Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
brzydal2004

zegarek do 700 zł na co dzień

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witajcie moi drodzy,

Szukam zegarka do pracy na co dzień, jestem kierowcą zawodowym więc lewa ręka będzie w słońcu( szukam solara najlepiej na czarnym pasku) niestety mój budżet pierwotny się znacznie zmniejszył. Miał być Zegarek Citizen CB0010-02E wielokrotnie tu chwalony i polecany przez szanownych kolegów.

Wpadł mi jednak w oko taki budżetowy Seiko Solar SNE 393P2. Mało o nim na necie warto macie może swoje propozycje? Był bym wdzięczny za pomoc, pozdrawiamobraz_2021-05-09_072331.thumb.png.5f9a3ace53ad529277013116e53fe119.pngobraz_2021-05-09_072931.thumb.png.caeccbe52d3e22b38e2f3716ede6eabd.png

?

ps' przepraszam za wielgachne zdjęcia brak wprawy 

Edytowane przez brzydal2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, ten Citizen jest mega pod mój gust będę zamawiał , akurat dojdzie jak przyjadę do Polski, po zakupie nie omieszkam się pochwalić, w budżecie dobra marka będzie jeździł po Europie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy , po zakupie pochodziłem w silikonowym pasku przez 3-4dni. Miałem wrażenie że gdzieś mnie piecze,przyciera po intensywnym dniu. Może to za wcześnie na pełną ocenę paska silikonowego (oryginalnego) ale będąc raptusem kupiłem na -aledrogo- nie orginalny skórzany z białą nitką za nie całe 60 zł plus wysyłka ( orginalny po 200zł). Mój obwód nadgarstka 19 cm. Idealnie obeszło na klamerce. Wskazówki nie schodzą się idealnie to mała wada, luma niezła .Gabarytowo zegarek średni na nadgarstku ale to budżetowy diver więc one nigdy nie są największe ( tą rolę przejęły chronografy i inne stacje kosmiczne). W realu naprawdę ładny, stonowany u mnie będzie codziennym wyrobnikiem ze mną w ciężarówce.Model Citizen BN 0100-42E czy warto? zdecydowanie tak! Mój obwód nadgarstka myślę że jest górną granicą w stosunku do wielkości i dobrego postrzegania zegarka, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do noszenia na co dzien w gorace dni jesli guma to tylko naturalna. Sprobuj poszukac na ali paska z materialu (canvas) - oddycha i latwo przepiac na kolejna dziurke jak reka spuchnie.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.