Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lort

Rolex OP 39 Dark Rhodium lub Rolex DJ 36 Blue

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Auto już widziałem, zegarek także. Teraz czas na żonkę w stroju sportowym - czekamy! :)

Musiałbym wstawić w dziale James Bond Style 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, szuwi napisał(-a):

Musiałbym wstawić w dziale James Bond Style 😉

Jakby co, zawsze możesz wysłać na Priw :lol: Będę dyskretny!


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lort napisał(-a):

Na pasku już bu tak nie było

A próbowałeś? Przymierz u jakiegoś zegarmistrza przyzwoitego stonowanego czarnego (z granatową nitką) Hirscha to się może zdziwisz. Używałem granatowego OP z krokodylem (na zamówienie) czarnym i była rewelacja. Jak mawiała moja Babcia : nie wierz gębie póki nie położysz na zębie. Szacun dla Babci. Jubi trochę gasi sam zegarek natomiast stonowany i elegancki pasek (sam pozostając nieco w cieniu) właśnie uwypukla sam zegarek, który wg mnie jest wystarczająco biżuteryjny (jak dla faceta) - no ale co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, deviles napisał(-a):

A próbowałeś? Przymierz u jakiegoś zegarmistrza przyzwoitego stonowanego czarnego (z granatową nitką) Hirscha to się może zdziwisz. Używałem granatowego OP z krokodylem (na zamówienie) czarnym i była rewelacja. Jak mawiała moja Babcia : nie wierz gębie póki nie położysz na zębie. Szacun dla Babci. Jubi trochę gasi sam zegarek natomiast stonowany i elegancki pasek (sam pozostając nieco w cieniu) właśnie uwypukla sam zegarek, który wg mnie jest wystarczająco biżuteryjny (jak dla faceta) - no ale co kto lubi.

 

je generalnie nie jestem fanem bransolet i noszę zegarki na pasku/gumie. Swojego OP noszę tylko na pasku.

DJ 36 mm (vintage) przymierzyłem właśnie na pasku i w mojej ocenie był za mały - tak się w nim czułem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Jakby co, zawsze możesz wysłać na Priw :lol: Będę dyskretny!

Wymieniamy się na priv zdjęciami zegarków, i to jest ok, ale jak zaczniemy zdjęciami żon, to moja zlikwiduje mi konto na forum... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymieniamy się na priv zdjęciami zegarków, i to jest ok, ale jak zaczniemy zdjęciami żon, to moja zlikwiduje mi konto na forum...
To jest mój temat i wszystkie zdjęcia proszę wklejać TU, a nie na priv

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Swoją drogą muszę zrewidować swoje podejście do DJ 41mm po tym jak zobaczyłem że zmieścił się na nadgarstku 15,5 cm Uszy nie wystawały, ale dla mnie wydawał się za duży. Ja nigdy wersji 41 nawet nie przymierzałem, zakładając z góry, że będzie za duży.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.04.2021 o 09:31, lort napisał(-a):

 

właśnie opisałeś powody dla jakich kupiłem OP - najmniej Rolexowy, nierzucający się w oczy, stonowany, niezauważalny. ważne że mnie cieszy. a jak ktoś podobnie zakręcony w tej pasji zakręcony zauważy to już rozmawia się zupełnie inaczej, niż z kimś kto tylko widzi Rolex i pyta czy aby nie podróba :)

 

No właśnie, chcesz być "kolejnym gościem z DJem" ? ;) Ten OP jest bardzo fajny, nietuzinkowy. DJ to ładny zegarek, ale ładnych zegarków to jest masa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No właśnie, chcesz być "kolejnym gościem z DJem" ?  Ten OP jest bardzo fajny, nietuzinkowy. DJ to ładny zegarek, ale ładnych zegarków to jest masa.
Ja mówiąc szczere już postanowiłem czego chcę , ale również chciałem sprowokować dyskusję.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy musi zbłądzić czasem. DJ nie jest zły. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, lort napisał(-a):

To jest mój temat i wszystkie zdjęcia proszę wklejać TU, a nie na priv emoji1787.png

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Swoją drogą muszę zrewidować swoje podejście do DJ 41mm po tym jak zobaczyłem że zmieścił się na nadgarstku 15,5 cm emoji846.png Uszy nie wystawały, ale dla mnie wydawał się za duży. Ja nigdy wersji 41 nawet nie przymierzałem, zakładając z góry, że będzie za duży.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ok, pierwsze foto Żony, jakie wstawię na forum, będzie w tym temacie 😉

DJ41 na moje 16,8cm tez wydawał mi się za duży, ale 36 jest trochę za małe... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tej dwójki to tylko i wyłącznie DJ i tylko w tej konfiguracji. To jest kwintesencja Rolexa i jeden z najładniejszych Rolków. Pasuje do wszystkiego. No prawie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dj36 mm z karbowanym bezelem na jubilee to najlepszy i najpiękniejszy zegarek jaki posiadam. Wymiata. Rozumiem ,że OP się podoba bo też mam zamówionego. Mimo wszystko dla mnie DJ to inna liga . Tutaj czuć, że ma się  coś wyjątkowego na nadgarstku.

Screenshot_20210501-125358_Gallery.jpg

Edytowane przez nixon111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dj36 mm z karbowanym bezelem na jubilee to najlepszy i najpiękniejszy zegarek jaki posiadam. Wymiata. Rozumiem ,że OP się podoba bo też mam zamówionego. Mimo wszystko dla mnie DJ to inna liga . Tutaj czuć, że ma się  coś wyjątkowego na nadgarstku.
Screenshot_20210501-125358_Gallery.thumb.jpg.0c3e4744251fedd1b47983e3b6c16877.jpg
Nie pomagasz, po co mieszać jak już miałem wszystko poukładane w głowie
A tak na poważnie to zgadzam się z Twoją opinią.
U mnie jednak rozmiar 36 czuje że jest zbyt mały. Sam zegarek nie jest, po prostu takie mam odczucie. Pewnie 41 byłby lepszy ale jego proporcje i tarcza już mi się tak nie podobają jak w 36. Co również ważne w 41 nie można założyć paska.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@lort dlaczego w DJ41 nie można założyć paska, coś nie tak z dziurkami (np. zbyt blisko / daleko końca ucha) ? I czy to zastrzeżenie dotyczy też OP41 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=27179]lort[/mention] dlaczego w DJ41 nie można założyć paska, coś nie tak z dziurkami (np. zbyt blisko / daleko końca ucha) ? I czy to zastrzeżenie dotyczy też OP41 ?
Pozycja teleskopów. Szczegóły moze podać JFS. Nie wiem jak jest w OP41, ale sądzę że to inna koperta. W OP39 nie ma problemu.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lort napisał(-a):

Nie pomagasz, po co mieszać jak już miałem wszystko poukładane w głowie emoji3.png
A tak na poważnie to zgadzam się z Twoją opinią.
U mnie jednak rozmiar 36 czuje że jest zbyt mały. Sam zegarek nie jest, po prostu takie mam odczucie. Pewnie 41 byłby lepszy ale jego proporcje i tarcza już mi się tak nie podobają jak w 36. Co również ważne w 41 nie można założyć paska.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

 

Ja nie akceptuje akurat pasków tym bardziej w takim modelu. Bransoleta jubilee jest przepiękna. Naprawdę ciężko o coś ładniejszego. Do pasków kup inny model 😀 Nie wiem jaki masz rozmiar nadgarstka. U mnie około 17cm i jestem bardzo zadowolony z tego jak leży DJ 36mm. Pozbyłem się dzięki niemu praktycznie wszystkiego co ma więcej niż 40mm. Dodatkowo mam zamówione dwa inne 36mm. Dla mnie porównanie OP i DJ z jubilee i karbowanym bezelem nie ma totalnie sensu. Dwa różne zegarki. Obydwa fajne ale DJ moim zdaniem miażdży OP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ja nie akceptuje akurat pasków tym bardziej w takim modelu. Bransoleta jubilee jest przepiękna. Naprawdę ciężko o coś ładniejszego. Do pasków kup inny model Nie wiem jaki masz rozmiar nadgarstka. U mnie około 17cm i jestem bardzo zadowolony z tego jak leży DJ 36mm. Pozbyłem się dzięki niemu praktycznie wszystkiego co ma więcej niż 40mm. Dodatkowo mam zamówione dwa inne 36mm. Dla mnie porównanie OP i DJ z jubilee i karbowanym bezelem nie ma totalnie sensu. Dwa różne zegarki. Obydwa fajne ale DJ moim zdaniem miażdży OP
Tu nie chodziło o porównania, tylko subiektywne opinie który z modeli komu bardziej odpowiada i dlaczego. Takie też opinie otrzymałem za co dziękuję.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DateJust to tradycja i jeśli narzekać, że współczesne chłopaki to takie w rurkach i z DJ na nadgarstku, to w rzeczywistości jest to raczej żalenie się na czasy musicalu "Grease" i wcześniejsze. Mój szef na szkockim uniwersytecie, dostojny regius professor, miał DateJusta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.