Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
artme

Casio Oak Mod

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

w necie trafiłem na taki filmik i powiem, że chętnie bym się tym zainteresował na rower etc. z sentymentu 😁

Czy może ktoś coś napisać? Jak to, gdzie to, czy warto i jaka jakość tego i gdzie naprawiać w razie coś?

Wszelkie rady i doświadczenia mile widziane 😎

 

Z góry dziękuję

artme

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ale co masz dokładnie na myśli? Samego moda?

Zegarek dostaniesz prawie wszędzie w pierdylionie wersji kolorystycznych. Mody są np. na Ali, wpisujesz "casio 2100 mod" i trochę tego wyskoczy. Wiele z nich ma dużo pozytywnych opinii, także jakościowo powinny być dobre. Fajnie wygląda też wersja na gumie z motylkowym zapięciem, również dostępna w niezliczonej ilości kolorów. Jedyne zastrzeżenia z jakimi się spotkałem to ludzie, którzy zdecydowali się na złotą kopertę, nie uwzględnili, że przyciski pozostają srebrne i średnio to czasem wygląda.

 

Z moich uwag to bardzo słaba luma jest w tym zegarku. Tylko na wskazówkach. Ale też są mody, wymienia się cały pierścień z indeksami, przy czym nigdy tego na Ali nie widziałem. Sam bym chętnie ten pierścień u siebie wymienił.

 

H761c1a751fbd42508a26b62401018320Z.jpg

Edytowane przez mc9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie 🍚u, nikt tu nie lubi 🍚i. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mc9 napisał(-a):

ale co masz dokładnie na myśli? Samego moda?

Dzieki. Chodzi mi glownie o Wasze doswiadczenia. Jak to sie nosi, jak z jakoscia wykonania koperty i bransy etc.?

Mod, to zawsze mod i jak cos walnie (np. koperta lub bransoleta), to co wtedy? Gdzie to naprawiac czy moze lepiej nowe zamowic?

Czy jest mozliwosc gdzies cos takiego dostac w PL i czy w ogole warto w to wchodzic?

1 minutę temu, eddi87 napisał(-a):

Nie lubie 🍚u, nikt tu nie lubi 🍚i. 

Czemu - bo mod przypominajacy AP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo raczej 99% ludzi na tym podforum uznaje tylko ori mody G. Każdy Ci powie czy china czy podróba i żeby nie kupować. Ale nikt z siedzących tu nie doradzi i nie poprze robienia moda ma ryżu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok - rozumiem.

Wiesz - ludziska kupuja bransolety do moonwatcha, zeby wygladaly jak Ed White albo dokupuja bezel pepsi/kermit do Rolkow i hejtu nie ma, wiec pomyslalem, ze zakup oryginalnego Casio i wymiana bransolety z koperta nie sa tu niemile widziane, stad moje pytanie 😉 Wszak zegarek oczywiscie bylby oryginalny a bransa/pasek inny - tak to traktuje, bo przeciez paski tez ludzie kupuja ori i nie do swoich roznych zegarkow z roznych polek cenowych 🤔

Edytowane przez artme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... ciekawe podejście, tym bardziej, że nie ma od Casio innych pasków/bransolet. Także nie jest to podróbka. Nie nosi fałszywych oznaczeń co do producenta, nawet nie imituje rozwiązań od producenta. Tak jak pisze @artme kupując pasek u zegarmistrza nie ma to nic wspólnego z podrabianiem czegokolwiek. Moim zdaniem wersja na pasku wygląda super. Bransa a'la oak jakoś mniej mi podchodzi, ale to nadal ani AP ani Casio nie podrabia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co doczytałem to, żeby brać moda 3 generacji. W poprzednich z względu na błędy konstrukcyjne mogła pęknąć koperta. Pytałem tutaj o więcej szczegółów ale otrzymałem odpowiedź, że mody nie są pozytywnie odbierane, więc temat olałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz najnowszego moda w którym jest poprawiony zaczep bransolety od razu do bezela, a nie do zegarka. Samo wykonanie jest powiedzmy na dobrym poziomie (oczywiście oryginalne części od Casio lepsze jakościowo). Wewnątrz bransoleta się lubi wycierać przy zatrzasku jej (przy tym zamknięciu). Samą bransoletę oceniam dobrze i pewnie drugi raz też bym kupił. Tak jak forum jestem za orginalnymi częściami, ale w tym przypadku nie ma nic w metalu ;). Jak potrzebujesz jakieś info to pisz śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na drugim forum kolega też ma takiego bardzo fajnie to wygląda. 

Tak jak piszą koledzy nie ma oznaczeń Casio więc to żadna podróbka. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.