Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
neclocus

Panerai Luminor Base Logo

Rekomendowane odpowiedzi

oryginal czy podrobka? zastanawia mnie to jakby wyfrezowane pole powyzej nazwy 'Firenze'
oraz cyfra 2005 w dolnej czesci dekla, ogladane wczesniej przezemnie egzemplarze nie mialy tych detali
 

 

spacer.png


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, iż był tam grawer okolicznościowy i został usunięty. A rok prezentu 2005 pozostawiono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Watch-er napisał(-a):

Pokaż może więcej szczegółów.

wiecej nie ma, znalazlem zdjecie dekielka i zaciekawilo mnie,

14 godzin temu, tombla napisał(-a):

Możliwe, iż był tam grawer okolicznościowy i został usunięty. A rok prezentu 2005 pozostawiono.

wysoce prawdopodobne, dziekuje za sugestie


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekspertem nie jestem ale się wypowiem bo kilka PAMów już miałem i mam. ;) Zdjęcie mechanizmu - podstawa !, druga kwestia zgodność papierów, metek, stickerów etc. z tym co masz na kopercie - bez tego nawet sobie głowy nie zawracaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@truesoul skoro juz kilka miales i masz tzn. ze jestes : ) 
mniej wiecej wiem co jest podstawa dla kupujacego ale mysle ze moze byc problem ze zdjeciem mechanizmu,
nie kazdy sprzedajacy ma ochote albo mozliwosci zeby to zrobic, dlatego pewnie jesli pozostale wspomniane
przez Ciebie szczegoly sa zgodne, trzeba podejmowac decyzje... dziekuje za opinie : )


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kolegów na forum dedykowanym Panerai lub kogoś na FB. Na pewno ktoś pomoże/doradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@truesoul dziekuje za zainteresowanie i odpowiedz, poniewaz nie mam konta na FB
a forum dedykowane Penerai w polskim wydaniu jakby lekko nieswieze (chyba ze trafilem
na inne, nie to ktore miales na mysli), pozwole sobie tutaj zadac pytanie: czy werk ze zdjecia
jest oryginalny? (ten zegarek nie ma nic wspolnego z pierwszym postem)

 

spacer.png

 

Edytowane przez neclocus

Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mechanizm jak dla mnie wygląda jak unitas stosowany w Pamach, ale ekspertem nie jestem. Wklejam zdjęcie porównawcze jadnak niech może wypowie sie ktoś, kto takowego posiada. 5f23e7a0d650ddb05b7e33223575462f.jpg&key=b905bf962dcdddb66390ca4b532d7f9fdbd0918caf0ce0b29a305f591824f04a

Tu masz link do działu poświęconego Panerai na tym forum.
https://zegarkiclub.pl/forum/topic/104200-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-officine-panerai/





Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, truesoul napisał(-a):

Tu masz werk od sprawdzonego zero od kolegi z forum, porównaj sobie, grupa Paneristi Poland jest jak najbardziej świeża (https://www.facebook.com/groups/102982463602901)

 

dziekuje, pobawie sie w quiz ' znajdz 10 roznic' ; ) zobaczymy kto wygra

1 godzinę temu, Osy123 napisał(-a):

Tu masz link do działu poświęconego Panerai na tym forum.

dziekuje, znam, kopie tez po innych miejscach w sieci


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanizm- mechanizmem. Dekiel, tarcza, indeksy.... trzeba zobaczyc/ porownac kilka elementow z jednego egzemplarza... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Są na rynku tak dobre podróby, że bez doskonałej znajomości modelu i dobrej lupy można się nieźle przejechać. 

 

 

Edytowane przez Watch-er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość motocyklista_

Jeśli jest cień wątpliwości, odpuściłbym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, pawel007 napisał(-a):

Mechanizm- mechanizmem. Dekiel, tarcza, indeksy.... trzeba zobaczyc/ porownac kilka elementow z jednego egzemplarza... 

porownac z czym? zdjecia z sieci nie daja pelnej mozliwosci porownania szczegolow
mam nadzieje ze zaufany sprzedawca, pelen set z boxem, certyfikatem gwarancji i stickerami z kodem kreskowym,
normalna a nie 'okazyjna' cena zwiekszy szanse ze nie trafi sie na pdrobke


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle skąd ta oferta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie w dzisiejszych czasach bralbym TYLKO z dowodem zakupu (paragonem), choc jak wiemy podrobic dowod zakupu jest pewnie latwiej niz sam zegarek, to jednak zawsze mozna zweryfikowac u sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.05.2021 o 20:00, neclocus napisał(-a):

porownac z czym? zdjecia z sieci nie daja pelnej mozliwosci porownania szczegolow
mam nadzieje ze zaufany sprzedawca, pelen set z boxem, certyfikatem gwarancji i stickerami z kodem kreskowym,
normalna a nie 'okazyjna' cena zwiekszy szanse ze nie trafi sie na pdrobke

Z oryginałem. Koledzy mają 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acta est fabula, zegarek juz u mnie, dziekuje wszystkim za zainteresowanie i opinie

 

BTW w tym z pierwszego postu rzeczywiscie usunieto grawer, wlasciciel potwierdzil


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, neclocus napisał(-a):

acta est fabula, zegarek juz u mnie, dziekuje wszystkim za zainteresowanie i opinie

 

BTW w tym z pierwszego postu rzeczywiscie usunieto grawer, wlasciciel potwierdzil

No to teraz wypadałoby sie pochwalic w odpowiednim dziale 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aparat mam kiepski, poza tym to podstawowy model, pelno ich


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, neclocus napisał(-a):

aparat mam kiepski, poza tym to podstawowy model, pelno ich

Hmm ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, neclocus napisał(-a):

aparat mam kiepski, poza tym to podstawowy model, pelno ich

Proszę Cię... podstawowy .... pełno to skx, bambino czy casio.

Pam zawsze powoduje szybsze bicie ❤

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U niektórych nie powoduje, ale to nie ta kwestia, w 2020 to zegarek jak każdy inny, bardziej koledze chodziło o pewnie o zobaczenie zegarka pod kątem oryginalności etc. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.