Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Oświadczenie.

Rekomendowane odpowiedzi

Niniejszym oświadczam, iż nigdy nie prowadziłem transakcji handlowych ani tym podobnych działań w imieniu Klubu. Jest ono podyktowane oskarżeniem mnie o złe zamiary. Sytuacja wynikła z faktu wysłania przeze mnie pudełka Casio innemu Klubowiczowi, oczywiście za darmo.  Poprosiłem jedynie o wpłatę na jakąkolwiek aukcję charytatywną na Forum. Wielokrotnie wspierałem je, jak również chętnie dzieliłem się różnymi niepotrzebnymi mnie częściami lub elementami naszej pasji. Również całkowicie za darmo. Wszelkie życzliwe osoby, którym kiedykolwiek pomogłem w ten sposób proszę o kontakt z Zarządem, w celu potwierdzenia prawdziwości moich słów.

 

Mój błąd polegał jedynie na wpisaniu w miejscu Nadawcy adresu Klubu, co wydawało mi się jego pozytywną reklamą.

 

Piszę ten tekst zanim moje konto zostanie usunięte, aby wyjaśnić sytuację oraz zachować swoje dobre imię.

 

Pozdrawiam.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam dostałem od meXy konkretny prezent i jest to ostatnia osoba, którą podejrzewałbym o złe zamiary🥺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wspierałeś wielokrotnie naszą pomoc najpierw dla Filipka a później dla Krzysia.

Nie bardzo wiem o co chodzi ale temat już jest poruszony w rozmowach z Zarządem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisanie klubowego adresu jako nadawcy faktycznie głupie ale reakcja  jeszcze głupsza. Do wyjaśnienia w 5 minut skoro odbiorca wyjaśnij że wszystko jest ok. Odrobina zaufania i okazania  dobrej woli dla długoletniego użytkownika forum. Mexy głowa do góry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłop, który kupował telewizory dla dzieciaków za czasów kiedy obecny zarząd nie był jeszcze zarządem oskarżony o złe zamiary z powodu wysłania pudełka Casio. Cyrk.

Edytowane przez tessio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, rk7000 napisał(-a):

Wspierałeś wielokrotnie naszą pomoc najpierw dla Filipka a później dla Krzysia.

 

Zgadza się! Myślę, że wszystko szybko się wyjaśni na korzyść kolegi meXy.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupio wyszło, ale sprawa jest do wyjaśnienia. Nie ma sensu strzelać z armaty do komara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, gdyby wysłał rybę albo łeb konia. Ale tyle wrzawy o pudełko

Fakt faktem, @meXy nie powinien w taki sposób wipsywać adresu zwrotnego, ale trudno się tu dopatrzyć złej woli. 😎


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, kolega Mexy jest kilkunastoletnim stażem klubowiczem, chętny zawsze do pomocy. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor tematu, jeśli dobrze pamiętam kupił też zegar który wystawiłem na licytację.

I jeśli mnie pamięć nie myli nie kiepsko zapłacił.

A i fakt jest taki że to raczej pozytywna postać na forum i nie sądzę aby coś złego miał zamiar uczynić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Kolegi, nic od niego nie kupiłem. Zegarki to moja pasja i nie lubię wypowiadać się w tematach zawodowych, ale chyba w tym wypadku muszę. Niektórzy wiedzą, inni nie, ale z zawodu jestem prawnikiem. Wyolbrzymieniem tego tematu do rangi jakiejś ,,zbrodni”, uważam za co najmniej śmiesznie. Bo jakie przepisy konkretnie Kolega naruszył? Proszę od Zarządu konstruktywną odpowiedź, to chętnie podyskutujemy. @meXy jeżeli potrzebujesz obrońcy, to daj znać😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Panowie, nie znając szczegółów tej sytuacji, proszę nie wypisujcie, że reakcja była jeszcze głupsza i nie chwalcie się tym kim jesteście z zawodu. A, śmieszne to są niestety niektóre Wasze wypowiedzi. Reakcja, była mądra i odpowiednia do zaistniałego zdarzenia. Aby uciąć wszelkie dalsze spekulacje na ten temat, zostaje on zamknięty, ale nie dlatego żeby zamknąć Wam usta, tylko dlatego, że przestał  on już istnieć i dalsze dyskusje tracą sens. 

 

meXy jest nadal naszym klubowiczem tak jak był wcześniej i nie ma mowy o  usuwaniu jego konta. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1266177626_by_graboo_600.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.