Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
M.Mike

The Signature Collection

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Hogg napisał(-a):

Jak myślicie, co decyduje o tym, że naprawdę porządne modele /serie przestają być produkowane? Chociażby seria signature. Mam jednego i zarówno design jak i wykonanie high level. O co chodzi

Hogg
 

jak nie wiadomo o co chodzi ... to chodzi o $$$     stara zasada jak świat :)   a dlaczego teraz samochody jednorazówki produkują, albo nienaprawialny sprzęt agd ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=66134]M.Mike[/mention] napisz czym Ty takie fotki robisz ??? Kurła masz moje zegarki, ale lepiej wyglądają u Ciebie
Raczej przeciętnym telefonem, na zewnątrz (dużo światła) i trochę oszukuję filtrami
20211106_150913.thumb.jpg.16a8a2af70373a3da76c63044cf0dabc.jpg
Już był, nie liczy się
Jak myślicie, co decyduje o tym, że naprawdę porządne modele /serie przestają być produkowane? Chociażby seria signature. Mam jednego i zarówno design jak i wykonanie high level. O co chodzi

Hogg


Myślę, że trochę się przeliczyli. Mało kto chciał to kupować po cenach z metki - były zauważalnie droższe od innych serii, a Citizen na świecie jeszcze parę lat temu był utożsamiany z zegarkami za kilkadziesiąt, max niskie kilkaset $. Spowodowało to, że przez lata wyprzedawali Signatury za "pu" ceny.

W późniejszym okresie kontrola jakości niekoniecznie dawała radę (niektórzy mogą pamiętać moją walkę o idealnie rozmieszczone indeksy, wycentrowane chapter ringi i indeksy. Zdarzały się paprochy, niedopolerowane logo, zaszczotkowane fabrycznie uszkodzenie koperty) - więc nie oszukujmy się, idealnie nie było.

Myślę, że za parę lat linia Signature wróci jak Series 8, chociaż pewnie w "nowych" cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wBJnlaJ.jpeg

1Ywji3m.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

1011202111511.png


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, lysolek007 napisał(-a):

;] 

O yeah bunny 😜 

Trochę pobawione filtrami, ale efekt wow jest 👏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;]

11122021104716.jpg


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, M.Mike napisał(-a):

Też umiem zostawić kolor na tarczy emoji41.png
j08mwoH.jpeg
A nie, zły przykład emoji16.png

spokojnie każdy sobie pokoloruje według gustu !!! 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spokojnie każdy sobie pokoloruje według gustu !!!
Dobra, z trudem udało mi się wycisnąć z niego trochę koloru, ale więcej już się nie da
eDo1BR8.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, M.Mike napisał(-a):

Dobra, z trudem udało mi się wycisnąć z niego trochę koloru, ale więcej już się nie da emoji16.png
eDo1BR8.jpeg

pod praską może jeszcze trochę wydusisz koloru  :) hihihihi

1822800641_Zrzutekranu2021-12-12151503.jpg.67f68992a6d9ece2d82d3ba7bd92081e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Amatsubu napisał(-a):

Sprzedawać czy nie, oto jest pytanie:p

 

 

20211216_104338.jpg

Nie ... bo potem wyrzuty sumienia, żal, tęsknota  ...alkohol i po Tobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie się obawiam, że mogę potem żałować, bo skurczybyk rzadki i ładny😛 W sumie mógłbym się też zamienić za innego Signature, żeby poeksperymentować:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie kilku kolegów się ze mną zgodzi - ich się nie sprzedaje, je się kupuje.
Kiedyś sprzedałem kilka zegarków z tej serii i teraz mam problem z odkupieniem konkretnych wersji. Nie chcę popełnić kolejny raz tego błędu.

Właśnie przyszło coś extra do uzupełnienia mojej kolekcji, produkcja maj 2012 r, stan prawie NOS (widywałem powystawówki z większą ilością śladów używania)

 

BL1270-58A.jpg

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie kilku kolegów się ze mną zgodzi - ich się nie sprzedaje, je się kupuje.
Kiedyś sprzedałem kilka zegarków z tej serii i teraz mam problem z odkupieniem konkretnych wersji. Nie chcę popełnić kolejny raz tego błędu.

Właśnie przyszło coś extra do uzupełnienia mojej kolekcji, produkcja maj 2012 r, stan prawie NOS (widywałem powystawówki z większą ilością śladów używania)

 
BL1270-58A.thumb.jpg.7f56a3a75f631f189ca56978389b560d.jpg

No to żeś mnie teraz zabił.. Nie dość, że znowu Octavka to jeszcze taka piękna.. A idź! Graty pięknej sztuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, M.Mike napisał(-a):

Pewnie kilku kolegów się ze mną zgodzi - ich się nie sprzedaje, je się kupuje.
Kiedyś sprzedałem kilka zegarków z tej serii i teraz mam problem z odkupieniem konkretnych wersji. Nie chcę popełnić kolejny raz tego błędu.

Właśnie przyszło coś extra do uzupełnienia mojej kolekcji, produkcja maj 2012 r, stan prawie NOS (widywałem powystawówki z większą ilością śladów używania)

 

BL1270-58A.jpg

12.jpg.28b0339a4521873927442c70af7ef879.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

;] 

012202210181.png


  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.