Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Moja wypowiedz jasno daje do zrozumienia że takim nie jestem- ani żadnym innym kibicem polskiej pilki nożnej- przereklamowanej az d… pę ściska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Prawdziwi kibice...

 

Przykro się to czyta :(

Mariusz, przykro to się ogląda, a pisanie jest wynikiem rozczarowania, taka prawda niestety.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, tommly napisał(-a):

Mariusz, przykro to się ogląda, a pisanie jest wynikiem rozczarowania, taka prawda niestety.

Masz rację Tomku, trzeba dać upust swojej frustracji tutaj, i na wszystkich innych forach społecznościowych. Niech chłopaki poczują, jak bardzo ich wspieramy :wacko: 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sport to jest chyba tylko teraz jak przejedziesz się rowerem albo pobiegasz sobie,reszta to jest bardzo intratny zawód jakiejkolwiek dyscypliny byś nie nadmienił.Owszem za darmo nie będą dostarczać ludziom rozrywki,ale niech tego nie nazywają sportem ,bo prawdziwy sport to zdrowie,a wyczynowy już takim raczej nie jest.Niejednokrotnie prowadzi do kalectwa.Chcesz ,żebym wygrał..?Zapłać dużą kasę.Ja będę pławił się w luksusach a ty będziesz miał radochę,że wygrałem.

Edytowane przez ekskalibur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mój syn 5latek powiedział dzisiaj że szkoda że nie ma żużla bo tam jest ciekawiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Masz rację Tomku, trzeba dać upust swojej frustracji tutaj, i na wszystkich innych forach społecznościowych. Niech chłopaki poczują, jak bardzo ich wspieramy :wacko: 

Myślisz, że się tym przejmą?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dno i metr mułu, banda nażelowanych kopaczy bez ambicji, mają za dobrze, po sto zegarków, sportowe auta, rezydencje, apartamenty a jak trzeba strzelać bramy to mokry bąk w galotach i mientkie nogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Polska reprezentacja to typowo turniejowy zespół, jak Niemcy.

Jeszcze się rozkręcą.

Żartowałem 😀


What we do in life, echoes in eternity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, tommly napisał(-a):

Myślisz, że się tym przejmą?

 

Ja się przejąłem.

 

Dla mnie EOT. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sobotę w radiu Zet była rozmowa z sekretarzem PZPN Maciejem Sawickim z której jasno wynikało, że chodzi tylko o kasę. Dopóki PZPN będzie zarabiał na kopaczach, dopóty nic się nie zmieni w tej reprezentacji. Po mistrzostwach znowu wymienią selekcjonera aby pociągnąć do MŚ w Katarze i tak w kółko. A piłkarzom, którzy nie mają sportowej ambicji i honoru to pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Ja się przejąłem.

 

Dla mnie EOT. 

Czyżbyś był w "reprezentacji" ????


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Hiszpania - Szwecja. Nie mamy najmniejszych szans. Także teraz mecz o wszystko, potem o honor i już mogą jechać na wakacje. Kurde, ja bym się ze wstydu zapadł pod ziemię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, darekmp3 napisał(-a):

A piłkarzom, którzy nie mają sportowej ambicji i honoru to pasuje.

... bo mają KASIORĘ i mogą "gwiazdorzyć"

Qwa gdyby jednak zainwestowali tą kasę w  innym niz kopacze kierunku..to może nie musieli byśmy się wstydzić za kazy występ  reprezentacji...

 bo tara to pseudo..

Ja osobiście nie lubię kopanej, ale takie "występy" mnie wq.

3 minuty temu, mandaryn44 napisał(-a):

Oglądam Hiszpania - Szwecja. Nie mamy najmniejszych szans. Także teraz mecz o wszystko, potem o honor i już mogą jechać na wakacje. Kurde, ja bym się ze wstydu zapadł pod ziemię.

 Ja nie na ich miejscu...... mam kasę to nich se mówią co chcą a JA i tak będę miał kasę-- tak to pojmuja nasi pseudo kopacze...


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwedzi nas zajada swoim fizycznym futbolem...
Jak byłem w kadrze AZS UMP Poznań w futsalu to z nami w kadrze byki także Norwedzy i Szwedzi (reprezentowałem te uczelnie w unihokeju i tam również było polsko nordyckie towarzystwo). Jedno co mi na zawsze zapadło w pamięć to jak jeden z moich kolegów Magnus powiedział że w Polsce to mężczyźni grają w piłkę jak u nich nastoletnie dziewczyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywalic wyliniałe kocury którym się już nic nie chce jak Szczęsny, Zieliński (on chyba nigdy się w kadrze nie sprawdzi), Glik (jak dla mnie to jego samobój a nie bramkarza), Krychowiak, Linetty, Milik, Rybus itp... wynalazki. 

 

Poświęcić nawet jedne eliminacje kosztem niezakwalifikowania aby wprowadzić młodych, głodnych gry i na nich budować drużynę. 

 

Drągowski, Kozlowski, Świderski, Swierczok itd...

 

Sądziłem że Sousa ma jaja i wprowadzi na ten mecz kilku grajków że świeżością młodzieńczą jak właśnie Kozłowski, Swierczok, Moder. Gorsi by nie byli z pewnością. 

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest wszystko takie proste... :D

 

Częściowo zgadzam się z @johndeacon. Wolałbym zamiast np. Krychowiaka, czy Linettego zobaczyć od początku Modera i Kozłowskiego. Zamiast Rybus - Puchacza. Pozycję bramkarza trudno jednak podważać. Arsenal, Roma, Juventus - tam nie pracują kretyni i wiedzieli, kogo na długo stawiali w swoich bramkach. Chociaż, na tej pozycji, mamy - to nic odkrywczego - w czym wybierać, fakt. Uważam, że Drągowski bardziej zasłużył na powołanie do kadry niż Skorupski, swoją drogą.

 

Zieliński to "trudny problem". Trudno zaprzeczyć, że jest świetny technicznie, potrafi też strzelać. Nie ma "szczęścia" do meczów kadry. Ale to jeden z najbardziej pożądanych pomocników na rynku transferowym Europy, więc nie można mówić, że "łajza", etc.

 

O Robercie Lewandowskim pisać nie będę, bo tu mamy "oczywistą oczywistość".

 

Paru innych piłkarzy wprawdzie nie gra w mega topowych klubach, ale jednak, mimo wszystko, mam wrażenie, że w Southampton, Sampdorii, Torino, Dynamie Kijów, Leeds, Brighton, czy Benevento nie pracują sami idioci i wiedzą, kogo zatrudnili za wcale nie takie znowu małe pieniądze...

 

Czyli co "nie gra"...? Bo chociaż nie mamy jedenastu Ronaldinho, to nie mamy też 11 "kelnerów" - nie przesadzajmy... Moim zdaniem, naprawdę klasowy trener dałby sobie radę z poukładaniem tych "gości" w drużynę. Kuleje mental potężnie. Ciągle słyszę o "znakomitej atmosferze", itp., ale nie chodzi przecież o to, żeby się fajnie razem w klapkach Coca-Colę piło po treningu na zgrupowaniu. A że da się nad tym popracować i nawet najbardziej niemiłosiernie męczących dupsko frajerów można napędzić wiarą we własne możliwości i chęcią walki do końca, to udowodnił chociażby Stefano Pioli w moim ukochanym AC MILAN. Pewnie, czasem nadal "wieje cienizną", ale zmiana zaszła jednak radykalna.

 

Możliwe jednak, że pierdzielę farmazony... :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze piłka w grze panowie, poczekajmy.

Edytowane przez zbyniu70

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że chłopakom w reprezentacji to ambicji nawet nie brakuje. Starali się. Próbowali. Krychowiak te kartki to przecież przez ambicję złapał.

Zabrakło umiejętności i to nawet nie tych indywidualnych, ale drużynowych. Tego nawet ambicją się na dłuższą metę nie da nadrobić. Szczególnie wtedy, gdy przeciwnik też jest ambitny.

To jest sport drużynowy i w pojedynkę nie da się wygrać. Po Robercie Lewandowskim w reprezentacji to najlepiej widać (niezależnie od dzisiejszego, słabego występu). Tu jest potrzebnych jedenastu zgranych i dobrze współpracujących ze sobą gości. A Polska reprezentacja tak na boisku nie wygląda. Ja nie widzę lidera polskiej drużyny. Lewandowski może być najlepszym polskim piłkarzem, ale jakoś nie widzę, żeby był liderem drużyny. Nikogo takiego tam nie widzę. A kiedy brakuje lidera, to brakuje kogoś, kto bierze ciężar na siebie i ciągnie drużynę, kto potrafi zmotywować w odpowiednim momencie i dać zastrzyk dobrej energii kiedy to jest niezbędne. Brakuje kogoś, kto sprawia, że wszyscy w zespole czują się akceptowani i potrzebni i nie boją się wtedy podejmować działań i decyzji. Kto kieruje zespołem, ten wie, że najlepszy zespół to najczęściej nie ten składający się z najlepszych specjalistów lub najlepszych indywidualnie sportowców. Najlepszy zespół to ten gdzie wszystkie role są dobrze obsadzone i gdzie są i "gwiazdy" i osoby od "czarnej roboty". I gdzie panuje dobra atmosfera a każdy zna i akceptuje swoją rolę i ma zaufanie do pozostałych. Ja tego w polskiej reprezentacji od dawna nie widzę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tu mental faktycznie kuleje. Dlaczego Zieliński w klubie potrafi ładować piękne bramki a w kadrze lipa, dziś chyba trzy strzały na bramę i niecelne jak największy patałach.Tego inaczej niż metalem wytłumaczyć nie można. Nagle traci umiejętności techniczne? 

A może to psychika i brak wiary w reprezentacji? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co dla nas oznacza remis w spotkaniu Hiszpanów ze Szwecja? Czy dobrze ze nie odskoczyli zbytnio, czy jednak źle bo Hiszpanie wyjdą na pełnym wkurzeniu w meczu z nami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.