Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
artme

Panerai 111 - oryginał?

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie ważniejsze są te slowa

W dniu 14.06.2021 o 15:02, SzefSzefow napisał(-a):

Jesli ktos nie wiedzi ww roznic, ktore widac golym okiem (bo wystarczy porownac zegarki), to powinien kupowac w AD, albo brac pod uwage, ze jest duza szansa, ze kupi podrobke. 

 

Bo okazje się zdarzają - z własnego doświadczenia, nie tylko z branży zegarkowej, ale wtedy trzeba mieć wiedzę, żeby się nie naciąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tego 441, najłatwiejsze jest spojrzenie na wskaźnik rezerwy chodu. Z tego co wiem i wyczytałem na różnych forach to nie jest to działający wskaźnik, jedynie luźno kręcący się "dynks", tego jeszcze chińskie fabryki nie ogarnęły, a mając go w rękach to łatwo zobaczyć czy nakrecanie zmienia jego stan w odpowiedni sposób.

Druga sprawa to Cannon Pinion, żadna podróbka nie ma tego dobrze zrobionego i zawsze warto na to zwrócić uwagę.

 

Co ciekawe największy producent takich superclonow czyli VSF został chyba w ostatnich miesiącach zamknięty przez chińskie władze, więc jest szansa że w najbliższych miesiącach będzie mniej na rynku takich okazji...

Ciekawostką jest że te "fabryki" potrafiły wypuszczać modele Pamów, które jeszcze nie są w sprzedaży...robione na podstawie renderow ;)

Edytowane przez qbapiasek

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, qbapiasek napisał(-a):

Co ciekawe największy producent takich superclonow czyli VSF został chyba w ostatnich miesiącach zamknięty przez chińskie władze, więc jest szansa że w najbliższych miesiącach...

...ustawia sie po nie dlugie kolejki, listy oczekujacych zostana pozamykane i ceny na rynku wtornym poszybuja o 200% w gore 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.06.2021 o 11:04, qbapiasek napisał(-a):

Z tego co wiem i wyczytałem na różnych forach to nie jest to działający wskaźnik, jedynie luźno kręcący się "dynks", tego jeszcze chińskie fabryki nie ogarnęły, a mając go w rękach to łatwo zobaczyć czy nakrecanie zmienia jego stan w odpowiedni sposób.

Druga sprawa to Cannon Pinion, żadna podróbka nie ma tego dobrze zrobionego i zawsze warto na to zwrócić uwagę.

 

 

Tak, tak, nawet taki Lin Yong Hua robi krzywe wszystko. Te chinczyki to w ogole nie potrafia w te zegarki... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.