Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
M.Mike

The Signature Collection

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, M.Mike napisał(-a):

No już myślałem że nie zapytasz emoji14.png
XV6Q8yM.jpg
Grand Compilation z mechanizmem Campanoli emoji41.png

Niestety w Citizenach rzadko kiedy otwory są w tych samych miejscach w wersjach bransoletowych i paskowych więc najlepiej od razu polować na wersje bransoletowe. Chociaż paski na nich zazwyczaj leżą gorzej, bo otwory są bardzo blisko koperty.

Wypas !!! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, M.Mike napisał(-a):

No już myślałem że nie zapytasz emoji14.png
XV6Q8yM.jpg
Grand Compilation z mechanizmem Campanoli emoji41.png

Niestety w Citizenach rzadko kiedy otwory są w tych samych miejscach w wersjach bransoletowych i paskowych więc najlepiej od razu polować na wersje bransoletowe. Chociaż paski na nich zazwyczaj leżą gorzej, bo otwory są bardzo blisko koperty.

Miałem takiego w stali, całego srebrnego, ale był dla mnie nie wygodny  i poszedł dalej 


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem takiego w stali, całego srebrnego, ale był dla mnie nie wygodny  i poszedł dalej 

No to powiem Ci, że w tytanie to zupełnie inna rozmowa. Stalowy Moonphase na bransie nosi się mniej więcej jak GTS, nie mam z nimi żadnych problemów no ale czuć wagę i po kilku dniach z rzędu z ulgą zmieniam na coś lżejszego.
Tytanowego Grand Compilation nawet nie wiem z czym porównać, nosi się jak 40-42mm, nie ciąży, nie wbija się, spokojnie może robić za EDC dzień i noc, mimo wysokiego dekla.
Jeżeli ktoś by miał wątpliwości co do gabarytów tej koperty na bransolecie to z czystym sumieniem polecam wersje tytanowe.
W planach mam jeszcze spróbować podmienić bransolety (wyglądają dokładnie tak samo i umiejscowienie otworów wydaje się identyczne), może uEDCuję tym stalowego Moona :)

Chociaż co ja tam narzekam na ciężkie zegarki, od kilku dni OS Saturation Diver nie chce się odkleić od nadgarstka i chociaż po tygodniu noszenia dzień w dzień miałem kryzys i musiałem od niego odpocząć to dzisiaj znowu jest na łapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

IMG_20210908_092931-01.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, lysolek007 napisał(-a):

;] 

IMG_20210908_092931-01.jpg

..taki nigdy się nie nudzi :) 👍🍻

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny nabytek, gratulacje

U mnie na ogół:
HMBNaKE.jpeg

Trochę mi się w oczach już mieni:
H8ZeIy0.jpeg
Mam dylemat co zostawić, a czego się pozbyć. Każdego mi szkoda, to pewnie zostanie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zbiór 1 i 3 od lewej mi się widzi.

 

Ja na razie tak.

 

 

IMG_20210922_084847~3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, M.Mike napisał(-a):

Fajny nabytek, gratulacje emoji16.png

U mnie na ogół:
HMBNaKE.jpeg

Trochę mi się w oczach już mieni:
H8ZeIy0.jpeg
Mam dylemat co zostawić, a czego się pozbyć. Każdego mi szkoda, to pewnie zostanie wszystko emoji41.png

pozbyć się.... szkoda zegareczków - możesz tą czarną podkładką jak już chcesz/musisz cos sprzedać/oddać z tego zdjęcia :) :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, M.Mike napisał(-a):

Mam dylemat co zostawić, a czego się pozbyć. Każdego mi szkoda, to pewnie zostanie wszystko emoji41.png

Patrząc na to, że seria signature już jest wspomnieniem oraz na jakość tych zegarków... Nie sprzedałbym 😈

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajny zbiór 1 i 3 od lewej mi się widzi.
 
Ja na razie tak.


To część zbioru, tylko te co są podobne do siebie
1 na codzień super, w tytanie jest bardzo wygodny i można nosić bez przerwy, nr 3 mimo tej samej koperty to jednak waga ciężka, ale wizualnie najbardziej mi się podoba.

GT to chyba najdłużej nieprzerwanie posiadane przeze mnie sygnatury, kiedyś kojarzyły mi się z biedaPamami, jednak tylko w pierwszej chwili. Później zmienia się zdanie co do nich, mają mnóstwo własnego charakteru i są niepowtarzalne. Po kilku latach cieszą tak samo jak na początku (jak nie bardziej).

Fajnie dobrany pasek, z takim jeszcze nie widziałem.

Patrząc na to, że seria signature już jest wspomnieniem oraz na jakość tych zegarków... Nie sprzedałbym

Ale one... prawie takie same są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, M.Mike napisał(-a):

prawie

no właśnie prawie ...  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne, nawet bardzo.Zastanawiam się czasem, czemu jakiś czas temu zegarki były po prostu ładniejsze, a teraz często takie udziwnione kupy

Hogg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż... Seria SIGNATURE odeszła w zapomnienie... aczkolwiek patrząc na tego ptaszka

image.png.42e0d5922853b8f91725afef005a1104.png

 

to chyba pozostaje już patrzeć tylko w tym kierunku: 

 

image.png.1f37541f43d6b4fb2254de3672acc970.png

The CITIZEN -Official Site [CITIZEN] (citizenwatch-global.com)

 

CITIZEN unveils Caliber 0200, its first new mechanical watch movement for 11 years.|CITIZEN Watch - YouTube

 

Jestem bardzo ciekawy ceny i relacji  jakość/cena ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, satanic napisał(-a):

Tanio nie jest https://ch24.pl/the-citizen-caliber-0200-z-mechanizmem-la-joux-perret-dostepnosc-cena/ i raczej nie będzie, chyba, że zrobią coś budżetowego.

..znaczy co ? - jak go wezmę to mi dopłacą te 22700 - no bo co innego ten minus możne oznaczać !!!

 

476493167_Zrzutekranu2021-10-14131232.jpg.98e1f0069264399690d369f72518f476.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie minus ~

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.