Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Ferrari & Lancia

Rekomendowane odpowiedzi

a może za dużo zielonego jest na tarczy? Jakby tak usunąć podziałkę minutową i zostawić tylko kwadranse jak w orginale?

 

ps tzn kwadranse opisane (12 -3 - 6 - 9  plus podziałka dla pozostałych godzin bez opisu liczbowego)

Edytowane przez sviety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Zielona są ciekawsze, ładnie się komponują a do tego bez zielonych wskazówek zielone indeksy minutowe wydają się niepotrzebne.

Mam podobne odczucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Kiedy, tak realnie, możemy spodziewać się Retrosportów w sprzedaży?? Pytam, bo mam na oku jeden zegareczek i nie wiem czy kupować go teraz czy się wstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

na pewno nie wczesniej jak przed swietami w Grudniu. Nie bardzo widze alternatywe dla tych zegarkow sa dosc specyficzne. 

Dzięki za info. A co do Retrosportów, to nie szukam alternatywy, bo takowej nie ma 🙂, chodzi mi jedynie o rozplanowanie wydatków 😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilot najlepszy IMO :)

www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Wolf napisał(-a):

Pilot najlepszy IMO :)

www.instagram.com/prz.wil/
 

Mam takie samo odczucie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prototypy wreszcie mam w dłoniach. Jest dobrze. Niewielkie detale trzeba poprawić ale koncepcyjnie nic bym nie zmienił.

 

y1.jpg

y10.jpg

y11.jpg

y12.jpg

y13.jpg

y3.jpg

y4.jpg

y5.jpg

y6.jpg

y7.jpg

y8.jpg

y9.jpg

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Będą w tym roku w sprzedaży?

 

na pewno nie. Nie mamy finansowania.

Moze pod koniec Stycznia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

mysle nad tym ale watpie ze forumowicze tu zmienią znaczaco sytuacje. 

Zawsze można spróbować. Myślę, że trochę chętnych będzie, nawet jeśli przedpłata nie będzie symboliczna, np 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.11.2021 o 18:45, Callahan napisał(-a):

Zawsze można spróbować. Myślę, że trochę chętnych będzie, nawet jeśli przedpłata nie będzie symboliczna, np 50%.

Jestem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś ruch w temacie? Lancia mi się śni po nocach prawdę mówiąc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy termin koniec Marca. Poza świadomymi forumowiczami i dosłownie paru osobom z grup fb to mam wrażenie że nie ma dla kogo tego robić i mam coraz mniejsze pokłady optymizmu. Nie bardzo wiem jak zdobyć nowych klientów, zainteresować zegarkami tych którzy nie byli nimi zainteresowani dotychczas albo tych którzy nadal tkwią w micie Swiss Made. Sam sobie jestem winien w sumie. Biznesmen ze mnie jak z koziej d*py.... Oddałem sferę reklamy żonie, bo ja się do tego nie nadaję. Nawet moja żona zauważyła, że kiedyś potrafiłem opowiadać o zegarkach, przedawać nie tylko zegarek ale historię która za nim stoi. To prawda. Nawet nie zwróciłem uwagi jak przez 11 lat traciłem z roku na rok zapał. Ile osób w ogóle rozumie dekielek Klingerta czy Form&Function ? dla kogo to jest ciekawe ? . Mało tego dostaje mi się ostatnio, że dekielki mogłby by byc jak w Rolexie puste bo to jest największy prestiż :D

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, bez pasji i z biznesu nici. Rozumiem, że z projektowania i budowy wciąż radość odczuwasz? W takim razie może warto kogoś dopuścić do biznesu, kto potrafiłby sferę handlową ogarnąć... Sama reklama to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.