Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Carrot

Konkurs fotograficzny Maj

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:)

Możecie na chwilę oderwać się od majówkowego grilla i zerknąć na nasz najnowszy konkurs.

Na maj przygotowaliśmy temat przyjemny, pojemny i pasujący wszystkim ( a przynajmniej taką mamy nadzieję;)).

 

Dla niektórych pojęcia bardzo odległe, dla innych nierozerwalne. Z którym bardziej kojarzy się Wam zegarkowy świat? A może jedno nie wyklucza drugiego bądź nawet nie mogą bez siebie istnieć?

Koleżanki i koledzy, temat na maj to:

 

 

DEy0dng.jpg

 

"Tradycja i nowoczesność"

 

W zegarkowym świecie temat do przedstawienia na wielu płaszczyznach i na dziesiątki sposobów. Liczymy na Waszą pomysłowość!

 

Termin nadsyłania prac: 18.05.2021 godz. 20:00

Zdjęcia przysyłamy na adres: [email protected] w temacie podając temat konkursu oraz Wasz forumowy nick.

Pełen regulamin konkursu znajdziecie tu: 

W tej edycji nagroda ufundowana przez Eugeniusza Szweda powędruje do osoby która zdobędzie najmniej głosów. Nie oznacza to jednak, że nie warto się postarać:) Miejcie w pamięci, że walczycie o nagrodę główną, a mianowicie zegarek marki Balticus!

Zatem do dzieła, czekamy na Wasze prace!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak dotąd najtrudniejszy temat dla mnie. Ale czelendż akcepted 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudność zapewne polega na wymyśleniu czegoś interesującego, co zyska uznanie głosujących. Bo nie sądzę, żeby był problem z pomysłem na ugryzienie tego tematu😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę, że najtrudniejsze to będzie sam pomysł, ale już nad nim myślę tak więc wierzę w swój sukces :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już drobiazg dla osoby, która zajmie "ostatnie" miejsce w edycji majowej ! Chociaż w moim odbiorze tych zdjęciowych zmagań, są tylko pierwsze miejsca :)

Ale, żeby zachęcić Was do zabawy, to ... dziewczyna, która zajmie najwyższe miejsce w tej edycji, otrzyma prezent niespodziankę np. w kolorze do wyboru, pod warunkiem, że będzie on biały   😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.05.2021 o 01:26, Christo napisał(-a):

Wiara to podstawa! Trzymam za Was kciuki 😄

Czemu "za Was"? A za siebie?

8 godzin temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

drobiazg dla osoby, która zajmie "ostatnie" miejsce w edycji majowej ! (...) ... dziewczyna, która zajmie najwyższe miejsce w tej edycji

Widzę tu szansę na zdobycie dwóch nagród 😜😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, wanderer1975 napisał(-a):

Jakiej wielkości można wysłać zdjęcie?

Wielkość dowolna🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Carrot napisał(-a):

Czemu "za Was"? A za siebie?

Widzę tu szansę na zdobycie dwóch nagród 😜😁

Za Was za zajęcie 2 i 3 miejsca 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, no to rozumiem😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, rk7000 napisał(-a):

Temat ciekawy - żebym jeszcze zdjęcia umiał robić to byłoby całkiem łatwo 😂

 

A jakby było łatwo to by nie było zabawy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uparty jestem i lubię się bawić 🙂

Kiedyś na jeden konkurs zrobiłem z 10 zdjęć żeby wybrać to jedno po czym usłyszałem od kolegi że on robi za każdym razem około 50 😂

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, rk7000 napisał(-a):

po czym usłyszałem od kolegi że on robi za każdym razem około 50 😂

Ciekawe który to?🤔😉

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Carrot napisał(-a):

Ciekawe który to?🤔😉

Jakiś świr chyba. Kto to widział tyle zdjęć robić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko 50? Słabizna 😄

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rysuje się perspektywa szerszego zaprezentowania Waszych prac, ale muszą one być w jaki najlepszej jakości. Na tyle dobrej żeby można było użyć tych zdjęć do zaprojektowania i wydania np. kalendarzy, albo wydrukowania plakatów w formacie A1 - A0

Oczywiście zdjęcia, które nadsyłacie w kolejnych miesięcznych edycjach konkursu mogą być dowolnej wielkości, ale tylko te najlepsze technicznie będą mogły być wykorzystane do druku. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Rysuje się perspektywa szerszego zaprezentowania Waszych prac, ale muszą one być w jaki najlepszej jakości. Na tyle dobrej żeby można było użyć tych zdjęć do zaprojektowania i wydania np. kalendarzy, albo wydrukowania plakatów w formacie A1 - A0

Podoba mi się ta perspektywa :) 

Ja często wysyłam na konkurs zdjęcie w dużej rozdzielczości, ale nie największej bo większość osób ich nawet nie otwiera w osobnym oknie i tylko pogarsza to odbiór kiedy piksel jest na pikselu, natomiast nic nie stoi na przeszkodzie trzymać pełne rozmiary na dysku właśnie na takie okazje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Eugeniusz Szwed napisał(-a):

Rysuje się perspektywa szerszego zaprezentowania Waszych prac, ale muszą one być w jaki najlepszej jakości. Na tyle dobrej żeby można było użyć tych zdjęć do zaprojektowania i wydania np. kalendarzy, albo wydrukowania plakatów w formacie A1 - A0

Oczywiście zdjęcia, które nadsyłacie w kolejnych miesięcznych edycjach konkursu mogą być dowolnej wielkości, ale tylko te najlepsze technicznie będą mogły być wykorzystane do druku. Powodzenia :)

 

Eugeniuszu, możesz napisać coś więcej o tym, gdzie te zdjęcia mogłyby być potencjalnie wykorzystywane? Bo ja również dysponuję materiałem pozwalającym na większe wydruki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiąc drugi kierunek studiów, nikomu nie powiedziałem, że miałem już pierwsze studia za sobą. Rok po roku wygrywałem konkurs z języka angielskiego, bijąc rekord uczelni i zgarniając pulę nagród.  Panowie, kochani moi, serio? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Istvan napisał(-a):

Robiąc drugi kierunek studiów, nikomu nie powiedziałem, że miałem już pierwsze studia za sobą. Rok po roku wygrywałem konkurs z języka angielskiego, bijąc rekord uczelni i zgarniając pulę nagród.  Panowie, kochani moi, serio? :D

 

Rozumiem do czego pijesz, ale nie wydaje mi się żeby wśród nas byli zawodowi fotografowie. Co innego pasjonaci, którzy swoje wydatki na zegarki dzielą z wydatkami na fotograficzne hobby :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Istvan napisał(-a):

Robiąc drugi kierunek studiów, nikomu nie powiedziałem, że miałem już pierwsze studia za sobą. Rok po roku wygrywałem konkurs z języka angielskiego, bijąc rekord uczelni i zgarniając pulę nagród.  Panowie, kochani moi, serio? :D

 

Ja natomiast nie rozumiem czego dotyczy ta wypowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gio napisał(-a):

 

Ja natomiast nie rozumiem czego dotyczy ta wypowiedź.

Masu już wyjaśnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, nie dość, że w glowie się gotuje od pomysłów na konkurs to tu dodatkowa łamigłówka. Podpowiedź @Watch-er nie pomogła. 

@Istvan wprost proszę bo może jestem niekumaty. 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.