Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MartinGarrix

Jaki klej ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tutaj nowy i bardzo byłbym wdzięczny za pomoc ,zakupiłem niedawno zegarek marki "Aviator" na skórzanym pasku w okazyjnej cenie niestety problem polega na tym że pasek tak jakby się odkleił i moje pytanie brzmi jaki klej byłby najlepszy do sklejenia takiego paska ew ,jak to po kolei zrobić .

 

Serdecznie dziękuję z góry za pomoc i Pozdrawiam :) 

IMG_20210507_155057987.jpg

IMG_20210507_155007979.jpg

IMG_20210507_154946787_MP.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek nadaje się do kubła, nie do klejenia. Paski ze sztucznych (Eco leather :( ) skór rozpadają się po kilku latach, nawet gdy nie są noszone.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za opinię ale niestety nie pomogła mi w żaden sposób a pasek z zewnętrznej str jest jak nowy tylko jak widać klej puścił i proszę jedynie o nazwę jakiegoś dobrego kleju którym mógłbym to złapać z resztą poradzę sobie już sam .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klej do skór, chociaż to nie skóra ale proponuję uważać z takim paskiem, bo można zgubic fajny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem tylko że ten pasek jest orginalny 😕 i profilowany z tego co widzę ,nawet jeżeli zamówionym nowy pasek to musiałbym go kleić bo pasek nie jest mocowany na teleskopie ale klejony do zegarka ,nie jestem znawcą ,i prosiłbym o jakąś radę co zrobić zeby on jakoś wyglądał jeżeli się da .Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On jest raczej klejony do czegoś w rodzaju ednlinka, który powinien być normalnym teleskopem połączony z kopertą. Jeśli tak, to wywalić endlink i założyć normalny pasek


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak z tylko właśnie chodzi o to że pasek jest klejony do metalu ,i nie wiem czy taki klej do skóry to złapie ,jeśli to nie jest dobry sposób to proszę o jakąś podpowiedź ,nie wiem zamówić nowy pasek czy cokolwiek ? Z góry dziękuję 

Faktycznie jest teleskop i jak to nawales "endlink" czy jakoś tak ,czyli najlepiej by było zamówić nowy pasek z takim czymś właśnie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, MartinGarrix napisał(-a):

Faktycznie jest teleskop i jak to nawales "endlink" czy jakoś tak ,czyli najlepiej by było zamówić nowy pasek z takim czymś właśnie ? 

 

Jeśli uda się kupić taki dedykowany pasek, to to najlepsze wyjście. Ale musi być w komplecie z tymi metalowymi elementami. Ja bym niczym ich nie przyklejał, bo stracisz zegarek. Albo przejść na normalny pasek, tylko tyle, że nie będzie wyprofilowany do koperty, a płaski


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne paski (nie znalazłem do tego modelu, ale o identycznej konstrukcji), na szwajcarskiej stronie Aviatora kosztują 35 CHF. Niestety, podano tylko kompatybilne modele, nie zaś wymiary pasków. To zapewne blisko połowy ceny tego zegarka.

https://www.aviatorfseries.com/accessories-1


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również znalazłem podobne paski ale nie różnią się one niczym od tego który ja posiadam również należy je dokleić do matki takze czy kupię nowy czy dokleje stary nie ma żadnej różnicy bo on nie jest nadarwany tylko stary klej puścił . Mam również inny zegarek ale na tym drugim jest teleskop więc wymiana byłaby dużo prostsza .

IMG_20210507_182113151_MP.jpg

IMG_20210507_182432886.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kombinuj, wyrzuc pasek z tymi endlinkami (to wypelnienie przy uszach koperty) i kup normalny nowy pasek. Jak nie wiesz jak to zrobić, kup pasek u zegarmistrza i wymieni ci gratis. To klejenie to zly pomysl.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest teleskop ifaktycznie masz pewnie rację :) dzieki wielkie za radę bo sam bym napewno na to nie wpadł .Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek jest jak nowy wystarczało posłuchać intuicji i poświęcić trochę wolnego czasu. Usunąć resztki starego kleju odltluscic i nałożyć nowy pozadnie docisnąć i teraz trzyma jeszcze lepiej niż w miejscach gdzie jest klejony oryginalnie ,klej jest elastyczny nie sztywnieje także pracuje i nie nadrywa paska ,czasami warto zaufać intuicji 🙃 Pozdrawiam 

IMG_20210513_151310023_HDR.jpg

IMG_20210513_151451702.jpg

IMG_20210513_151615164.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.