Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
M.Mike

The Signature Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Na żywo musi być super.
Widać, że jest na co patrzeć

Oj jest.. Ja też gorąco polecam. Akurat u mnie BL1258-53L aa78756658009ce29e498669ac287c8a.jpg&key=540863327fb41f38c0d13627589082c4ca3827c95daeaac3cbaf17e0c25bff65
9a7cd6c0a8dc53a0f1e6f8cef4618cad.jpg&key=bb8774565bee5bcf44c9462feef1d5ae69f641c00cb023c6afffcdee0d06a18e
5448e1c373bfc2be578f3354a933dd71.jpg&key=16da1190175b33b60d12507630e8402ff041e89af47aa6cda856633f4370f006
f11cdc9f2265b1f1f3761b628cdadf15.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję kolegom nowych nabytków

U mnie po staremu ;)
jkCDMco.jpg
RL0A2ea.jpg
U3DG2ZQ.jpg

A jak już jesteśmy przy Courageousach to niechrono były takie:
gcD0CgT.jpg
9Mopp1Q.jpg
udGkbxh.jpg
aSUh7PG.jpg
Czarnego bicolora nie widziałem nigdy, a szarego bicolora kiedyś miał@Z_bych, fotki w wątku z Jego recenzją, którą warto przeczytać jeżeli ktoś jeszcze na nią nie trafił
https://zegarkiclub.pl/forum/topic/126400-o-citizenie-co-nie-jest-tagiem/

Jako ciekawostkę dorzucę też taki niebieski z czarnym bezelem, gładką tarczą i innymi indeksami na tarczy.
roVdCx3.jpg
rCaFoVR.jpg
MAnkOp1.jpg
Choć MSZ "zwykły" niebieski fajniejszy, jakby się trafił to i tak bym brał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten mój to już kolejny rok u mnie, nie żadna nowość, ale dzięki.

Wow! Ten ostatni na zdjęciu, z cyferkami! Petarda!
O innych wersjach kolorystycznych i chrono słyszałem, czytałem, ale że dwie arabskie syferki też miał to już nie!




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, p.r.p. napisał(-a):

Ten min to już kolejny rok u mnie, nie żadna nowość, ale dzięki.

Wow! Ten ostatni na zdjęciu, z cyferkami! Petarda!
O innych wersjach kolorystycznych i chrono słyszałem, czytałem, ale ze dwie arabskie syferki też miał to już nie!

bo Citizenik sam w sobie to Petarda :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Ten mój to już kolejny rok u mnie, nie żadna nowość, ale dzięki.

Wow! Ten ostatni na zdjęciu, z cyferkami! Petarda!
O innych wersjach kolorystycznych i chrono słyszałem, czytałem, ale że dwie arabskie syferki też miał to już nie!


Twojego pamiętam default_wink.png

Ten z inną tarczą jest jeden na WUS, z tego co pamiętam forumowicz zamówił zwykłego czarnego Courageousa, a dostał tego. Początkowo byl zdziwiony i miał go wymienić, sklep na to przystał, ale jednak go zostawił.
Oryginalnie był na pasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, dlaczego wiele udanych projektów zegarkowych jak chociażby powyższe Signature nie jest kontynuowanych, a w zamian wychodzą jakieś ulepy? Nie dotyczy to tylko Citizena oczywiście

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale wolę się nie denerwować rozmyślaniem nad tym. Bo tak jak piszesz nie dotyczy to samego Citizena. W Casio na ten przykład, też coraz większe cuda się dzieją. Co model to Yyyy... Eee... Hmm..
Nie wiem czy w takim kierunku chciałbym, żeby to szło.. Pozostaje szukać starszych modeli, jak tu ww wspomniany Signature.





Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszę tego złośliwie, ani nie z intencją, że "kiedyś to Panie było... Nie to co teraz" Tylko takie jest moje subiektywne odczucie. Może ja się zatrzymałem stylistycznie i nie tylko iles lat temu i po prostu nie doceniam nowości. Pozdrawiam

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Hogg napisał(-a):

Nie piszę tego złośliwie, ani nie z intencją, że "kiedyś to Panie było... Nie to co teraz" Tylko takie jest moje subiektywne odczucie. Może ja się zatrzymałem stylistycznie i nie tylko iles lat temu i po prostu nie doceniam nowości. Pozdrawiam

Hogg
 

Świat się zmienia - cyfryzuje, poszukiwania nowego Desingu trwają wszędzie !!! Zegarki też idą za moda skoro są traktowane jak biżuteria ! Czas zegarka jako tylko odmierzacza czasu  odszedł teraz przejmuje wiele ról - a skoro świat się zmienia to i zegarki próbuj się do tego dostosować ...bo kto stoi w miejscu ten się cofa :) a na końcu - wiadomo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o ..... kasę , dla firm wiec nie ma nostalgii jest czysty interes , lud potrzebuje wyświetlaczy w zegarkach proszę bardzo  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

1624302562605.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, cepiano napisał(-a):

ciulowe ujecie😄

jak twój post 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ciulowe ujecie
Ujęcie takie, żeby pokazać strukturę włókna węglowego. Cieszę się, że Ci się podoba
Wyżej w wątku jest inne

Dzisiaj moonowy poniedziałek
FTzri7j.jpg&key=00a1beca68a05ce7ea7583d6befbb195bff3f146fae374b1ab9539eddf10a5dd


To przy okazji o "duchowym następcy" Signature - na eBayu pojawił się Series 8 (831) za 1,5k$ z Japonii. Co ciekawe bransoleta ma zapięcie z Signature. Szkoda że nie postarali się o coś z wbudowaną mikroregulacją.
fdb9e32d5818dca4b3354d4dc33527c4.jpg
18f8bec7bf6ad10c0138ece18a88559a.jpg

Ciekawe jak będzie z ceną, 830 i 831 miały kosztować około 1k$, ten kosztuje 1,5.
870 miał kosztować 1,5k$, a w USA kosztuje 2k$. https://www.ablogtowatch.com/citizen-series-8-870-automatic-watch-review/

Przy okazji recenzja topowego 0200: https://www.ablogtowatch.com/watch-review-citizen-calibre-0200-automatic/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20210811_102850.png


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, M.Mike napisał(-a):


Nie pamiętam czy już pytałem. Stal czy tytan?

Stal


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać coś w tytanie w tej kopercie... Ależ to jest wygodne ale ja oba mam na bransoletach (tytan 120g vs stal 180g)

Tymczasem
KVjR3Is.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, M.Mike napisał(-a):

Udało mi się ostatnio dorwać coś w tytanie w tej kopercie... Ależ to jest wygodne emoji7.png ale ja oba mam na bransoletach (tytan 120g vs stal 180g)

Wrzuć zdjęcia 📸✌️ kiedyś chciałem dokupić do swojego bransoletkę, z zegarka z tej samej serii który był w komplecie z bransoletką i lipa była,bo są w różnych miejscach wywiercone dziurki na teleskopy więc trzeba uważać 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzuć zdjęcia kiedyś chciałem dokupić do swojego bransoletkę, z zegarka z tej samej serii który był w komplecie z bransoletką i lipa była,bo są w różnych miejscach wywiercone dziurki na teleskopy więc trzeba uważać 
No już myślałem że nie zapytasz
XV6Q8yM.jpg
Grand Compilation z mechanizmem Campanoli

Niestety w Citizenach rzadko kiedy otwory są w tych samych miejscach w wersjach bransoletowych i paskowych więc najlepiej od razu polować na wersje bransoletowe. Chociaż paski na nich zazwyczaj leżą gorzej, bo otwory są bardzo blisko koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.