6e44da9b644c61e93580e93f0.JPG

 

Prawie wszystko mi w tym zegarku pasuje: kolor tarczy, zlote 'B', maska zorro, rozmiar, fantastyczny fabryczny pasek, wypukly szafir czy czerwone wskazowki.

In minus: mogloby byc chociaz 50 m WR zamiast 30 m no i grubosc - jest ok (14,2 mm, z czego sporo to szklo) choc 0,5 - 1 mm mniej nie zaszkodziloby.

Wszystkie powierzchnie sa polerowane a ja normalnie jestem fanem raczej miksu albo pelnego szczotkowania ale tu wydaje sie to pasowac do charakteru zegarka.

 

Ładny, ale... być może to zdjęcie przekłamuje ale strasznie długie uszy i wygląda jakby był L2L na styk w stosunku do nadgarstka :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, Łukasz_M napisał(-a):

Ładny, ale... być może to zdjęcie przekłamuje ale strasznie długie uszy i wygląda jakby był L2L na styk w stosunku do nadgarstka :) 


Kwestia zdjęcia. L2L max dla mnie to okolice 52 - 53 choć nawet SOH II chrono był ok a tu jest ledwo 50. Wrzucę na tle sylwetki jak dotrze.


Tu jeszcze jedno z przymiarki, widać po tym jak się pasek układa i pod jakim katem schodzi, że jest jeszcze zapas:


428F4005-3BE3-4238-B4DE-1EC169247B45.thumb.jpeg.fd7d7227684c6503b0e835ae1980f2f3.jpeg

 

 

I porównanie gabarytowe z SOH II chrono oraz SOH II chrono na ręce na tle sylwetki:

 

BD4C0987-536D-4653-9172-26C116FB4553.thumb.jpeg.82849464cdbd8dc6b3251a01d09f9d00.jpeg
 

3D90C156-5D62-4DA5-A9AD-51E38D3B35E0.thumb.jpeg.d104a4411394a293bfe6903d6ea2ee28.jpeg

 

Rozmiar jest ok ;)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się choć zaskakująco mój nadgarstek jeszcze go udźwignął (ale na gumie, ma meshu robi się za dużo stali). W rozmiarze 42 mm byłby super.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwestia zdjęcia. L2L max dla mnie to okolice 52 - 53 choć nawet SOH II chrono był ok a tu jest ledwo 50. Wrzucę na tle sylwetki jak dotrze.

Tu jeszcze jedno z przymiarki, widać po tym jak się pasek układa i pod jakim katem schodzi, że jest jeszcze zapas:

428F4005-3BE3-4238-B4DE-1EC169247B45.thumb.jpeg.fd7d7227684c6503b0e835ae1980f2f3.jpeg
 
 
I porównanie gabarytowe z SOH II chrono oraz SOH II chrono na ręce na tle sylwetki:
 
BD4C0987-536D-4653-9172-26C116FB4553.thumb.jpeg.82849464cdbd8dc6b3251a01d09f9d00.jpeg
 
3D90C156-5D62-4DA5-A9AD-51E38D3B35E0.thumb.jpeg.d104a4411394a293bfe6903d6ea2ee28.jpeg
 
Rozmiar jest ok
 
 
Czerwono-czarne akcenty Top Time'a pasuja do spodenek. A i koszulka z BB-8 niczego sobie. Nosilbym!

A tak btw to graty! Fajny jest. Niech sie dobrze nosi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Osy123 Wszedlem przypadkiem do AD Brajtka obok mnie wiec wygladalem jak wygladalem - wazne, ze obsluzyli :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.