Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Ferrari & Lancia

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, vcf napisał(-a):

jakie jest L2L koperty lanci?

L2L 48mm /dł. koperty z uszami/

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było, ale aktualności staram się śledzić - ode mnie idzie przedpłata (choć tego nie planowałem), bo taki projekt jak Lancia MUSI zostać zrealizowany!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze nie wszyscy się doczytali że można się zapisywać i wpłacać. Ja tam już maila wysłałem :)

 

A może kryzys Panie, może cena trochę podskoczyła od pierwotnej z tamtego roku i tak w niektórych zniechęca? Trudno powiedzieć ale myślę że projekt się obroni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalozenia cenowe sie nie wiele zmienily od Stycznia aby to sie spinalo model nie bedzie oferowany w dystrybucji . Koszty wzrosly znacząco ( kurs usd w ktorym sie rozliczamy ) przy tak niestabilnej zlotowce lepiej byloby podawac ceny w USD lub EUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O dziwo lepiej to wygląda z Awiatorem.

Na tyle lepiej, że jest szansa na realizację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.09.2022 o 14:43, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Na razie zapisy wyglądają dosyć słabo i nie byłbym pewny realizacji. O dziwo lepiej to wygląda z Awiatorem.

I jak sytuacja?? Coś ruszyło??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale zakładanej ilości pokrycia na pewno nie osiągniemy. Nie wiem skąd wziąć fundusze na realizację. Nie chcę się pakować w kredyt bo wiadomo jak teraz z nimi jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Tak, ale zakładanej ilości pokrycia na pewno nie osiągniemy. Nie wiem skąd wziąć fundusze na realizację. Nie chcę się pakować w kredyt bo wiadomo jak teraz z nimi jest.

Czyli szanse na realizację, raczej nikłe :(. Może by pomogło zwiększenie przedpłaty np.: 50%. osoby zainteresowane pewnie nie zrezygnują i dopłacą.

Edytowane przez Callahan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Balansujący Na Osi napisał(-a):

Ja kolegów z VC darze zaufaniem i moge wpłacić 100% :)

 

miałeś nip wyslać, Panie kolego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie osiągnęliśmy minimum, właściwie to bardzo daleko do tego. Szkoda tych projektów...produkują się, wplate bede musial zrobic dostawcom za ok miesiąc, jak sytuacja sie nie poprawi to bedą czesci czekac u dostawcow po prostu az nie uzbieram funduszy. Oni tez ryzykują obecnie produkując mi na kredyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, QuadrifoglioVerde napisał(-a):

Nie osiągnęliśmy minimum, właściwie to bardzo daleko do tego. Szkoda tych projektów...produkują się, wplate bede musial zrobic dostawcom za ok miesiąc, jak sytuacja sie nie poprawi to bedą czesci czekac u dostawcow po prostu az nie uzbieram funduszy. Oni tez ryzykują obecnie produkując mi na kredyt

Czyli zwrot kasiorki :(, czy jeszcze poczekamy przez miesiąc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pilotem też się nie udało czy może ten projekt zebrał wystarczającą liczbę „zaliczkowiczów”?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.