Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Ja stawiam na Francję

Życzeniowo Belgia 

W stosunku do naszej reprezentacji nie mam oczekiwań, chciałbym być mile zaskoczony i trzymam kciuki 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ fatalna sytuacja. Mam nadzieję, że życie i zdrowie tego wspaniałego piłkarza zostanie uratowane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie na takie emocje w meczu skandynawów stawiałem. Oby skończyło się dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno sytuacja się ustabilizowała, wrócił na nasz świat. Mam nadzieje, że wróci do zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie ok. Mamy jednak takie nieoczekiwane "memento mori". Naprawdę - nie znamy ni dnia, ni godziny.

 

Wracając do prognoz dotyczących reprezentacji Polski, podzielę się z Wami moim analitycznym geniuszem.  :D Otóż tak - mamy najlepszego piłkarza świata w ogóle i najlepszego napastnika świata zarazem. A więc bramek nawalimy rywalom bez liku. Mamy też jednego z najlepszych bramkarzy świata, grającego w jednym z najlepszych klubów świata, obok kilku reprezentantów Włoch i Cristiano Ronaldo (między innymi). A więc bramki NIKT nam żadnej nie strzeli. Jeżeli tylko poprawimy kilka drobnych elementów takich, jak: drybling, opanowanie piłki w ogóle, przyjęcie, szybkość, wytrzymałość, siła, inteligencja boiskowa, refleks, umiejętność reagowania na wydarzenia na boisku, taktyka - BĘDZIE DOBRZE!  :D

 

A komu (poza Polską, rzecz jasna) będę kibicować? Jednak Włochom - pomimo braku zawodników mojego ukochanego AC MILAN w składzie. Bo Dollarummy już nie liczę...

 

Czy Włosi, wg mnie, wygrają EURO? Może...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życzyłbym sobie, żeby nasi wygrali EURO, ale jest to wysoce nieprawdopodobne. Lubie Holendrów, maja kilku czołowych graczy, ale nie potrafią ze sobą grać w reprezentacji, nie wróżę im sukcesów. Życzyłbym Włochom zwycięstwa.

Wracając do Eriksena… epizod bardzo nieprzyjemny, nikomu nie życzę takich tragedii, ale jakby spojrzeć na to z innej strony, to może to się stało dla niego w najlepszym możliwym momencie (oczywiście pomijając beznadziejna realizacje transmisji) lekarze ze sprzętem byli u niego po 2 minutach, mogli momentalnie rozpocząć cały proces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, moja wypowiedź o naszej "reprze" to, naturalnie, "lekki sarkazm" był.  ;)  U Sousy podoba mi się jednak to, że nie jest "kostyczny" w swoich wyborach, jak wielu trenerów. Dał szansę Kozłowskiemu, który - chociaż nie budzi moich sympatii swoimi nazbyt "buńczucznymi" wypowiedziami (przydałoby mu się odrobinę mniej "samozachwytu" w wywiadach) - to jednak, bez dwóch zdań, ma talent i, pomimo wieku, może zaskoczyć. No, zobaczymy...

 

Co do Eriksena, masz rację - jeżeli już musiało mu się coś takiego, jak zawał, przydarzyć, to miał szczęście, że w chwili, kiedy lekarze byli "tuż obok", a nie, kiedy był np. w oddalonym od czegokolwiek domku na Malediwach...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polska ma szanse wyjść z grupy na przekór pesymistom i malkontentom.

 

Stawiam na naszych, jak na prawdziwego kibica przystało.


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że sprawa z Eriksenem wygląda już lepiej.

 

Trudno mi wskazać faworyta. Wczoraj dobre wrażenie zostawili Włosi - ich triumf cieszyłby mnie ze względu na Manciniego, najwybitniejszego piłkarza w historii jednego z moich ulubionych klubów. Anglia wygląda na mocną, ale pewnie i tak jak zawsze odpadnie w ćwierćfinale. Francja swoją nudnawą, ale pozbawioną błędów grą i wynikami 1:0/2:0 znowu może pójść po złoto. Belgia natomiast może wreszcie wykorzystać swój świetny czas. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najmocniejsze drużyny mają Francuzi i Anglicy. Ja stawiam na Anglików, mimo że nie mam najlepszego zdania o ich trenerze. Drugi typ to Portugalia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie ma wiary w naszą reprezentację. Jeszcze nie zaczęli , a ludziska w Internecie nabijają się na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza "reprezentacja" wierzy... w kasę....


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, van gunt napisał(-a):

Widzę, że nie ma wiary w naszą reprezentację. Jeszcze nie zaczęli , a ludziska w Internecie nabijają się na maksa.

Czy nie ma do tego powodów?

Patrząc z drugiej strony, zawsze są też rzesze niepoprawnych optymistów, którzy od 1982 cały czas wierzą. Światowa piłka poszła lata świetlne do przodu, szczególnie przez ostatnią dekadę, polska stoi w miejscu.

Zresztą, poziom naszej ekstraklapy też o czymś świadczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polacy, nic się nie stało? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczesny tradycyjnie popisuje się w pierwszym meczu mistrzostw…

 

no jeśli my ze Słowacją sobie nie radzimy to ja już nie mam więcej pytań..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy była jakaś większa impreza, na której Szczęsny nie dał ****?

Too soon...

 

7AE8AB30-9F6E-4A8B-A754-7B2D87864BE5.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli miałem rację. Można przestać już rozmawiać o tych patałachach i zacząć o poważnej piłce ? Po co ten mecz oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja idę kosić. Żenada. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka: Ale grają łapciuchy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, sanik napisał(-a):

Cytując klasyka: Ale grają łapciuchy

Tylko w co????

 oni grają???

 chyba nie w piłkę nozną ...

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.