Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
sebecco

Zegarek solarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Proszę o poradę. Otóż chcę kupić zegarek solarny (dodatkowym plusem będzie „radio kontrol”).

 

Czytając i szukając po internetach znalazłem coś co bardzo mi się spodobało - CASIO OCEANUS OCW S100 AJF. Jednak tu problemem jest dostępność na naszym rynku.

 

Szukając dalej znalazłem CITIZEN CB0190-84L - tu sytuacja z ograniczeniem dystrybucji i dostępnością modelu w zasadzie w PL nie istnieje i aktualnie to jest mój faworyt...

 

I tu moja prośba u jakich jeszcze producentów [konkretne modele] szukać zegarków z tymi dwoma funkcjami jak na początku podałem.

Zegarek musi być nowy z gwarancją, bo to ma być prezent dla ważnej dla mnie osoby.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Casio MTG ... tylko że to duże klocki. Najlepiej podpytać kolegów @TomG80 albo @Daito

Edytowane przez Jędrula.wawa

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie patrzyłem na te CASIO MTG i rzeczywiście w tych kwotach to trochę dla mnie za dużo... wolałbym się zmieścić w cenie max 2000 zł. Wyjątkiem byłby (wyjątkowo) wspominany przeze mnie CASIO OCEANUS, ale jego dostępność w Europie jest średnia lub znikoma...

Stąd biorąc pod uwadze powyższe chyba najbardziej sensownym wyborem będzie CITIZEN, bo i pojawiło się dodatkowe kryterium, o którym nie wiedziałem - zegarek najlepiej jakby był klasyczny z jak najmniejszą ilością dodatkowych elementów na tarczy zegarka....

Obecnie zastanawiam się nad:
1. CITIZEN CB0190-84L (tytanowy)
2. CITIZEN CB0010-88L (stalowy)

Oba radio controled i ecodrive (solar). W pierwszym bardziej mi się podoba tarcza i trochę tej czerwieni w ogólnym odbiorze wizualnym. Natomiast w drugim podoba mi się to, że zamiast indeksów (kresek) są przynajmniej 2 godziny w formie liczbowej...
Ale najgorsze w tym jest to, że osoba dla której ma być prezent każdą próbę podjęcia tematu „czasomierz na rękę” zbywa i nie chce nic powiedzieć...

I weź tu podejmij odpowiednią decyzję... eh...


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę często takiego Seiko. Jestem zadowolony. Radio zbędne, jest bardzo dokładny. Ale kwestia gustu.

seikos.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, goral_ napisał(-a):

Noszę często takiego Seiko. Jestem zadowolony. Radio zbędne, jest bardzo dokładny. Ale kwestia gustu.

 

Popieram. Fajny jest. I bardzo wygodny.

 

IMG-20190404-120947.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stanęło na citizenie -84L...


Mam nadzieje że się spodoba a jak nie to mam ewentualnie czas na zwrot...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.