Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
M.Mike

The Signature Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak został i na chwile obecną nigdzie się nie wybiera. Przekonałem się do bateryjki, coraz częściej wpada na rękę. Chyba można myśleć o kolejnej sygnaturce.

77AEDEDE-A930-4334-BBEB-075A07625D76.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XTwZQyt.jpeg
b2PsJdo.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nuda, niezmiennie... 

IMG_20220206_101118-01.jpeg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkvo8xP.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OiHJcGr.jpeg

laazbHy.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.02.2022 o 14:34, AspirantS napisał(-a):

Chyba ktoś szukał:

Nie szukałem, ale dzięki za info 😂

Następnego dnia był już u mnie 

 

Tymczasem

spacer.png

 

spacer.png

Edytowane przez M.Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, M.Mike napisał(-a):

Nie szukałem, ale dzięki za info 😂

Następnego dnia był już u mnie 

 

Tymczasem

spacer.png

 

spacer.png

Z ciekowości - w jakim stanie był oferowany zegarek?

Bo miałem wątpliwości co do stanu bransolety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekowości - w jakim stanie był oferowany zegarek?
Bo miałem wątpliwości co do stanu bransolety.
Poza ryskami na klamrze i w jej okolicach - prawie jak nówka. Nie raz dostawałem powystawówki/pozwrotowe w gorszym stanie. Miałem blisko więc podjechałem i nawet nie miałem się czego czepić przy oględzinach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę temat, co prawda nie Signature, ale "zwykły" Citizen toto nie jest.
ppitr5B.jpeg
xY9aqXT.jpeg
NitNtZP.jpeg

Jeden ze starej kolekcji Series 8.
0fCHSvC.jpeg
D4U3gVd.jpeg
pMX6HZx.jpeg
t9K7hcY.png
Nie jestem fanem takiego kształtu koperty, ale dla takiej jakości jestem w stanie zrobić wyjątek. Nadal jestem pod dużym wrażeniem od kiedy go dorwałem.
Jakość na najwyższym poziomie i jako fan serii Signature muszę przyznać że ten jest "wyżej".
Z fajnych rzeczy - bardzo zwarta bransoleta (mimo pinów i tulejek), niewidzialne szkło, szybka i bezproblemowa synchronizacja RC, prosto obsługiwany stoper (bez odciągania i kręcenia koronką), skręcana koperta.
0cgXQ3w.jpeg

Polecam i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, M.Mike napisał(-a):

Odświeżę temat, co prawda nie Signature, ale "zwykły" Citizen toto nie jest.
ppitr5B.jpeg
xY9aqXT.jpeg
NitNtZP.jpeg

Jeden ze starej kolekcji Series 8.
0fCHSvC.jpeg
D4U3gVd.jpeg
pMX6HZx.jpeg
t9K7hcY.png
Nie jestem fanem takiego kształtu koperty, ale dla takiej jakości jestem w stanie zrobić wyjątek. Nadal jestem pod dużym wrażeniem od kiedy go dorwałem.
Jakość na najwyższym poziomie i jako fan serii Signature muszę przyznać że ten jest "wyżej".
Z fajnych rzeczy - bardzo zwarta bransoleta (mimo pinów i tulejek), niewidzialne szkło, szybka i bezproblemowa synchronizacja RC, prosto obsługiwany stoper (bez odciągania i kręcenia koronką), skręcana koperta.
0cgXQ3w.jpeg

Polecam i pozdrawiam :)

bardzo fajne - ale to tylko w Japonii dostępne ? czy w Europie tez ? ten kształt koperty jest fajny taki bardziej nietypowy i dla mnie bardziej futurystyczny - wiec jest spoko !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo fajne - ale to tylko w Japonii dostępne ? czy w Europie tez ? ten kształt koperty jest fajny taki bardziej nietypowy i dla mnie bardziej futurystyczny - wiec jest spoko !!!
Dawna kolekcja Series 8 była dostępna tylko w Japonii. Ten zegarek jest z 2014 i był to raczej schyłek produkcji.
Ostatnio wskrzesili kolekcję i miała pójść na świat, ale nie wiem jak z dostępnością 830, 831 i 870 (modele przewijają się chyba i w tym temacie).

No właśnie nieco dziwny kształt koperty w połączeniu z super wykończeniem mi odpowiadają (podobnego kształtem, ale jednak zwykłego BZ1001 bym nie zniósł ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, M.Mike napisał(-a):

Dawna kolekcja Series 8 była dostępna tylko w Japonii. Ten zegarek jest z 2014 i był to raczej schyłek produkcji.
Ostatnio wskrzesili kolekcję i miała pójść na świat, ale nie wiem jak z dostępnością 830, 831 i 870 (modele przewijają się chyba i w tym temacie).

No właśnie nieco dziwny kształt koperty w połączeniu z super wykończeniem mi odpowiadają (podobnego kształtem, ale jednak zwykłego BZ1001 bym nie zniósł ;) )

poszperam i poczytam o nich :)  dzięki za informacje :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się już nacieszył swoim signature i chce się rozstać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

35UY3gS.jpeg

slccM4R.jpeg

 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwany signature diver na baterię bez chrono na kajdanie w stanie od 9. 

Edytowane przez eddi87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.05.2022 o 19:06, M.Mike napisał(-a):

Odświeżę temat, co prawda nie Signature, ale "zwykły" Citizen toto nie jest.
ppitr5B.jpeg
xY9aqXT.jpeg
NitNtZP.jpeg

Jeden ze starej kolekcji Series 8.
0fCHSvC.jpeg
D4U3gVd.jpeg
pMX6HZx.jpeg
t9K7hcY.png
Nie jestem fanem takiego kształtu koperty, ale dla takiej jakości jestem w stanie zrobić wyjątek. Nadal jestem pod dużym wrażeniem od kiedy go dorwałem.
Jakość na najwyższym poziomie i jako fan serii Signature muszę przyznać że ten jest "wyżej".
Z fajnych rzeczy - bardzo zwarta bransoleta (mimo pinów i tulejek), niewidzialne szkło, szybka i bezproblemowa synchronizacja RC, prosto obsługiwany stoper (bez odciągania i kręcenia koronką), skręcana koperta.
0cgXQ3w.jpeg

Polecam i pozdrawiam :)

Pierwszy z góry leżał i leżał jakieś dwa miesiące temu na chrono24 za 3,5k PLN. Nie wiem czy się sprzedał czy sprzedający zdjął ogłoszenie. 
Sprzedawca był z Niemiec. VAT i cło odpadały. 

Edytowane przez zorro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

xy7YI4c.jpeg 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.