Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
logann

Jak często kupujecie nowe zegarki?

Jak często kupujecie nowe zegarki?  

37 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nie wiem czy już taka zabawa była, ale z chęcią poznam preferencje/doświadczenia klubowiczów w tym względzie :) Czy zakup zegarka w Waszym przypadku to impuls czy proces? Czy macie "zaplanowaną" kolekcję, którą realizujecie z czasem, czy jak się trafi coś fajnego to wpada? Jeśli jakiejś odpowiedzi brakuje na liście to piszcie w wątku, dodam do głosowania.

 

Edit 1:

dodałem opcję "Jak mi się znudzą obecne (nie znaczy, że je sprzedam)" - tak mi wpadło do głowy

Edytowane przez logann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się ankieta wielokrotnego wyboru 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 hours ago, sanik said:

Przydałaby się ankieta wielokrotnego wyboru 😜

 

Zrobione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel mojej kolekcji mam jasno wytyczony, ale sam nie wiem czy zakończenie mojego zbioru będzie kiedykolwiek możliwe :) po prostu jestem skazany na szukanie i próbę (próba - to najlepsze określenie ;)) kupna interesujących mnie okazów do końca moich dni :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w ankiecie nie ma jednej opcji, która by odzwierciedlała moje zakupy.

Przez 12 lat miałem jeden zegarek.

Przez ostatnie 2 lata kupiłem 4 sztuki (g-shocka nie liczę). Obiecałem sobie, że moja kolekcja będzie miała właśnie taką ilość.

Gusta się jednak zmieniają. Dwie sztuki zostaną na długo. Losy jednego są już policzone, bo mam coś już innego na oku. Ostatni zegarek na tą chwilę jest, ale coś czuje, że prędzej czy później z nim też się pożegnam.

 

Tak, więc moja odpowiedź brzmiałaby:

Kupuję coś jak wpadnie mi w oko, ale dopiero wtedy jak sprzedam coś z obecnych :)


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dlatego zmieniłem ankietę na wielokrotnego wyboru, możesz zaznaczyć te dwie odpowiedzi :)

 

U mnie to było tak, że przez większość życia nosiłem kwarca którego dostałem... na komunię :D Potem dwa lata temu myślałem, że kupiłem zegarek ostateczny, który spełniał większość moich wymagań, a dziś ten zegarek jest na bazarku na tym forum. A czy obecny zegarek będzie stanowił trzon kolekcji? Czas pokaże... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj sprzedałem swój pierwszy prawdziwy zegarek, czyli SKX 007.
No bo nie liczę zegarków z ZSRR, które odsprzedałem albo oddałem kolegom z działu „Ruskie”.  

Mam nadzieję, że nowy właściciel będzie zadowolony :wub:


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.