Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Dramat.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj tam - zgodnie ze statystyką z lat ubiegłych, właśnie można było niezły pieniądz zarobić w sts;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mimo wszystko, PZPN wypłaci tym partaczom jakieś pieniądze


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mimo wszystko, PZPN wypłaci tym partaczom jakieś pieniądze

Właśnie zmarnowałem dwie godziny


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z wczorajszym memem na żartach: jeszcze tylko 2 mecze i wakacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Teufel26 napisał(-a):

Czy mimo wszystko, PZPN wypłaci tym partaczom jakieś pieniądzeemoji848.png

Właśnie zmarnowałem dwie godziny emoji2955.png

To co dostają z PZPNu to nawet ich WAGs na waciki nie starczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, tolor napisał(-a):

To co dostają z PZPNu to nawet ich WAGs na waciki nie starczy. 

No właśnie, brak motywacji do gry. 

Trzeba im więcej płacić, wozić dużo lepszymi autokarami, samolotami i trzeba zwiększyć eskortę policji. 

No i trzeba ich żony i konkubiny bardziej docenić. 

Ja tam jestem zadowolony, bo trzy mecze i koniec wstydu i obciachu. :)

To wszystko winatu..a.


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto być trenerem reprezentacji Polski, w każdym razie. Człowiek za bardzo się nie napracuje, nie za długo zresztą to trwa, a 4 miliony złotych z PZPN kasujesz. Musisz się tylko nazywać Paulo Sousa.  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat nie jestem fanem polskiej pilki noznej. Nie rozumiem dlaczego traktujemy to jako sport narodowy i calego tego wielkiego hype'u w okol. W ciagu ostatnich lat przekonalem sie, ze nie ma sie co tym emocjonowac bo pozniej tylko przechodzi sie zawod, dlatego mam to w glebokim powazaniu. Lubie sobie czasem popatrzec na pilke nozna (liga angielska, hiszpanska, wloska), ale polskiej (zarowno ligi jak i meczow reprezentacji) nie ogladam z zalozenia, bo nasz poziom jest uwazam zenujacy i az przykro mi czasem na to patrzec. Sam Lewy niczego nie zmieni (przy calym szacunku do jego umiejetnosci, pozycji w swiecie pilki itd.). Uwazam, ze Polska ma duzo wiecej do zaoferowania w innych dyscyplinach sportowych, a pilka nozna (szczegolnie polska) jest przereklamowana, dlatego nie trace na nia czasu. Moze kiedys pokaza mi ze jestem w bledzie i tego im i sobie zycze mimo wszystko, ale meczow naszej reprezentacji jak nie ogladalem, tak dalej nie bede ogladal. Inne druzyny jak najbardziej, ale naszych "orłów" mimo wszystko nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakich "orłów" to nawet nie  są NIELOTY... i to od wielu lat...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Osy123 napisał(-a):

Nie rozumiem dlaczego traktujemy to jako sport narodowy.

 

Jak to? Nie słyszałeś nigdy Darka Szpakowskiego..? "Bo Jan Domarski, bo Wembley, bo Kazimierz Górski..."  ;)

 

Tymczasem EURO ledwo się zaczęło, a Czechosłowacja ma już 6 punktów! :D

Brak dostępnego opisu zdjęcia.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Jak to? Nie słyszałeś nigdy Darka Szpakowskiego..? "Bo Jan Domarski, bo Wembley, bo Kazimierz Górski..." 
 
Tymczasem EURO ledwo się zaczęło, a Czechosłowacja ma już 6 punktów!
201194521_10224666833961777_3424383780878194913_n.jpg?_nc_cat=105%26ccb=1-3%26_nc_sid=730e14%26_nc_ohc=3XGsFxCBzloAX8RbFCu%26_nc_oc=AQlbq5suD4cQTDPaAybb2PaX3S_wHa9-DBUPDc7hB3CWQo3lkv3gr15q1BfXTDdyEC0%26tn=AC_wowCR-xxUJ_mI%26_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna%26oh=b413aec95628bc7d00d0c3e244c06600%26oe=60CCE98A&key=1bbcda0bd645497b8004856e98314844b68146d7076b0a2533d44b3bb06769a6
Alez slyszalem wielokrotnie. Moj dziadek byl w mlodosci sedzia pillarskim w okregowce, i interesowal sie pilka wiec za bajtla ogladalem z nim wszystko co sie dalo i bardzo sie emocjonowalem, jednak poczynania naszej kadry od lat sukcesywnie robia ze mnie jej antyfana. Pilke nozna dalej lubie i czasem ogladam, tylko juz z zalozenia nie polska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Osy123 napisał(-a):

Alez slyszalem wielokrotnie. Moj dziadek byl w mlodosci sedzia pillarskim w okregowce, i interesowal sie pilka wiec za bajtla ogladalem z nim wszystko co sie dalo i bardzo sie emocjonowalem, jednak poczynania naszej kadry od lat sukcesywnie robia ze mnie jej antyfana. Pilke nozna dalej lubie i czasem ogladam, tylko jiz z zalozenia nie polska.

 

Ja już rzygam tymi "martyrologicznymi" wstawkami Dariusza... ;)

 

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Jak chcecie Portugalczyka koniecznie, to za 10 baniek postawię w PL swój autobus.”

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cale to euro to pralnia kasy- przynajmniej dla pzpn- u - „leśnych dziadków”……wszystko co ma w nazwie „polski związek”- chyba tylko prócz wędkarskiego- to o kant d…upy. Taka prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Ja już rzygam tymi "martyrologicznymi" wstawkami Dariusza...
 
199788795_10159741447132052_3147738882851268248_n.jpg?_nc_cat=102%26ccb=1-3%26_nc_sid=730e14%26_nc_ohc=xGn5cMCVh88AX9aVbjg%26_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna%26oh=afe6cc2bc734926c0d78e34303dc2a81%26oe=60CBBF6E&key=6715f7fc4fc6fd33de1e20951626b4a27049becd02de00ce18c58a78ff4543aa
 
Mourinho akurat nie lubie, ale jako trenera bardzo szanuje. Moze faktycznie by cos z naszych wykrzesal, choc tu przed oczami staja mi nasi znamienici byli i obecni reprezentanci pokroju Milika, Peszki, Rasiaka lub Mili i zaczynam od razu watpic czy nawet jemu by sie udalo cos z nami zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meczu nie oglądałem, gdyż straciłem kompletnie zainteresowanie kibicowaniem po mundialu w Korei i Japonii (jak ktoś młodszy i nie pamięta, to niech włączy sobie piosenkę Pudelsów Mundialeiro i koniecznie hymn Górniak). Dziwiłem się w ostatnich latach tym emocjonowaniem się występami naszej drużyny i za przeproszeniem, pierdolcem, który był z tym związany. Wielkie kampanie reklamowe, ciągłe podbijanie bębenka w mediach, flagi na samochodach itd. Coś jednak zmieniło się ostatnio. Mieszkam na zadupiu, ale nie widziałem ani jednej flagi, Internet pełen kpiących memów jeszcze przed pierwszym meczem (prorocy chciałoby się napisać, ale niewielkie tu było ryzyko pomyłki), generalnie dużo ciszej, tylko Totalizator wygłupił się z dawaniem flag. Chyba do ludzi zaczęło docierać, że poziom lansu, gwiazdorzenia i zarobków jest mocno nieadekwatny do jakości, którą dostają.

Najlepiej wyszła na tym meczu moja bratanica. Trafiła wynik meczu u buka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Nie oglądałem to się wypowiem :) . Tak jeździcie po "reprezentacji" ale, który naprawdę chciał pomóc i zamiast schłodzonego piwka wziął w rękę różaniec i odmówił choć jedną zdrowaśkę w intencji? Chcieliście cudu bez modlitwy?!

 

Po tym co zobaczyłem w meczu z Islandią, ludność porównywalna z liczbą mieszkańców Bydgoszczy jakoś byłem pewny wyniku gdy wybór reprezentantów Słowacji będzie znacznie szerszy. Słowacja jest porównywalna ludnościowo z Mazowszem i było wiadomo, że Słowakom będzie zależało bo to nie miał być mecz towarzyski choć po wyniku nie jestem do końca przekonany czy aby "reprezentanci" o tym wiedzieli?

 

A teraz idę wymienić bilety na żywą gotówę do "booka" :) . Obstawiłem jak obstawiłem bo wiem, że się nie modlicie i to jest Wasza wina, że wygrałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, orlis napisał(-a):

Szczesny tradycyjnie popisuje się w pierwszym meczu mistrzostw…

 

no jeśli my ze Słowacją sobie nie radzimy to ja już nie mam więcej pytań..

Nie Szczęsny, tylko dwóch naszych, których Słowak zrobił jak smażone robaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Matti napisał(-a):

Nie Szczęsny, tylko dwóch naszych, których Słowak zrobił jak smażone robaki...

Pierwsza bramka w krótki nie miała prawa wpaść. Przy drugiej bez szans na obronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwi kibice...

 

Przykro się to czyta :(

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.