Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
jimmibaton

Rolex Oyster Perpetual 39 Black - recenzja

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pierwszy raz z Rolexem

 

Od kiedy pamiętam, na pytanie zadane statystycznemu Polakowi „jaki jest najlepszy zegarek na świecie?” – odpowiadano „Rolex”.

Oczywiście nie jest to prawdą, lecz marketing, który firma stosuje od pierwszych lat swojego istnienia, zrobił swoje i w głowie ludzi, którzy nie zagłębiają się w tematykę zegarków i zegarmistrzostwa, słowo Rolex kojarzy się z absolutnym szczytem piramidy prestiżu marek zegarkowych.

Pamiętam, kiedy to samo pytanie zadał mi mój nieżyjący już wujek. Miałem wtedy jakieś 13 lat. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po swojej – statystycznej – odpowiedzi usłyszałem „no właśnie nie”. Usłyszałem wówczas pierwszy raz o zegarkach Patek i od tamtej chwili postanowiłem, że kiedyś stanę się właścicielem zegarka tej marki.

 

Cały czas gonię króliczka, lecz przez chwilę postanowiłem zatrzymać się na zegarkach marki, która budzi skrajne emocje u entuzjastów zegarków i wszystkiego, co z nimi związane. Cieszyłem się swoją kolekcją, kiedy pewnego dnia zapukał do drzwi mojego gabinetu kolega. Kilka tygodni wcześniej kupiłem dość unikatowy model zegarka, na który polowałem dość długo. Był to JeanRichard Aquascope Hokusai. Oczywiście, jak to ja, uległem namowom kolegi i sprzedałem mu owy zegarek. I w tym momencie coś we mnie puściło. Postanowiłem sprzedać większość zegarków ze swojej kolekcji i zostać dwuzegarkowcem (Orient World Timer ma dożywocie). Środki, jakimi dysponowałem wystarczyłyby na Patka, lecz w grę wchodziły tylko modele vintage, których rozmiar koperty przypomina dzisiejsze zegarki damskie. Postanowiłem, że zatrzymam się w połowie drogi i sprawdzę na własnej skórze fenomen zegarków Rolex. Jak wielu z Was się orientuje, popyt na zegarki tej firmy wzrósł do absurdalnego poziomu i zakup nowego egzemplarza w salonie graniczy z cudem. Dlatego postanowiłem kupić zegarek z rynku wtórnego...

58da80adcda8e1a1b5420c677584941d.jpg

 

Więcej na:

 

https://2gwatchblog.com/pl/rolex-oyster-perpetual-39-black-recenzja/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie napisane, świetne zdjęcia. Przeczytałem (i obejrzałem ) z przyjemnością☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, „po ludzku” napisane - fajnie się czytało. Dzięki!


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra recenzja !


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za recenzję.

Fajnie napisana i ze sporym luzem.

 

Szczerze mówiąc brakuje mi w nim tylko większej finezji na bokach koperty, bo i tutaj jest "po prostu do bólu poprawny".

"Moim zdaniem każdy zegarek produkowany seryjnie powinien kosztować do 15 000 pln" - i, między innymi, dlatego nigdy go nie kupię :)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój pierwszy raz z Rolexem
 
Od kiedy pamiętam, na pytanie zadane statystycznemu Polakowi „jaki jest najlepszy zegarek na świecie?” – odpowiadano „Rolex”.
Oczywiście nie jest to prawdą, lecz marketing, który firma stosuje od pierwszych lat swojego istnienia, zrobił swoje i w głowie ludzi, którzy nie zagłębiają się w tematykę zegarków i zegarmistrzostwa, słowo Rolex kojarzy się z absolutnym szczytem piramidy prestiżu marek zegarkowych.
Pamiętam, kiedy to samo pytanie zadał mi mój nieżyjący już wujek. Miałem wtedy jakieś 13 lat. Jakież było moje zdziwienie, kiedy po swojej – statystycznej – odpowiedzi usłyszałem „no właśnie nie”. Usłyszałem wówczas pierwszy raz o zegarkach Patek i od tamtej chwili postanowiłem, że kiedyś stanę się właścicielem zegarka tej marki.
 
Cały czas gonię króliczka, lecz przez chwilę postanowiłem zatrzymać się na zegarkach marki, która budzi skrajne emocje u entuzjastów zegarków i wszystkiego, co z nimi związane. Cieszyłem się swoją kolekcją, kiedy pewnego dnia zapukał do drzwi mojego gabinetu kolega. Kilka tygodni wcześniej kupiłem dość unikatowy model zegarka, na który polowałem dość długo. Był to JeanRichard Aquascope Hokusai. Oczywiście, jak to ja, uległem namowom kolegi i sprzedałem mu owy zegarek. I w tym momencie coś we mnie puściło. Postanowiłem sprzedać większość zegarków ze swojej kolekcji i zostać dwuzegarkowcem (Orient World Timer ma dożywocie). Środki, jakimi dysponowałem wystarczyłyby na Patka, lecz w grę wchodziły tylko modele vintage, których rozmiar koperty przypomina dzisiejsze zegarki damskie. Postanowiłem, że zatrzymam się w połowie drogi i sprawdzę na własnej skórze fenomen zegarków Rolex. Jak wielu z Was się orientuje, popyt na zegarki tej firmy wzrósł do absurdalnego poziomu i zakup nowego egzemplarza w salonie graniczy z cudem. Dlatego postanowiłem kupić zegarek z rynku wtórnego...
58da80adcda8e1a1b5420c677584941d.jpg&key=ba9bc4aa0823aecad2755479224532712be11021762a98d41d92971376d93d78
 
Więcej na:
 
https://2gwatchblog.com/pl/rolex-oyster-perpetual-39-black-recenzja/
 
 
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Fajna recenzja.

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, paul221 napisał(-a):

Ciekawie napisane, świetne zdjęcia. Przeczytałem (i obejrzałem ) z przyjemnością☺️

 

20 godzin temu, lukebor napisał(-a):

Bardzo fajnie, „po ludzku” napisane - fajnie się czytało. Dzięki!

 

17 godzin temu, GaltJ napisał(-a):

Przyjemnie się czytało. Dzięki. 

 

16 godzin temu, mylof napisał(-a):

Dobra recenzja !

 

2 godziny temu, Sol napisał(-a):

Dzięki za recenzję.

Fajnie napisana i ze sporym luzem.

 

Szczerze mówiąc brakuje mi w nim tylko większej finezji na bokach koperty, bo i tutaj jest "po prostu do bólu poprawny".

"Moim zdaniem każdy zegarek produkowany seryjnie powinien kosztować do 15 000 pln" - i, między innymi, dlatego nigdy go nie kupię :)

 

 

Godzinę temu, Osy123 napisał(-a):

Fajna recenzja. emoji106.png

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

Dziękuję Wam za miłe słowa :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna recenzja, dwie uwagi do Autora:

- masz talent do recenzji, napisz więcej i szerzej o detalach plus więcej zdjęć makro

- małe sprostowanie -były Roleksy z przezroczystym deklem ( Prince ) 

 

brawo za recenzję, wrzuciłem na FB 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, dariusz chlastawa napisał(-a):

Fajna recenzja, dwie uwagi do Autora:

- masz talent do recenzji, napisz więcej i szerzej o detalach plus więcej zdjęć makro

- małe sprostowanie -były Roleksy z przezroczystym deklem ( Prince ) 

 

brawo za recenzję, wrzuciłem na FB 

 

Dzięki za feedback :) Takie uwagi są dla mnie na wagę złota :) Wszystkiego dobrego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.