Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Edmund Exley

Euro 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Loco odróżnij może wygląd od grania. Po cholerę skupiasz się na tym czy ktoś ma tatuaże, żel czy obcisłe spodnie - ja wiem że dla Ciebie archetypem męskości jest king kong czy wikingowie ale co to ma do ch... ja do rzeczy. Tak samo jak pretensje o teatrzyk - taki jest ten sport i teatrzyk to jego część, jak Ci ni pasi to oglądaj kręgle, tam chyba nie udają. 

Edytowane przez eye_lip

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest nicon. Stęskniłem się za Twoim wysublimowanym żartem. 

Wracając do tematu-może źle się wyraziłem i dlatego koledzy wykwintni i eleganccy  nie zrozumieli mnie prostego chłopaka. Mówiłem o charakterze naszych kopaczy. Po prostu go nie mają, nie mają jaj, nie mają chęci do gry w kadrze za małe pieniądze, nie mają serca. Ot i wsio. Kiedyś Glik z Pazdanem czesali wszystkich a teraz nasza obrona to miękkie faje. Tylko to miałem na myśli. A że przy okazji dramatycznie rzuca się w oczy , że bardziej dbają o wygląd niż o grę to  jest to prawda stara i powszechnie znana. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosty chłop to swojaka pije a nie szkockie wynalazki, kaszankę pewnie zagryzasz ale iberyjska😇😛


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filip nie unoś się. Miałem Cię za bardzo kulturalnego człowieka. Taki język Ci nie przystoi. Co innego ja😁

Oglądałem mecz z patriotycznego obowiązku i będę kolejne ich męki też oglądał. Faktem niezaprzeczalnym, abstrahując od wyglądu i moich tak bardzo Was drażniących uwag, jest to, że te królewny są cienkie jak d... węża, skoro dają się ogrywać takim kelnerom jak Słowacy. Szwedzi ich zabiegają a Hiszpanie rozklepią jak amatorów z IV ligi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Loco, ja żartuję, luz. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek patrzy jak walczą Węgrzy czy kilka dni temu Ukraińcy i odczuwa zazdrość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym mówiłem.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Keniutek napisał(-a):

Człowiek patrzy jak walczą Węgrzy czy kilka dni temu Ukraińcy i odczuwa zazdrość...

 

Zupełnie niepotrzebnie. Jest pewna szansa, że w sobotę (przy, rzecz jasna, zbiegu kilku pozytywnych dla nas okoliczności), uda nam się wyrównać dzisiejsze osiągnięcie Węgrów. :D  ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, nicon napisał(-a):

Chodzi o to że dopierdalasz się do rzeczy które nie mają znaczenia. Criatiano Ronaldo król żelu, który nosi kolczyki i zegarki z brylantami oraz rurki które tak triggerują polskich januszy husarzy jest bogiem tej dyscypliny. Najlepsi gracze nie muszą kopać i podstawiać nóg, tylko pakują bramy z 30m albo wożą po boisku 3 lamusów po kolei mając kontakt fizyczny jedynie z piłką.   Dzięki genialnej technice to ich trzeba faulować co minutę bo brakuje argumentów. Historia nie zapamięta Pazdana który rozpaczliwie broniąc dowiózł marnych grajków do ćwierćfinału chaotyczną grą na niskie remisy, tylko piękne bramki i dryblingi metroseksualnych „gogusiów” jak Ronaldinho, C Ronaldo czy Bekhama. Problemem Krychowiaka nie jest zamiłowanie do mody tylko brak szybkości, techniki i zaangażowania. 

Jestem pewien, że polska historia to jednak Pazdana zapamięta, przydałby się dziś w obronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, sanik napisał(-a):

Jestem pewien, że polska historia to jednak Pazdana zapamięta, przydałby się dziś w obronie.

A co ten Pazdan zrobił dla naszej historii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, nicon napisał(-a):

Chodzi o to że dopierdalasz się do rzeczy które nie mają znaczenia. Criatiano Ronaldo król żelu, który nosi kolczyki i zegarki z brylantami oraz rurki które tak triggerują polskich januszy husarzy jest bogiem tej dyscypliny. Najlepsi gracze nie muszą kopać i podstawiać nóg, tylko pakują bramy z 30m albo wożą po boisku 3 lamusów po kolei mając kontakt fizyczny jedynie z piłką.   Dzięki genialnej technice to ich trzeba faulować co minutę bo brakuje argumentów. Historia nie zapamięta Pazdana który rozpaczliwie broniąc dowiózł marnych grajków do ćwierćfinału chaotyczną grą na niskie remisy, tylko piękne bramki i dryblingi metroseksualnych „gogusiów” jak Ronaldinho, C Ronaldo czy Bekhama. Problemem Krychowiaka nie jest zamiłowanie do mody tylko brak szybkości, techniki i zaangażowania. 

Po pierwsze to odpuść wulgaryzmy skierowane w moja stronę. Ty masz chyba jakąś zadrę związana ze mną, ale za chińskiego Boga nie wiem za co. Po drugie nasi to nie Ronaldo. No może dorównują mu w ilości żelu 🤣🤣🤣

Pazdana może i nie zapamięta ale Gattuso czy Ramosa już tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

No co za ludzie. Zamiast o metroseksualiźmie albo brylantynie kombinujcie lepiej skąd wziąć skutecznie działający różaniec bo bez tego artefaktu i tony modlitw nie widzę wielkich szans na to, by Hiszpanie nie wklepali "reprezentantom". Od nich, biorąc pod uwagę ich aktualną postawę, już niewiele zależy.

Sprawa jest prosta, przemknęły mi przed oczami terminy "polskiej grupy" i z tego co przyswoiłem wynika, że Szwedzi ze Słowakami zertą się dzień wcześniej. To oznacza, że Hiszpanie będą wiedzieli ile wklepać żeby było dobrze i z lekkim zapasem :D ? Nie jestem takim optymistą by twierdzić, że przed "reprezentacją" jest jeszcze mecz ostatniej szansy.

 

Madziarzy dobrze się trzymali, twarde skurczybyki, sporo nowych chłopaków w ekipie i to daje inny obraz gry jak ten, który prezentuje mocno już przechodzona "reprezentacja". Nie napiszę, że wynik był niesprawiedliwy bo skoro tyle Portugalczycy wbili przepisowo to taka jest rzeczywistość.

 

Za chwilę zwarte grupy naszych bohaterskich pionierów rozbiją w pył tę galijską hołotę albo i nie :D .

 

p.s.

Cóż za wspaniały, bohaterski samobój :D .

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

czy Ramosa już tak. 

 

Nie, żebym chciał być upierdliwy, ale muszem.  ;)  :D 

 

https://lh6.googleusercontent.com/proxy/TgpItqouE0gPrks-d5veoIlkBIEKqbMWXqgdXC-g6JDvb3HN72SNugXCTArXE5z5EI9unIMSRsENHyPGtrlkSHawIg=w1200-h630-p-k-no-nu

 

 

1 godzinę temu, desmo napisał(-a):

A co ten Pazdan zrobił dla naszej historii?

 

Życie jest niesprawiedliwe! :D Parę lat temu napadłeś na mnie, kiedy darłem łacha (przyznaję - nieco za ostro) z Pazdana, a teraz...  ;)

 

https://www.xdpedia.com/obrazki/zycie_jest_niesprawiedliwe_30161.jpg

 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Nie, żebym chciał być upierdliwy, ale muszem.  ;)  :D 

 

https://lh6.googleusercontent.com/proxy/TgpItqouE0gPrks-d5veoIlkBIEKqbMWXqgdXC-g6JDvb3HN72SNugXCTArXE5z5EI9unIMSRsENHyPGtrlkSHawIg=w1200-h630-p-k-no-nu

 

 

 

Życie jest niesprawiedliwe! :D Parę lat temu napadłeś na mnie, kiedy darłem łacha (przyznaję - nieco za ostro) z Pazdana, a teraz...  ;)

 

https://www.xdpedia.com/obrazki/zycie_jest_niesprawiedliwe_30161.jpg

 

Nie pamiętam tamtej polemiki ale tu bronię proporcji...z perspektywy historii naszej piłki chcę pamiętać chwilę chwały i tu Pazdan mi nijak nie pasuje 😉

PS przed chwilą miałem deja vu gdy kolejny Niemiec 39 lat później znokautował w wyskoku kolejnego Francuza...na szczęście tym razem chyba bez takich konsekwencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, desmo napisał(-a):

Nie pamiętam tamtej polemiki ale tu bronię proporcji...z perspektywy historii naszej piłki chcę pamiętać chwilę chwały i tu Pazdan mi nijak nie pasuje 😉

PS przed chwilą miałem deja vu gdy kolejny Niemiec 39 lat później znokautował w wyskoku kolejnego Francuza...na szczęście tym razem chyba bez takich konsekwencji

 

Nie, no, śmieję się - też dokładnie nie pamiętam. Ja chyba przesadnie i "parafrazując" ;) nazwisko poddałem w wątpliwość umiejętności Pazdana, a (o ile dobrze kojarzę) Ty wyszedłeś chyba dość mocno z pozycji "legionisty". Ale przypomniałem o tym tylko w tonie żartobliwym.  :)

 

Tym niemniej, Pazdan chyba przynajmniej zremisowałby ze Słowacją, gdyby to on był selekcjonerem "repry", bo jeszcze przed meczem ze 3 razy mówił, że "trzeba mocno uważać na Skriniara".  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie, kto "siedzi na VARze"? Ja rozumiem, że spalonego to sobie narysują linię i wiedzą. Ale faul na Mbape, jak byk i nikt nie ma jaj podjąć męskiej decyzji o przyznaniu rzutu karnego? 
Teraz czekam na "analizę" Listkiewicza, który ZAWSZE staje po stronie zespołu sędziowskiego.

Edytowane przez Keniutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Keniutek napisał(-a):

Zastanawia mnie, kto "siedzi na VARze"? Ja rozumiem, że spalonego to sobie narysują linię i wiedzą. Ale faul na Mbape jak byk w polu karnym i nikt nie ma jaj podjąć męskiej decyzji o przyznaniu rzutu karnego? 
Teraz czekam na Listkiewicza, który ZAWSZE staje po stronie zespołu sędziowskiego.

Dla mnie też karny był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak muszę zwrócić honor byłemu prezesowi PZPN. Karnego by podyktował... jak każdy kto ma oczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bednarek z tą roździawioną buźką przygłupa, co nie trafia z 9 metrów do 9 metrowej bramki. Co on robi w reprezentacji?

Z drugiej strony, wymiana trenera za pięć dwunasta... 

Na obrazie ogółu tracą dobrzy Reprezentanci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter
24 minuty temu, Keniutek napisał(-a):

Zastanawia mnie, kto "siedzi na VARze"? Ja rozumiem, że spalonego to sobie narysują linię i wiedzą. Ale faul na Mbape, jak byk i nikt nie ma jaj podjąć męskiej decyzji o przyznaniu rzutu karnego? 
Teraz czekam na "analizę" Listkiewicza, który ZAWSZE staje po stronie zespołu sędziowskiego.

Tak typuję, waham się między kimś z Komisji Europejskiej a TSUE :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był faul na Mbappe i powinien był zostać podyktowany karny. Dla mnie kpina z VAR.

 

Wracając do naszych - nie jest źle. Mamy tylko punkt mniej od Hiszpanii i tyle samo, co Niemcy!  :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.